Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
971 1027
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T trebi
+21 / 37

@Ashardon
Autor demota nie pisze że p. Kurdej Szatan zrobiła wszystko dobrze. Pisze, słusznie, o tym, że o wiele gorsze rzeczy uchodzą płazem, jeśli są popełniane przez osoby chronione przez rząd (czyli robiące rządowi dobrze, za co rząd je wynagradza pieniędzmi, które wyjął z naszych kieszeni).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+5 / 33

@trebi Autor poczynił wpis "Ale nie ma Barbara świętego spokoju, bo ujęła się za muzułmańskimi dziećmi śpiącymi w lesie na granicy polsko-białoruskiej".
Dla mnie, to nic innego, jak próba "wywrócenia kota ogonem".
Ochrona pedofili przez KK to niezaprzeczalny fakt. Tym niemniej, głupota tej "celebrytki" nie może być kwestionowana w zestawieniu z innymi rzeczami.
Kiedy wsiądę do auta po alkoholu, to nie będę mógł w sądzie tłumaczyć, że w tym czasie jakiś menel zadźgał innego menela nożem na warszawskiej Pradze...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
+9 / 19

@trebi
Aaa czyli obrona przez "a u was biją murzynów".
I jakie to "o wiele gorsze rzeczy" podał autor? Np. wypowiedź prezydenta nie obrażała osób LGBT ( jak to usilnie lewica stara się przedstawić ) ale krytykowała ideologiczne działania działaczy LGBT.
Co do "geje chcą adoptować dzieci żeby je gwałcić" to przypominam że sprawa do sądu jak najbardziej trafiła i niezawisły sąd Godek uniewinnił - nic dziwnego, ogólne stwierdzenia typu "książa gwałcą dzieci" w debacie publicznej nie powinny być zakazane o ile występują w istotnym kontekscie - a słyszałeś całą wypowiedź Godek, a nie tylko to wyrwane zdanie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+5 / 15

@trebi
Nic dodać nic ująć. W punkt!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trebi
-2 / 4

@Ashardon
"Ochrona pedofili przez KK to niezaprzeczalny fakt", takim samym faktem jest ochrona KK przez prokuraturę. Żyjemy w kraju, w którym KK odmawia wydania dokumentów dotyczących pedofilii i prokuratura jest "bezradna" a jednocześnie ciąga się po sądach za pisanie (bez wulgaryzmów) kredą na chodniku przez matki z dziećmi.
A co do przykładu o wsiadaniu do auta po pijaku - chyba obaj chcemy żyć w kraju w którym każdy kto wsiada po pijaku do auta i jest łapany przez policję - zostaje surowo ukarany. A na razie mamy tak, że jedna osoba za jazdę po piwku (co jest naganne) ląduje w pudle a inne osoby, związane z Partią i Władzą, były zatrzymywane naprute jak Meserszmit i nic im się nie robi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trebi
0 / 4

@mwa
Tu masz zestaw wypowiedzi Prawie Sprawiedliwych o osobach LGBT: https://oko.press/homofobia-pis-jak-rozbudzali-nienawisc-do-lgbt-prezydent-prezes-ministrowie-poslowie-33-cytaty/
Jeśli nie dostrzegasz tutaj zadań dla prokuratury - to zgłoś się do Ziobry, szuka takich ludzi.
Odnośnie nagonki LGBT - ja bym takich ludzi (szczujących i kupujących te szczujne brednie) kierował nie do prokuratury tylko na badania inteligencji. Ostatnio pan od cnót niewieścich stwierdził że przez LGBT ojcowie w Polsce nie mogą zajmować się swoimi dziećmi, ponieważ czują się zaszczuci. Godek nie komentuję, nie chce mi się używać wulgaryzmów, ani w stosunku do niej ani do każdego kto nie widzi że za smycz pociąga Władimir. A w przytoczonej wypowiedzi są przykłady kolejne o "gorszym sorcie" o "kretynce" (nie będę tu wklejał wypowiedzi "dziennikarza" TVP nieJakiego Jakimowicza, za które Kurski powinien go wyrzucić dawno na zbity pysk. Podane są dużo poważniejsze przykłady na to że prokuratura w tym kraju, jeśli my jesteśmy okradani z naszych pieniędzy przez ludzi związanych z Partią i Władzą, jest ślepa. I każdy, kto tego nie widzi i broni prokuratury jest albo współprzestępcą albo frajerem, który nawet o własne pieniądze nie dba, bo mu PiS do głowy nawkładał głupot.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P popsy2
-3 / 7

za tę wypowiedź Duda , może kiedyś doświadczyć trybunału stanu. a Kurdej-Szatan to piękna i mądra kobieta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
-1 / 3

@trebi Podobnie jak Ashardon ja również odbieram ten wpis jako obronę przez atak. Próbuje się tutaj wygładzić czyn Kurdej Szatan wybrykami innych. Zrobić małe poprawki w tekście Mikołaja i bym się z nim zgodził, ale wstawka typu "...bo ujęła się za muzłumańskimi dziećmi śpiącymi w lesie..." Jest tak naprawdę wypaczeniem tego za co naprawdę ściga ją prokuratura. Nikt by się jej nie czepiał (a przynajmniej nie miałaby problemów z prokuraturą) gdyby tylko wyraziła troskę o te dzieci, ale ona obraziła polskich żołnierzy! Przez to ma problemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W waclawpl
0 / 2

@mwa "I jakie to "o wiele gorsze rzeczy" podał autor?" - No nie wiem, niegospodarność rządu o której nie wspominasz... a no tak, bo akcje z wyborami za 70 baniek i elektrownią za 2,5 duże bańki rozejdą się jak mgła w słoneczny dzień.

To jest sednem demota, że prokuratura zajmuje się koniec końców głupotami, a rzeczy za które niegospodarni politycy powinni siedzieć w pace, wiszą jako "sprawy w toku". Dotyczy to zarówno polityków z prawa jak i lewa. Straszne jest, że to właśnie LGBT i księża ci się najbardziej rzucili w oczy, bo to tematy zastępcze. Polskę trawi rak niegospodarności przez głupotę, butę i często działanie wbrew prawu naszych polityków, a kraj żyje celebrytką + prokuratura dobiera jej się do skóry z urzędu. Vanitas vanitatum et omnia vanitas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+1 / 3

zgadzam się. z tymi biednymi muzułmańskimi dziećmi to manipulacja. zapomniał dodać że biedni muzułmańscy studenci i inżynierowie którzy próbują sforsować te nieludzkie zasieki są powstrzymywani przez wstrętnych białych heteroseksualistów . ot taka mała manipulacja. a nuż nikt nie wyłapie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darwin_in
+2 / 4

Cwelebrytow powinno sie wysylac do strzezonych stref np... we francji albo w szwecji gdzie nawet policja nie wjezdza i wtedy by oprzytomnieli i zobaczyli do czego sredniowieczna dzicz jest zdolna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Evengeline29
-1 / 1

@popsy2 Tyko jej kultury katastrofalnie brak, ale w tym kraju to norma, więc swietnie się wpasowuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P popsy2
0 / 0

Ja mam tę aktorkę za bardzo kulturalną osobę. A jeśli czepiać się kraju,trzeba spojrzeć w lustro.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trebi
-2 / 2

@JohnLilly
"wstawka typu "...bo ujęła się za muzłumańskimi dziećmi śpiącymi w lesie..."" wydaje mi się to oczywiste dla każdego kto ma więcej szarych komórek niż B(rz)dąkiewicz albo S(r)uski, że powód wypowiedzi Kurdej Szatan był oczywisty. Odnosiła się do wywożenia w nocy do lasu rodzin z dziećmi przez polskich pograniczników. I o ile rozumiem szerszy kontekst, tego skąd się ci ludzie wzięli na granicy, czemu przekraczali granicę w miejscach nielegalnych oraz czemu mają na sobie kurtki za 4 tysiące złotych, o tyle uważam że po pierwsze każdy prolifer z Godkową na czele powinien stać w jednym szeregu z Kurdej Szatan (mówię o treści, nie o formie), po drugie - chciałbym wiedzieć czemu w tym kraju tak łatwo szafuje się wyroki w sprawie Kurdej Szatan ale zadać pytanie czemu pogranicznicy stosowali pushback, zamiast procedury deportacyjnej to już jest zbyt duże obciążenie dla szarych komórek. Mówiąc inaczej - w naszym kraju umiemy się tylko oburzać, zamiast zadawać ważniejsze pytania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
0 / 0

@trebi Oj ty mój Ynteligencie, nawet nie wiesz do czego tak naprawdę odnosiła się wypowiedź Kurdej-Szatan. Jej oryginalny post w którym obraża straż graniczną, odnosił się od jednego z filmików z granicy polsko-białoruskiej, w którym to polskie służby zatrzymują rodzinę nielegalnych imigrantów. Teraz nagrania nie znajdę, ale pamiętam, że było ono słabej jakości i, jak to zwykle bywa w tego typu sprawach, widzimy tylko samo zatrzymanie, nie to co działo się wcześniej ani później, ale słychać tam płacz dzieci i to co niektórych chwyciło za serduszka. To właśnie pod wpływem tego nagrania Kurdej-Szatan napisała swój emocjonalny post. Nie pamiętam, aby ludzie, którzy tak bardzo pojechali za tą akcję straż graniczną, interesowali się co się później z tą rodziną stało.

Idąc dalej mój ty Ynteligencie, nawet jakby faktycznie Kurdej-Szatan chodziło nie tylko o tą jedną sytuację, ale o ten pushback o którym wspominasz, to i tak nie czyni mojego komentarza błędnym, bo ja tu nie oceniam intencji pani Barbary, tylko formę (z którą z tego co widzę sam się nie zgadzasz "mówię o treści, nie o formie"). Jeszcze raz powtórzę to co napisałem we wcześniejszym komentarzu. Jakby Pani Barbara w swym poście skrytykowała działania straży granicznej bez obrażania jej funkcjonariuszy, to nie byłoby wokół tego zdarzenia takiego zamieszania, tak więc twierdzenie, że ma problemy za wyrażenie troski o muzłumańskie dzieci jest błędne.

Zanim zaczniesz czynić aluzje o braku używania szarych komórek swoim rozmówcom to może najpierw zacznij czytać ich komentarze ze zrozumieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trebi
-2 / 2

@JohnLilly
Co do formy obaj się zgadzamy. Co do miejsca wypowiedzi - czepianie się że to filmik dotyczący konkretnej sytuacji (i żeby było jasne - rozumiem że kontekst tego filmu był ważny) jest, moim zdaniem, właśnie czepianiem się. Gdzie miała się wypowiedzieć? Na panelu dyskusyjnym organizowanym przez Partię i Władzę?
Nie napisała swojego posta rok temu czy pół roku temu, napisała go w konkretnej rzeczywistości, rzeczywistości w której "odczuwała dyskomfort" związany z tym że polscy żołnierze wywożą w środku nocy dzieci do lasu. Wyrażając ten "dyskomfort" bardzo negatywnie oceniła żołnierzy. Cała dyskusja tutaj nie jest o tym, że p. Kurdej Szatan nie przekroczyła pewnych granic wypowiedzi, tylko o tym, że reakcja na jej wypowiedź nie jest współmierna do winy. Jeśli tylko patrzymy na ostatnie dni - dla mnie w prokuraturze powinien teraz np. tłumaczyć się Bosak za stwierdzenie, że spalenie portretu Tuska i niemieckiej flagi to coś "normalnego". Prokuratura (wojskowa?) powinna też np. zająć się tym kto łazi z długą bronią i jeździ autami na rejestracjach wojskowych, atakuje lekarzy i (jak twierdzi MON) nie jest wojskiem. Rzucenie się teraz na Kurdej Szatan to taki sam gest jak atak na LGBT jako "wroga polskiej rodziny". I każdy kto cieszy się z kary jaka spotkała tę celebrytkę i jednocześnie nie czuje "dyskomfortu" związanego z tym, jak potraktowano inne, znacznie ważniejsze sprawy, przyczynia się do rozkładu tego państwa. Ironią jest, że sam nazywa to postawą patriotyczną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
0 / 0

@trebi Cytat z postu w którym Kurdej-Szatan przeprasza za swój wulgarny wpis

"chciałabym jeszcze raz podkreślić, że moje słowa dotyczyły konkretnej sytuacji przedstawionej na nagraniu. W swojej wypowiedzi, za której wulgarne słownictwo przeprosiłam, odniosłam się krytycznie wyłącznie do tego, co zobaczyłam wówczas na filmiku opublikowanym w sieci."

Tak więc przestań wmawiać sobie i mi, że jej wypowiedź dotyczyła szerszego problemu, bo sama Barbara jasno stwierdziła, że chodziło tylko i wyłącznie o ten konkretny filmik, a nie o ogólną sytuację jaka ma obecnie miejsce. Jeszcze masz źródło, żeby nie było niedomówień https://www.instagram.com/p/CWEoQpgMbNH/?hl=pl

"Cała dyskusja tutaj nie jest o tym, że p. Kurdej Szatan nie przekroczyła pewnych granic wypowiedzi, tylko o tym, że reakcja na jej wypowiedź nie jest współmierna do winy."
Nie! Dyskusja pod tym demotem w wątku który zapoczątkował użytkownik Ashardon jest o tym, że ktoś próbuje tutaj obrócić kota ogonem i wmówić ludziom, że pani Barbara dostaje po tyłku za inny czyn, niż ten którego dopuściła się w rzeczywistości!

Twoje dalsza część Twojego komentarza jest doskonałym przykładem tego o czym pisałem w pierwszym poście czyli obrony przez atak. Bo widzisz, ja ogólnie to się zgadzam, z przesłaniem jakie niesie ze sobą post Mikołaja Milcke. Z tym, że są osoby które dopuściły się o wiele większych przewinień, ale ze względu na układy z obecną władzą nie poniosły konsekwencji. Niestety Mikołaj w swoim poście dopuścił się manipulacji/kłamstwa! Napisał, że Kurdej-Szatan ponosi konsekwencje za inny czyn niż jest to w rzeczywistości. Starał się z niej zrobić świętszą niż jest w rzeczywistości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 listopada 2021 o 19:46

avatar mygyry87
+18 / 36

Z jednym się nie zgodzę, gdyby napisała chociażby jedno zdanie przeciw ideologii lgbt, to play by ją jeszcze tego samego dnia usunął z reklam, każda stacja tv (oprócz tvp), radiowa, każda kolorowa gazeta i każdy portal społecznościowy urządziłby na niej medialny lincz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trebi
+9 / 13

@mygyry87
Może, ale na pewno taki lincz urządziła TVP i inne propisowskie media.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
-3 / 11

@trebi akurat ciężko mi stwierdzić, bo nie oglądałem, ale w gazetach z prawym przechyleniem było tego sporo, na stronach typu WP też, ale sama sobie winna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 listopada 2021 o 16:00

P piotrKrokodyl
-4 / 32

Prokuratora w tym przypadku interweniuje bo ktoś złożył zawiadomienie, a nie sama z siebie. Gdybyś złożył zawiadomienie do prokuratury w sprawie LGBT lub pedofili to prokuratura też by się zainteresowała

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
-2 / 20

@piotrKrokodyl
kpisz czy o drogę pytasz??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sfzgkkp
+7 / 11

@piotrKrokodyl I w 24 godziny umorzyła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+3 / 19

To coś w stylu ludzi popełniających wykroczenia, mówiących do policjantów z żalem, że powinni się zająć łapaniem przestępców. "No zachowałem/am się źle, ale inni robią gorzej". No robią, fajnie by było, jakby prawo wszystkich traktowało równo, tak jak powinno, ale nie traktuje, w obie strony, w zależności gdzie ktoś ważny się upomni o dopilnowanie sprawy.

Obrońcy tej kretynki zapominają jednak, że to nie jest tylko powiedzenie w nerwach kilku słów, tak jak próbują to spłycać, ale nakręcanie napiętej sytuacji przez osobę medialną, mającą jako jakaś tam celebrytka wpływ na określoną ilość jej fanów. To sprawia, że ciąży na niej trochę większa odpowiedzialność niż na zwykłym Kowalskim za wyrażanie publicznie poglądów. A szczególnie, gdy nie potrafi je ubrać w słowa cenzuralne i nie obraźliwe dla kogoś. I zanim ktoś mi wypomni jakiegos polityka-buraka, który nie poniósł żadnych konsekwencji za swoje słowa, to przypominam, że są tacy po obu stronach, politycy sa ogólnie ponad prawem i nikt tego jak na razie nie zmienił mimo obietnic i że chyba chodzi o to, by reprezentowac soba coś więcej niż buractwo, a nie powoływać się na czyiś niski poziom, by tłumaczyć swoje zachowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+3 / 25

Kodeks karny

Art. 226
§ 1. Kto znieważa funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Przepis art. 222 § 2 stosuje się odpowiednio.
§ 3. Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ Rzeczypospolitej Polskiej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Czy ktokolwiek ma najmniejszą wątpliwość że ta pani wypełniła znamiona przestępstwa z tego artykułu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
-4 / 16

@Bimbol
art. rodem ze znanych dobrze czasów no ale pasuje zawsze każdej władzy, której nie podoba się krnąbrny obywatel.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sfzgkkp
+2 / 8

@Bimbol
Kodeks karny

Art. 286.
§ 1.
Urzędnik, który przekraczając swą władzę lub nie dopełniając obowiązku, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego,podlega karze więzienia do lat 5.
§ 2.
Jeżeli sprawca działa w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej dla siebie lub innej osoby,
podlega karze więzienia do lat 10.
§ 3.
Jeżeli sprawca działa nieumyślnie,podlega karze aresztu do miesięcy 6.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+2 / 10

@adamIM
Obywatelka z demota nie jest krnąbrna. Zasługuje na każdy obraźliwy epitet jakiego sama użyła, oraz te których użyto wobec niej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maniek1984
+1 / 5

Taki artykuł to moze i nawet byc z przed uchwalenia Konstytucji 3go Maja, ale nadal obowiązuje czy Ci się to podoba czy nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maniek1984
-1 / 1

Eee... Jak juz robisz kopiuj/wklej to rób to dobrze.

Art. 286. [Oszustwo]

§ 1.
Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 2.
Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy.
§ 3.
W wypadku mniejszej wagi, sprawca
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 4.
Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M meeshoo
-3 / 5

@Bimbol

Ani formacja nie jest konkretnym funkcjonariuszem, ani tym bardziej konstytucyjnym organem RP.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+3 / 5

@meeshoo
Formacja składa się z funkcjonariuszy. Obelgi leciały w kierunku funkcjonariuszy, a nie formacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+3 / 3

@Bimbol Szkoda, że nie ma takiej reakcji jak kibole ich wyzywają. Powiem więcej, byle gówniarz powie policjantom prosto w mordę co chce i też niespecjalnie interweniują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M meeshoo
0 / 2

@Bimbol

Dobre. To ja napiszę, że bimbole to ignoranci prawni, bo nie rozróżniają konkretnej, identyfikowalnej jednostki od zbiorowiska i robią z siebie prawnego przygłupa - a teraz mnie pozwij.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
-1 / 1

@truskawka90
Wg jakiegoś wyroku sądowego policjant powinien mieć "grubą skórę" i być odporny na obelgi.
Poza tym kibole pokrzyczą, ale potem dostają wpiernicz. Sytuacja jest jasna, policja i kibole nie lubią się, a jak jest okazja to wyjaśniają sprawy jak faceci, naparzając się.
Ale tu mamy inną sytuację. Celebrycka ****** zamiast być wdzięczna tym którzy bronią granic państwa w którym mieszka, obrzuca ich obelgami jak jakaś tania qrewka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
-1 / 1

@Bimbol Buahahaha kibole dostają wpiernicz. Nawet zabawny jesteś. Inaczej. Konwój młodzieży do ZP lub MOW. Już w przysłowiowej suce ich wyzywają i jakoś nadal nie reagują. Przesłuchanie takiego delikwenta który im mówi w ryj "jeb....jcie się ku...wy policyjne nic wam nie powiem". Zejdź na ziemie. Tani to może ty jesteś w swojej pracy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
0 / 0

@truskawka90
Sam zejdź na ziemię i nie słuchaj pozerów. Jak jest zadyma, to kibole zawsze mają przewagę liczebną. Potem część jest zatrzymana a reszta ucieka. Ci zatrzymani trochę kozaczą, ale kiedy dotrze do nich że mogą trafić do pierdla, rura im mięknie. Chyba że są zwykłymi bandytami i to dla nich normalka. Tylko że taki, wie że lepiej jest nic nie mówić, niż sypać takimi tekstami jak zacytowałeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P przyplyw
+1 / 1

@adamIM zamykanie złodziei też było praktykowane i w czasach prl i nawet w czasach stalinowskich ach ci biedni krnąbrni złodzieje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kanapekr
+14 / 16

1) przeprosiła za same wulgaryzmy a służby strzegące naszych granic, które zbierają pochwały i wsparcie zarówno od organizacji międzynarodowych jak i internautów całego świata, dalej uważa za morderców

2) jednego problemu nie zasłania się innym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PAWSON8
+5 / 9

Akurat gdyby się w ten sposób wypowiedziała o środowiskach LGBT to już by była totalnie pozamiatana. Może nie przez prokuraturę, ale pracy to by sobie musiała poszukać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZdzichuMalek
+1 / 3

no ale jakby inaczej, to są podwójne standardy. komunizm jak talalalalala :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B barths
+1 / 5

A wystarczyło zachować opinię dla siebie lub prywatnego grona, zamiast promować się w internecie na plecach tychże "muzułmańskich dzieci"... Tylko tyle i aż tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G geruda
+1 / 1

Przypomniał mi się taks z makatek " nie mów nikomu co się dzieju u mnie w domu", a potem wielkie zdziwienie że wielka tragedia dzieci bite lub gorzej. No ajak to sąsiedzi nie słyszeli nie widzieli. Z tego samego powodu wyrzucono dziennikarzy z pasa przygranicznego. Propaganda musi rzucać na żer coraz to nowe ofiary, inaczej ludzie zaczeli by pytać co tak drogo, dlaczego mur tyle kosztuje a ja mam wizytę u lekarza za dwa lata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
+3 / 5

Nieśmiało zapytam kto to jest Mikołaj Milcke, bo mnie komputer podkreślił to nazwisko jako błąd ?
Że pisarz, to wiem !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mam2koty
+1 / 1

Czujecie ten absurd "zajmowania się sprawą pani z reklamy telefonów"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
0 / 0

W każdm reżimie władza ma swoje priorytety...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+1 / 3

Sranie w banię. Kretynka bezmyślnie lżyła polskich żołnierzy i za to beknęła. Nie dorabiajmy do tego filozofii. Sprawa nie dotyczyła księży, pedofili, ani cyklistów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
-1 / 1

@Quant_ a Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Autor nie napisał, że ta sprawa dotyczyła księży, pedofili czy polityków tylko wytknął dla niektórych bardzo zauważalny fakt, że jak jakiś polityk działa niegospodarnie i przewala 70 milionów to prokuratura "bada sprawę" do usranej śmierci, ale jak jakaś celebrytka nawyzywała żołnierzy to prokuratura potrafi z dnia na dzień spuścić psy i od ręki sprawę załatwić w ekspresowym tempie.
Demot jest o tym, że "obywatel" dostanie po duupie ekspresowo, a politycy i księża choćby nie wiadomo jakie machloje odwalali mogą spać spokojnie, bo prokuraturze partyjnej nie wolno ich tknąć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomnbb
+1 / 1

Niech ten Szatan odpowiada za swoje słowa. Za inne czyny inni zapłacą w swoim czasie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MaxiCats
+1 / 1

nie zna szatanowa zasady "PILES?NIE PISZ I ODLOZ TELEFON";)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gorialczarny
0 / 0

ach ci celebryci myślą że jak są trochę znani to ich słowa mają jakieś znaczenie i władzę- przeliczyła się babeczka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P przyplyw
0 / 0

No cóż Kurdej Szatan udowodniła że jest deb..ką, pracuje w pisowskiej tvp i potem się smuci że straciła pracę po takiej akcji. Celebrytka znana tylko i wyłącznie z reklam telefonów (ale kariera) nagle poczuła w sobie "moc" sprawczą i postanowiła "wpływać" na dusze Polaków - zapominając przy tym że nie jest ani żadnym politykiem ani intelektualistką (co udowodniła) ani nikogo nie obchodzi jak widac jej zdanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem