Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
226 263
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E El_Polaco
+9 / 21

Na marszu było pełno ludzi. Trafiłby na niewłaściwych i cała impreza skończyłaby się dla niego zupełnie inaczej.

Swoją drogą to naprawdę przykre, że spokojny marsz, bez bójek ani innych incydentów, urósł do rangi czegoś wyjątkowego, chociaż powinien być normą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gittarra
+6 / 10

Kto potrafi samodzielnie myśleć, sam wyciągnie odpowiednie wnioski z tego obrazka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KatzenKratzen
+1 / 9

Ale to typowe dla wyborców PIS. Dzis nam coś pasuje to bieremy. Jutro nie pasuje do naszych teorii - łojojoj nienormalne! Są zbyt głupi, żeby zrozumiec, że w internecie nic nie ginie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
-3 / 13

Na pierwszym obrazku mamy przejaw wymuszonej przez lewice tolerancji, a na drugiem brak akceptacji mimo wymuszeń i nacisków medialnych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pandoro
-4 / 10

@SteveFoKS na 1 planie mamy hipokryzję i obłudę pisowców i narodowców, którzy próbują siebie ukazywać jako normalnych ludzi chwaląc się takimi zdjęciami, ale jak sie okazało to jednak się tym brzydzą. Na 2 planie mamy obrazek z czarnym dzieckiem, bo ktos uznał, że dlaczego ma być wszystko białe, skoro tak wielu jest czarnoskórych obywateli z racji geografii kraju, historii i gospodarki. Czasem bywa to przesadą, ale skoro na świecie jest tylku ludzi pokroju cebulopisokonfanarodowców... to skrajność rodzi skrajność...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xargs
+1 / 7

A Ty w ogóle potrafisz podać definicję słowa "narodowiec"? Ten na obrazku może być właśnie narodowcem. W definicji tego słowa nie ma nic o rasie. Może Cię to zaskoczy, ale nie ma też nic o nacjonalizmie. A czy ci ludzie latający z Konfą i PiS są rzeczywiście narodowcami, to ciężko stwierdzić. Raczej nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 listopada 2021 o 11:08

R radhex
+2 / 6

Czyli wygląda na to że narodowcy akceptują tych którzy się identyfikują z narodem a nie deprecjonują ze względu na kolor skóry.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xargs
+1 / 1

@radhex narodowcy wychwalają swój naród jednocześnie nie ujmując innym narodom. Jest to trochę taki przesłodzony patriotyzm, choć i te pojęcia pracują na nieco innych płaszczyznach. Oczywiste jest, że każdy może zostać Polakiem. Niechęć do innych narodów to, nie wiem, szowinizm, patologia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 listopada 2021 o 12:01

D dncx
-2 / 2

A najlepsze, że KAŻDY z nas na początku jako płód był czarny. A raczej ciemny brąz. Pigment jasny pojawia się ok 9 miesiąca. Więc wcale to dalekie od prawdy nie jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem