Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
199 206
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+16 / 16

I tu się klaruje pewna (dla mnie) oczywistość. Jedne kultury nadają się do multi-kulti, inne nie. I akurat Azja przoduje w akceptowaniu odmienności, natomiast kultury Afryki i bliskiego wschodu już nie bardzo.

Oczywiście wszędzie znajdzie się buc, który jest na nie i członek.
Jednakże to nie zmienia faktu, że jeszcze nigdy nie słyszałem aby stereotypowy Azjata ze skośnymi oczami narzekał np na rasizm w Polsce. A żyją u nas od dość dawna. Wcześniej handlując odzieżą na bazarach, później zakładając chińskie centra handlowe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
+9 / 9

@rafik54321 Azjaci (Chińczycy, Wietnamczycy) po prostu żyją i pracują, a nie domagają się względów i przywilejów z powodu swojej rasy, dlatego nikt się ich nie czepia (z wyjątkiem jakiejś patologii, ale patologia to i swoim doskwiera). Ci czarni, którzy też chcą normalnie żyć i pracować też narzekają na swoich pobratymców, bo muszą zmagać się z negatywnym stereotypem czarnego wywołanego przez głośnych roszczeniowych czarnych żądających przywilejów tylko i wyłącznie ze względu na kolor swojej skóry.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 3

Ja tam nie robię dramy że któryś jest czarny. Pojedyncze jednostki oceniam indywidualnie. Jednak kiedy mamy mówić o grupach to musimy oceniać grupowo.
Jak murzyn normalnie pracuję i nie ma bólu 4 liter na swoim punkcie, niczym facet z "spirytus is good" to dla mnie normalny chłop.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darwin_in
+1 / 1

"Rozumiem chcesz byc czarny" pffff w zyciu!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

No jak zwykle kto ma ból D. o wszystko? Czarni! Warkoczyków ci mieć nie wolno, dredów nie wolno, w Twojej twarzy czarnych robić nie wolno, bo black face, ale jak nie zrobisz, to rasizm. Wiecznie coś!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antycyponek
-1 / 1

Czemu Oni pisali do siebie po Polsku?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem