Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
531 564
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S seksistefan
+7 / 15

@sceptykiem_sie_urodzic Kolejne linijki wymazano, bo na demotach trzeba byc poprawnym politycznie albo sie dostanie bana

2. Ktore atakuja ciapate, co chca niemieckiego socjalu i bialych kobiet

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
-2 / 4

@BrickOfTheWall, @jakber, @DexterHollandRulez - Putin dał podwyżkę swoim trolom, że tylu tu was wysypało? Jak się nie podoba polska straż graniczna, to wypieprzać do Rosji. Tam będziecie mieć swój upragniony humanitaryzm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakber
-1 / 3

@Quant_ ciebie wypyerdolę do rosji tam jest miejsce dla debili takich jak ty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
-1 / 3

@Quant_ W dużym poważaniu mam straż graniczną, Rosję, czy cokolwiek tam sobie uroiłeś. Po prostu nie mam szacunku do wszelkich wojskowych, bo to na ogół agresywne przygłupy i żonobijcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 listopada 2021 o 21:55

Q Quant_
-2 / 2

@DexterHollandRulez, jakber@ - o wiedzę, że nożyce się odezwały :) Chyba jednak Putin nie dał podwyżki, tylko obiecał, że da w przyszłości. Starajcie się nadal. I tak nikt tego nie kupuje ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
0 / 2

@Quant_ Gratuluję życia w bańce że każdy o odmiennej opinii jest trollem i ruskim agentem. Foliowa czapka nie uwiera w dupkę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xardas132
-2 / 2

Dlaczego niby? Biorąc pod uwagę twój komentarz niewiele masz wspólnego z wojskiem. Bycie żołnierzem uczy odpowiedzialności za drugiego człowieka oraz odwagi by iść w bój, żeby inni nie musieli ginąć. Mnóstwo w przeszłości było autorytetów w wojskowości jak Zawisza Czarny, Józef Poniatowski, Stefan Czarniecki i wielu innych. Każdy miał coś za uszami, ale byli tylko ludźmi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
0 / 2

@Xardas132 Bycie żołnierzem uczy fali, słuchania jak debil-przełożony drze na ciebie mordę całymi dniami i nie możesz mu odwrzasnąć, więc potem chodzisz nabuzowany i gnoisz tych, których ci wolno. Wszyscy 'starzy' wojskowi których znam to żonobijcy i czuby co musztrują i terroryzują w domu swoje dzieciaki, a z 'młodych' każdy mój znajomy co poszedł do woja to był właśnie agresywny patus z zapędami do gnojenia słabszych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mateuszek198710
+3 / 3

Bohaterem??? Idąc dalej, to pracownik każdej branży w kraju nim jest! BO realizuje warunki umowy zawartej z PRACODAWCĄ!!! Do SG z paska wschodniego i Policji nic nie mam, bo na codzień robią dobrą robotę. Za to szacun, ale żołnierzyki w końcu odeszli od gierek komputerowych i wyszli z ciepłych koszar. Pojechali na granicę i zrobiło się zimno, mokro a na przeciw prawdziwe zagrożenie. Nie tak miało być. Wielu znich poza lansowaniem się w mundurze, nie potrafi nawet karabinu trzymać w rękach. Potwierdzeniem tego co piszę jest przerażająca liczba zwolnień lekarskich na które poszli żołnierzyki po powrocie z dyżuru na granicy... wstyd. za takie siano i emeryturę po 15 latach służby??? ,,"Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic,, to właśnie wasza robota więc po wojskowemu NAPRZÓD!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem