Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
634 669
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
I irulax
+13 / 27

Popieram w 100%. Smutny obraz Polski. Szczególnie, że nie uczymy się na błędach. Czeka nas powtórka z historii czyli rozbiory? Znów kilkaset lat pod obcym panowaniem?
K*, a ledwie wczoraj uciekliśmy spod buta ZSRR...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daro73
+7 / 17

Mówimy o ludziach, których zaskoczyło 100 lecie odzyskania niepodległości, gaszą pożar zamiast mu zapobiegać. Choć całym sercem jestem za naszym wojskiem i strażą graniczną oraz policją w tej wojnie granicznej i popieram rząd w działaniach ochronnych, to muszę stwierdzić, że większych nieudaczników i szkodników chyba jeszcze nie było w historii Polski. Najgorsze jest też to, że prawie cała opozycja w postaci KO i lewicy to banda matołów i żadna alternatywa dla Polski. Kaczyński z Tuskiem traktują Polskę jak swoją prywatną piaskownicę w konkursie, kto komu bardziej sypnie piaskiem w oczy a my Naród jesteśmy dla nich tym piaskiem. PiS wzoruje się na przedwojennej sanacji, która też była dla Polski niezbyt dobrym rozwiązaniem ale o kilka klas była lepsza i miała dużo lepszy wywiad i kontrwywiad. Maciarewicz i spółka zniszczyli co się da dla partykularnych interesów prezesa i to będzie się ciągnęło za nami jeszcze długie lata. PO i PiS niszczą równo Polskę na różne sposoby, przypuszczam że gdyby doszło do inwazji obcych wojsk, to jedni byli by za, drudzy przeciw a nigdy razem tak poprostu dla Polski i dla Polaków, dlatego że tak trzeba. Narodzie może czas się autentycznie zjednoczyć? Bo pod rządami jednych i drugich za jakiś czas nie będzie ani Polski umiłowanej ani Polaków. Smutno wszystkich pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
-3 / 3

@irulax widac polactwo ma we krwi dokonywanie takich wyborow, by kraj spartolic

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
-2 / 2

@daro73 Nie oczekiwałem, że od razu wszystko będzie super jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Nie zwracałem uwagi na błędy, potknięcia itp. Ale ta ekipa to Jeden Wielki Pie***ny Błąd. Za Tfuska zastanawiałem się często gdzie mamy nasz rząd - w Warszawie czy w Berlinie, Brukseli, Paryżu... Teraz się zastanawiam czy w ogóle mamy rząd czy jakieś przypadkowe zbiorowisko chłystków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daro73
-3 / 3

@irulax podzielam Twoją opinię. Myśmy nie wstali z kolan, myśmy się położyli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+1 / 1

Od dziesiątek lat zawsze ta sama zasada: brak wiary we własne siły + sprzedawanie rodaków w zamian za przywileje dla siebie. Teraz trwa zacięta walka o to, kto się dostanie do grona "komorników". A my, jako plankton, możemy sobie nawet wybrać swojego ulubionego "komornika". Ten ostatni jest gotów utopić wszystkich aby tylko on miał dobrze i jego klan.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Daria_Stukan
0 / 0

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+5 / 19

cała ta zje banana prawica to po prostu banda nieudaczników i TKM-ów. Nie mają za grosz doświadczenia ani tym bardziej kompetencji. Jedyne co potrafią to jak niewychowane dziecko:kopnąć, opluć kogo się da, a jak ktoś im się sprzeciwi to się kładą na podłogę i drą wniebogłosy. A potem się dziwią, że nikt nie chce się z nimi bawić.
Szczerze? Kocham ten kraj, ale gdy widzę, co odwala ta hałastra to chyba wolałbym wydać wojnę Czechom, a po pięciu minutach się poddać, i niech oni tu rządzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+3 / 5

@LUPUS1962
Nic dodac nic ująć. Ja tez kocham mój kraj i serce mnie boi jak patrzę, co PISia hałastra wyprawia z tym nieszczęsnym krajem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ineka
-2 / 24

Hm... czyli zmieniamy front? Jeszcze niedawno był krzyk, płacz i opluwanie Morawieckiego, że nie wpuszcza biednych uchodźców i serca nie ma a teraz, że owszem dobrze, że nie wpuszcza, ale to nie on nie wpuszcza a Niemcy nasi mądrzy i kochani?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaqb1
-2 / 18

@ineka Nikt nie każe ich wpuszczać....ale traktować jak ludzi to i owszem.
Jaki przekaz Łukaszenka wysłał by w Świat gdybyśmy ich wpuścili, opatrzyli a potem deportowali, a jemu przywalili sankcjami?

Tych uchodźców jest mniej niż kiboli na marszu Niepodległości w centrum Warszawy...wielka obrona granicy. Parodia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+3 / 3

@jaqb1 Wg. prawa międzynarodowego nie można ich deportować, muszą ich odesłać ponownie do Białorusi, bo po pierwsze stamtąd przyszli, po drugie posiadają tamtejsze wizy turystyczne dzięki którym przebywają tam w pełni legalnie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Daria_Stukan
0 / 0

@yankers to po co ich przepuszczać przez granicę? Niech się Białorusy troszczą skoro my Polacy ich tu nie chcemy a oni rzucają w naszych kamieniami....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
0 / 16

O ja pitole, widzę że wy lewaczki dalej brniecie w wychwalanie baćki.
Serio nie widzicie jak tą taktyką tylko nabijacie punkty PiSowi?
Co niby wygrywa baćko?! Ma cały kraj zasrany migrantami, zachodni politycy i media wprost mówią że Polska ma prawo bronić swoich ( i przy okazji UE ) granic, zbliżają się kolejne sankcje.
To że nasza V kolumna wyje na cały regulator jest jego jedynym zwycięstwem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 listopada 2021 o 20:46

avatar Xar
-3 / 3

@mwa chyba nie ogarnales tresci wpisu. Wpis mowi o tym, jak polskie panstwo sobie nie radzi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrokis
-3 / 9

Jakie wybory? Ich już nie będzie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+2 / 4

To zabawne jak tacy ludzie próbują pisać i mówić logicznie, skupiając się głównie na krytyce rządu, co prowadzi do tego, że przyklaskują im ci, którzy zaprzeczają tej logice codziennie, wierząc nawet w białoruskie doniesienia z granicy, byleby było przeciwko PiSowi. I nie zwracają uwagi, że jadą hipokryzją na maksa. Skiba i wszyscy myślący, wiedzieli od początku skąd się biorą imigranci, ale do niedawna w sieci to była propaganda PiSu, że Białoruś ich ściąga :D No i rozumny Skiba nazywa imigrantów uchodźcami, bo co to za różnica, czy człowiek ucieka przed wojną, czy opłaca przemytników, by sobie poprawić byt. Nudne to już jest.

A co do polityki Unii, to żeby działały te EU, NATO i inne twory, to muszą być realizowane wspólne interesy. Ten konflikt na granicy był kolejnym przykładem, że każdy dba o własną dupę, bo mają swoje interesy i one są priorytetem. UE załatwiła sprawę. Zapłaci sprawcy kryzysu kupę kasy, by rozwiązał problem, który stworzył. I jeszcze będzie śmiesznie, jak przywódcy krajów EU uznają Łukaszenkę za prezydenta, tak jak tego chce. Wyjdzie na to, że dla własnych biznesów ze Wschodem, bojownicy o wolność i praworządność przymkną oczy na sfałszowane wybory i łamanie praw człowieka na Białorusi. Jesteśmy w dupie, bo nie mamy nic do zaoferowania, dlatego nigdy nie będzie partnerstwa w tym eurokołchozie. Wszystkie profity jak wyprzedawanie państwa, tania siła robocza czy europejskie wysypisko odpadów, dostają za frajer od naszych polityków, więc nie muszą nawet się starać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+2 / 2

Skiba, Skiba....ty odklejony pajacu. Łukaszenka zaprosił CNN i robi ustawkowe foty "biednych matek z dziećmi" ale zapominają robić foty tym 30 letnim kolesiom którzy rzucają kamkenaimi i niszczą zasieki. Zresztą CNN jest znany z takich ustawek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem