Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
263 333
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P profix3
+20 / 34

Zakaz przychodzenia do pracy na bani, to już jest. Przerażające, czuję się uciskany :) !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
+1 / 11

@profix3
Podobnie jak zakaz przychodzenia chorych na COVID. Analogią do szczepień byłoby nakazanie wszystkim wszywania esperalu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erecer
+12 / 36

Tak jak jesteś uciskany przez obowiązek zapinania pasów, jazde z włączonymi światłami, corocznej kontroli technicznej posiadanego samochodu. Nie da się jeździć. Jeszcze jakieś nakazy prędkości na drogach, no jak żyć, jak żyć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Banas921
0 / 0

@Erecer Pasy zapinam dla własnego bezpieczeństwa, światła włączam dla lepszej widoczności i bezpieczeństwa, przegląd techniczny robię po to aby jeździć sprawnym autem dla swojego bezpieczeństwa. Co do zakazów/nakazów prędkości to możemy się zgodzić. Co niektóre nie dają jeździć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+2 / 20

"segregacja toksykologiczna jest niezgodna z Konstytucją"
o czym Ty piszesz ? tak zwany trybunał konstytucyjny w obecnym składzie może ogłosić każdy "wyrok" w zależności od doraźnych potrzeb pisu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MatN90
+10 / 38

Porównanie z czapy... Jazda po spożyciu w Polsce jeat czynem zabronionym, karanym kodeksem karnym, jazda po narkotykach także. Problem z sanitaryzmem jest taki, że osoby, które są dyskryminowane nie złamały żadnego przepisu, a jedynie skorzystały z możliwości wyboru. Jeżeli karze się ludzi za coś niezabronionego mamy do czynienia z przymusem niebezpośrednim. Lepszym porównaniem byłoby porównanie osób co płacą gotówką i kartą i np. teoretyczne wprowadzenie niebezpośrednich sankcji dla tych co chcą płacić gotówką np.poprzez umożliwienie wejścia do sklepu tylko przez zeskanowanie swojej karty kredytowej... Już teraz stara się ludzi zniechęcić do gotówki, kasy samoobsługowe są zwykle tylko dla płacących kartą... Uczy się ludzi, że to wygoda, a tak naprawdę gotówka to wolność, a karta to inwigilacja i władzy bardzo na rękę (będą wiedzieć na co wydali, gdzie robią zakupy itd) , żeby ludzie sami chcieli zakończyć z gotówką, jako niewygodną i probelmatyczną...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sw3
0 / 20

@MatN90 Porównanie jak najbardziej właściwe. Spożywanie alkoholu jest w Polsce (z pewnymi wyjątkami) dozwolone. Można się napić, można też jeździć samochodem, ale nie można łączyć jednego z drugim.
Możesz skorzystać z możliwości wyboru i się napić ale jesteś "karany" za ten wybór zakazem jazdy samochodem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+5 / 23

@sw3 nie, nie jest właściwe. Po pierwsze dlatego, że starając się o dokument prawa jazdy świadomie akceptujesz zasady, jakie wiążą się z uczestnictwem w ruchu drogowym, akceptujesz prawo, które masz jasno określone, które znasz i które w żaden sposób nie ogranicza twoich konstytucyjnych praw czy wolności a jego stosowanie nie powoduje dla ciebie żadnych istotnych uciążliwości, zwłaszcza żadnych szkód.
Z segregacją sanitarna jest ten problem, że ma działać niejako wstecz, czyli nikt dziś nie wie czy jutro nie będzie jej podlegać i w jakim zakresie, a jak już taką segregację na jednym polu wprowadzisz, możesz zacząć dobierać kryteria swobodnie, wedle uznania. Może za jakiś czas ktoś wpadnie na pomysł, by np nie wiem....grubasom zabronić korzystać z komunikacji miejskiej. Czy fakt, że można sobie zrobić liposukcję i zmniejszenie żołądka będzie wystarczającym powodem do wykluczenia grubych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BOFH
+2 / 4

@MatN90
Ale co to za problem wpisać bycie niezaszczepionym do KK? I wtedy masz taką samą sytuację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MatN90
+7 / 13

Naprawdę nie widzisz różnicy, pomiędzy piciem alkoholu, a prowadzeniu pojazdu po spożyciu? Kierowca może spożywać alkohol

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yarkoos
+3 / 5

@7th_Heaven Widzisz - gdy starałem się o dokument na prowadzenie jachtu pływanie po spożyciu nie było zabronione (było wręcz pewnym zwyczajem). Obecnie jest zabronione - nie takie prawo akceptowałem ubiegając się o uprawnienia!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sw3
+2 / 2

Czyli nie można dokonać żadnych zmian w prawie o ruchu drogowym bo to by było działanie prawa wstecz? Czy może sądzisz, że dotyczą Cię tylko te przepisy, które obowiązywały w dniu, w którym zdawałeś egzamin na prawo jazdy?
Po za tym zakaz prowadzenia samochodu będąc pod wpływem, obowiązuje również tych, którzy nigdy się o dokument prawa jazdy nie starali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaczyKac
+1 / 13

Ma niewiele do powiedzenia, więc generuje jakieś pierdoły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 24

@7th_Heaven Pozwalają korzystać z internetu w Tworkach?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-5 / 19

@wichniak2 Teraz rozumiesz dlaczego nie mam do tego szacunku? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mietek888
-3 / 15

@LowcaKomedii Ciekawe jak tam szacunek do Ciebie? Sądząc po ocenach, przypuszczam, że nie za wielki :)

Komentarzy: 3787
Punktów za komentarze: -20480

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+4 / 4

@LowcaKomedii Dość ciekawa sprawa - abstrahując już od treści komentarzy, bo się z nimi nie zapoznawałem. Sam, około pół roku temu, spotkałem się z falą minusów dla moich komentarzy. Z dnia na dzień moje komentarze zaczęły łapać -6 i koniec. I to o różnej tematyce. Napisałem nawet w tej sprawie do administracji, czy może dokonać weryfikacji osób minusujących i sprawdzić, czy aby nie idą z tego samego IP, ale nie doczekałem się odpowiedzi. Odpuściłem aktywność na około 2-3 miesiące, wróciłem i... problem się skończył.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 10

@Ashardon Miałem dokładnie to samo.
I żeby było zabawnie, u mnie zaczęło się właśnie wtedy, gdy zacząłem wdawać się w polemikę z antycovidowcami.
Zacząłem odpisywać geniuszom typu - nikt nie widział jakiegokolwiek chorego na covid, pandemia to ściema itp. Od tej pory zaczęła się fala minusów. Najpierw każdy komentarz dostawał po 6, później zwiększyło się do 10-12 na każdy. Najzabawniejsze jest to, że osoba, z którą dyskutowałem, nie dostawała żadnych ocen, a tylko ja minusy :)

Jakieś 2 miesiące temu skończyło, była chwilowa pauza. Jednak znowu się zaczyna. Popatrz np. tutaj:
https://demotywatory.pl/5102563
Piszę sobie tylko z wichniakiem, normalna rozmowa pod demotem w archiwum, a i tak wyłapuję minusy. Zresztą popatrz na liczbę ocen u mnie, a u innych.
Ktoś się ładnie bawi.

Ale wiesz, później przyjdzie taki @mietek888 i powie, że to normalne oceny, wcale nie jechanie po profilu i minusowanie jak leci oraz że po prostu ludzie jakimś cudem wbijają pod demoty w archiwum i się ze mną nie zgadzają :)
Ba, niektórzy nawet używają tej średniej po to, aby powiedzieć, że nie mam racji. Raven000 chyba ze 4 razy używał argumentu - nie masz racji, bo masz więcej minusów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gregor2
+2 / 6

@mietek888 @LowcaKomedii Dokładnie, powszechnie wiadomo, że wartość człowieka najlepiej opisują oceny na podrzędnej stronie internetowej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wichniak2
+1 / 1

@LowcaKomedii Wszystko zależy na kogo trafisz, ja akurat jestem przemiłym, dobrym i uczynnym człowiekiem a przy tym bardzo skromnym ;) choć moja żona twierdzi zupełnie odwrotnie ;) Nieważne, nasze pierwsze spotkanie miłe nie było to fakt ale traktujmy się wzajemnie tak jak byśmy jutro mieli razem wódkę pić i nie lać się przy tym po mordach :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 8

@Korecki1610 Wiesz, taki malutki szczegół, że musiałbyś dodać taki komentarz pod demotywatorem w archiwum, sprzed kilku lat i wtedy, na drugi dzień, musiałbyś znaleźć przy nim akurat określoną ilość plusów, która coś daje.
W moim wypadku, dziwnym zbiegiem okoliczności, było to akurat tyle minusów, ile potrzeba do sprowadzenia komentarza poniżej poziomu. Ale zbieg okoliczności :)

Jeśli myślisz, że ludzie masowo wchodzą na demotywatory w archiwum i oceniają tam akurat komentarze jednej osoby, to wydaje mi się, że jesteś troszeczkę zbytnim optymistą i w dalszym ciągu wierzysz w Świętego Mikołaja. Możesz się z tym nie zgadzać :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mietek888
-2 / 2

@gregor2 Gdzie napisałem "że wartość człowieka najlepiej opisują oceny..."??? Jesteś manipulantem, chyba, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Napisałem o szacunku jaki mają do Lowcykomedii INNI LUDZIE, nie o tym co on jest wart. Nie napisałem, że minusy mówią coś o wartości Lowcy. Jasne?
I że pewnie szacunek ten jest niewielki bo ludzie go minusują (co jest całkiem prawdopodobne: nie szanują to minusują).
Brak szacunku to subiektywne zdanie innych ludzi o kimś (słuszne, czy niesłuszne to inna kwestia). A nie, że minusy odzwierciedlają czyjąś rzeczywistą wartość. Rozumiesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 listopada 2021 o 2:53

avatar mietek888
-2 / 2

@LowcaKomedii "bo trolle, które nawet nie czytają moich komentarzy, minusują mi konto" - o proszę kto nagle szerzy teorie spiskowe :) Nie wiem, może i ktoś się uwziął na Ciebie i robi jakieś przekręty. Ale na pewno masz na to dowody, szczególnie na to "nie czytają moich komentarzy". Oczywiście dowody naukowe :)

A może po prostu ciężko się z Tobą rozmawia bo przekręcasz czyjeś słowa, czepiasz się rzeczy nieistotnych, nie przyjmujesz czyichś argumentów itp. Ja na przykład, rzadko dyskutuję z takimi typami, kiedyś próbowałem z Tobą gadać ale to nie ma za wielkiego sensu. Chyba lepiej ograniczyć się do wyrażenia swojej opinii minusem, a rzadziej dyskutować z cynicznym typem, odwracającym kota ogonem i opornym na argumenty.

I może dlatego, że obrażasz ludzi, jak powyżej @7th_Heaven

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 listopada 2021 o 3:27

avatar LowcaKomedii
-4 / 6

@mietek888 "o proszę kto nagle szerzy teorie spiskowe :)" - nie to, że dostałeś dowód... Kurde, w zasadzie cały pierwszy akapit to struganie głupa i nierozumienie co się do ciebie pisze. Milutko. U antywacków to norma, czy jesteś wyjątkiem?

"I może dlatego, że obrażasz ludzi, jak powyżej @7th_Heaven" - nie wiem jak dużą wadę wzroku masz, a może widzisz coś, czego nie ma, ale napisałem komentarz o treści "Coś pięknego.", pod którym nic z gruchy, ni z pietruchy odezwała się rzeczona @7th_Heaven i zaczęła mnie obrażać, za co nawet DOSTAŁA BANA. Czy zamierzasz dalej zakrzykiwać rzeczywistość i pisać, że czarne jest białe?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mietek888
-1 / 1

@LowcaKomedii "@7th_Heaven Pozwalają korzystać z internetu w Tworkach?" - to nie jest obraźliwe??? Nazywanie kogoś psychicznie chorym to dla Ciebie drobiazg, norma? Ale nie sorry, mam wadę wzroku, tego przecież tekstu nie ma.

Nie odnosiłem się do tego czy 7th_Heaven zachowuje się właściwie, czy nie, tylko do Twojego posta (i tego że nie pierwszy raz kogoś obrażasz). A Ty na to: "Czy zamierzasz dalej zakrzykiwać rzeczywistość i pisać, że czarne jest białe?". Dzięki za przykład, tak własnie się z Tobą dyskutuje. A teraz możesz przekręcić moje słowa i odpłynąć jeszcze dalej w tym co właśnie "zakrzykuję".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 5

@mietek888 Emm, a czytałeś co ona napisała? Może warto by zacząć od tego?


Czyli podsumujmy:
- piszę komentarz o treści coś pięknego
- twoja koleżanka oznacza mnie tylko po to, żeby mnie zacząć obrażać
- odpisuję jej „Pozwalają korzystać z internetu w Tworkach?”
- a ty piszesz, że to ja obrażam innych ludzi?
Wow.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 listopada 2021 o 23:47

B BurakRasyPolskiej
+4 / 10

Taka tam logika: Ufam nauce i ekspertom którzy stworzyli dla mnie skuteczną ochronę przed skutkami działań nietrzeźwych ludzi. Kto nie wierzy w tą skuteczność ten szur. Praktycznie tylko ci którzy nie chcą skorzystać z tej super ochrony stają się ofiarami nietrzeźwych. Ale mimo wszystko żądam by ograniczać swobody nietrzeźwych ludzi, bo boję się że zrobią mi krzywdę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-3 / 13

Akurat to jest bzdura, bo alkohol wymiernie oraz w sposób nieunikniony wpływa na refleks czy utrzymanie równowagi. To ważne aspekty za kółkiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 16

@rafik54321 A gdzie twoja wolność? Kupiłeś samochód, to możesz nim jeździć gdzie i kiedy ci się podoba.
A jak kogoś potrącisz, to najwyżej poniesiesz konsekwencje i pójdziesz do pierdla. Zresztą, jeśli chodzi o refleks, to każdy ma inny. Dla jednych takie 0,5 nie zrobi większego wrażenia. Prowadzenie ma być ograniczone dla wszystkich, bo ktoś ma słabą głowę lub piesi boją się kierowców?! Chore!!!
Stop segregacji toksykologicznej!
:)

Fajnie patrzeć, jak wpadacie we własną pułapkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-2 / 10

Nikt nie wpada w żadną pułapkę, osobo ograniczona.

Niezależnie od tego jaki masz refleks, po pijaku będziesz miał go gorszy. TO jest kluczowy wyznacznik. Nawet osoba ze słabym refleksem, ale trzeźwa, ma go lepszy, niż napruty jak szpadel kierowca wyścigowy. O zwężeniu pola widzenia, nawet nie ma co wspominać.

Bo to, że osoba pijana nie zdaje sobie sprawy z stanu swojego upojenia, nie oznacza że nie ma wymiernych efektów takiego spożycia.

Na NESa była kiedyś taka gra Wild Gunman. Co ciekawe, gra mierzy czas od momentu kiedy oponent wyciągnie broń, do czasu kiedy naciśniesz spust. Na trzeźwo, uzyskiwałem wynik około 0,3s, czyli raczej nieźle. Po pijaku było to od 0,5 do 0,7s. Będąc mooocno pijany - ponad 1s. Dalej uważasz że to nie ma znaczenia? Prosty test.

Jeździć możesz gdzie chcesz, ale prawo do jeżdżenia nabyłeś z własnego wyboru, na zasadach o których wiedziałeś jakie będą. Nikt cię nie karze za "nieposiadanie prawka". Co próbują akurat robić politycy ze szczepieniami. Niby możesz się nie szczepić, ale utrudniają życie jak mogą. Przy czym jeśli szczepienia byłyby takie super, to pandemia powinna już się skończyć. A nie kończą. Dobra, koniec tematu z naczelnym covidofanatykiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 10

@rafik54321 "Niezależnie od tego jaki masz refleks, po pijaku będziesz miał go gorszy" - i co z tego? Ale moim zdaniem wystarczający, by spokojnie poradzić sobie z możliwymi sytuacjami na drodze.
Chcesz mi powiedzieć, że znasz mój organizm lepiej niż ja sam? A może chcesz ograniczać wolność ludzi, którzy naturalnie mają trochę słabszy refleks? Może zabronisz im prowadzenia pojazdów?

"Bo to, że osoba pijana nie zdaje sobie sprawy z stanu swojego upojenia" - a mój sąsiad zdaje sobie sprawę niezależnie od tego ile wypije, i co teraz? Nie oceniaj wszystkich swoją miarą! To, że ty się boisz wsiąść po kielichu za kierownicę nie oznacza, że inni też trzęsą portkami!

"Na NESa była kiedyś taka gra Wild Gunman. Co ciekawe, gra mierzy czas od momentu kiedy oponent wyciągnie broń, do czasu kiedy naciśniesz spust. Na trzeźwo, uzyskiwałem wynik około 0,3s, czyli raczej nieźle. Po pijaku było to od 0,5 do 0,7s." - widzę, że bardzo naukowo podchodzisz do sprawy...
A ja znam osobę, która po pijaku miała lepszy czas. Szach-mat niedowiarki!
Twoje biadolenie nie jest wiarygodne, ponieważ jesteś na pasku twórców Wild Gunman. Już widać jak robisz im reklamę. Było jeszcze napisać "Polecam, Magda Gessler".

"Jeździć możesz gdzie chcesz" - nie mogę. Chcę jeździć po ulicy, razem z innymi, a nawet po chodniku. Czy mogę? Oczywiście, że nie.

"Nikt cię nie karze za "nieposiadanie prawka"" - Doprawdy? To co to jest:
https://kioskpolis.pl/jazda-bez-prawa-jazdy-co-ci-grozi/
?

"Przy czym jeśli szczepienia byłyby takie super, to pandemia powinna już się skończyć." - nawet nie skomentuję...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 1

@LowcaKomedii " i co z tego? Ale moim zdaniem wystarczający, by spokojnie poradzić sobie z możliwymi sytuacjami na drodze." - jeśli masz, oddaj prawko na policji, bo taką herezję tylko debil może pisać!.

"Chcesz mi powiedzieć, że znasz mój organizm lepiej niż ja sam? " - równie dobrze mógłbyś się upierać że łyknięcie dawki 10tys mSv promieniowania cię nie zabije, bo przecież ty wiesz lepiej :/ .
Alkohol działa na KAŻDY organizm, bo jest kuwa toksyną! To jak ty się subiektywnie czujesz, nie ma absolutnie żadnego odzwierciedlenia w tym, jak toksyna działa na ciebie.
Nie jeden nałogowy alkoholik wprowadzi 0,5l i wydaje mu się że jest trzeźwy.
Bo ok, narąbany wsiądziesz, elegancko ruszysz itp, ale właśnie w tym trudniejszych manewrach nie dasz rady. Wiesz jaka jest różnica? Bo ruszenie z miejsca, zmiana biegu itp to czynności "automatyczne" jak pisanie. Możesz być napruty jak bela, ale i tak się podpiszesz, bo to wyuczona pamięć mięśniowa - na tę, alkohol nie wpływa znacznie.
Jednak na szybkość "uruchomienia" zautomatyzowanego procesu - już tak. Skumaj to!

Ludzie z słabszym refleksem WIEDZĄ że mają słabszy refleks non stop. Po pijaku jest przesunięcie skali. I jak napisałem, nawet ktoś ze słabym refleksem ma go lepszy, niż ktoś z dobrym refleksem po pijaku!

"a mój sąsiad zdaje sobie sprawę niezależnie od tego ile wypije, i co teraz?" - i chwała mu za to, ale przy tym nie wsiada za kółko prawda?

"To, że ty się boisz wsiąść po kielichu za kierownicę nie oznacza, że inni też trzęsą portkami!" - no, takich troszkę po cmentrzach leży.

"A ja znam osobę, która po pijaku miała lepszy czas." - yhm, ciekawe. Jak oszukiwał to na pewno XD...

"Twoje biadolenie nie jest wiarygodne, ponieważ jesteś na pasku twórców Wild Gunman. Już widać jak robisz im reklamę." - jprdl, nie mogę, padnę ze śmiechu XD... Kuwa człowieku, ta gra jest starsza ode mnie. To produkt z lat 80tych XD. Przestarzały od 30 lat XD.

Możesz jeździć po ulicy. Gdybyś wiedział ulica = droga, a droga jest od rowu do rowu. Ty pisząc "ulica" masz pewnie na myśli "jezdnię" czyli obszar asfaltu wyznaczony do ruchu pojazdów. Nie myl tego. Ale skoro robisz tak idiotyczne błędy, to raczej prawka nie masz.

Oczywiście że nikt cię nie karze za nieposiadanie prawka. Karzą cię za korzystanie z przywilejów prawka bez jego posiadania. To JEST różnica. A prawko jest potrzebne choćby do werfyikacji tego czy po prostu potrafisz poruszać się autem, czy znasz zasady ruchu drogowego, czy nie masz orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów.

Na prawdę, nie rozumiem jak można być takim ignorantem. Tak fanatycznie bronić szczepionek, przy czym jeszcze bardziej niepodważalny fakt atakować otwarcie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 2

@LowcaKomedii jeśli nie widzisz różnic pomiędzy szczepieniami a prawkiem - kto tu jest debilem?

"czyli że znasz mój organizm lepiej niż ja sam?!" - jak widać nie znasz swojego wcale.

" To, że ty jesteś słaby i na ciebie źle działa nie znaczy, że wszyscy tacy są." - jestem w stanie włoić litr wódki, ale nie wmawiam sobie że wóda na mnie nie działa. A ty właśnie to robisz.

"Nie będę się musiał hamować tylko dlatego, że ty jesteś przydygany i boisz się pijanych kierowców. Jak się boisz, to nie wychodź! Mój samochód, moja sprawa!" - Jeśli jesteś pijany, mam prawo zabrać ci kluczyki i wezwać policję. Wiedziałeś o tym? Poza tym, ty, jadąc po pijaku, równie dobrze mógłbyś wziąć pistolet i nim machać byle jak.

Ma nie wsiadać za kółko, bo może zrobić sobie i innym krzywdę. Na dodatek może zniszczyć mienie publiczne lub doprowadzić innych do trwałego kalectwa.

To są tysiące przypadków śmiertelnych. Dziesiątki tysięcy osób hospitalizowanych.

" znasz lepiej moich znajomych niż ja sam!" - kiedy się spodziewasz że masz nacisnąć spust, to możesz zrobić to ciut wcześniej, aby właśnie oszukać wynik. Mi się kiedyś udało w ten sposób osiągnąć wynik 0,0s. Jednak to akurat nie jest miarodajne.

" i jakie to ma znaczenia?! To znaczy, że już takie opłacone trolle nie mogą zarabiać na reklamowaniu jej?" - yyy, bo ta gra NIE JEST W SPRZEDAŻY?! Więc kto by miał mnie "opłacać"? Tym bardziej że Nintendo (twórca tej gry) nawet nie ma przedstawicielstwa w Polsce i tej gry u nas nigdy nie sprzedawał.

Mylisz. Człowieku, prawo jazdy NABYWASZ! W drodze kursu i egzaminu. Weszła parę lat temu kategoria AM na motorower. Wcześniej skuterem mogłeś jeździć na dowód osobisty. I każdy kto skończył 18tkę przed zmianą przepisów NIE MUSI mieć prawa jazdy. Bo nie można odebrać komuś prawa do czegoś od zmianą przepisów.
Z ograniczeniami covidowymi jest zupełnie inaczej. Przed pandemią, każdy miał jakieś prawa, potem zaczęły się restrykcje wprowadzone NIELEGALNIE (co już z definicji oznacza że nie powinniśmy ich uznawać), a teraz wymagają uzyskiwania uprawnień do praw które tak po prawdzie nigdy nie zostały nikomu odebrane, a wręcz nie mogły być odebrane. Jeśli uważasz to za dokładnie tę samą sytuację, co jesteś po prostu głupi.
Koniec tematu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-3 / 13

Można więc powiedzieć, że niektórzy nie mają się czym martwić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
+1 / 9

Alko nikt nie wciska na siłę wmawiając, że jest dobrowolny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MajorKaza
-1 / 1

Fun fact: Nie za bardzo OP się pomylił, bo nawet w najgorszym wariancie (każda śmierć na drodze została spowodowana przez jednego (1) pijanego kierowcę) to stanowi to zaledwie 5% przypadków (wykrytej!) jazdy po alkoholu.

Oglądałem ostatnio statystyki, które ktoś podesłał na grupie w związku z innym tematem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olewator
0 / 2

A nie ma przykładowo zakazu spania za kółkiem, a niewyspanie też jest często przyczyną wypadków.
Nie ma też zakazu stawiania nadmiarowej ilości znaków, złego stanu nawierzchni, brzydkiej pogody itp.
U nas mandat dostajesz za każdą głupotę, brak kamizelki, brak gaśnicy, przekroczenie prędkości o 10km/h itp. I jak to wpływa na bezpieczeństwo? Źle, w Polsce jest cała masa wypadków w porównaniu z innymi krajami i to nie wina alkoholu tylko masy innych rzeczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
-2 / 16

Oho, covidianie próbują usprawiedliwiać swoje faszystowskie zapędy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O OldDorsaj
-1 / 5

Rewelacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem