Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
110 127
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+6 / 16

Zaraz ci któryś covidian wytłumaczy że to przez te 7% XD...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lamp79
+2 / 14

zaraz Ci @LowcaKomedii wytłumaczy tylko teraz ogląda Wiadomości/Fakty i chwilowo nie może

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+1 / 3

@rafik54321 a jak kraje takie jak Szwecja, Norwegia czy Kanada miały niższe wskaźniki zachorowań przy mniejszych restrykcjach to OwceKomedii i inne takie krzyczały żebyśmy sobie porównali gęstość zaludnienia w tych krajach a u nas. A teraz co? Teraz 7 procent społeczeństwa wg nich jest w stanie transmitować zakażenia na cały kraj :) pomijam już fakt, że wśród owych 7 procent część jest na pewno odpornych (ozdrowieńców nie rejestrowanych w sanepidzie), pomine także, że te osoby obejmowane są kwarantanną, ale tak czy owak kurde mać, przecież te osoby nie są wszystkie na raz chore i/lub zarażone, prawda? wszelkie dostępne statystyki pozwalają oszacować że zarażać może co najwyżej kilka, kilkanaście procent z tych 7 procent ludzi.
Pytań się JAK? kur#a telepatycznie? Drogą radiową? xD i to nas nazywają wyznawcami teorii 5g....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar extragirl
-2 / 6

Czyżby "szczepionki" nie działały?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H harambebambe
+11 / 19

Oto nadchodzi totalne zniewolenie :) Ci, którzy dali sobie wstrzyknąć nieznany środek w trosce o powrót normalności zostali oszukani. Mogą zachorować na ku#wid, mogą na niego umrzeć a w dodatku sami zarażają bez żadnych objawów!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+11 / 13

Wytrzymajcie, jeszcze tylko dwa tygodnie, już niebawem będą szczepionki i wrócimy do normalności.Zaszczepmy się. I co z tego wyszło? Na przykładzie Irlandii widać że oszukano nas. Miała być normalna praca, miało nie być masek, zaszczepieni mieli mieć przywileje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
+8 / 12

Priorytetem jest wprowadzenie zamordyzmu w podobie do chińskiego a nie jakieś curwidy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Escitalopram
-1 / 13

Wg Our World in Data w Irlandii zaszczepionych jest 77% społeczeństwa, a w pełni (dwoma dawkami lub J&J) 75,7%, liczba 93% z artykułu tyczy się dorosłej populacji. W sumie mimo całkiem sporego wzrostu liczby zakażeń, liczba zgonów Irlandii pozostaje na stosunkowo niskim poziomie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lamp79
+3 / 15

Głupia sprawa bo jak tu się przyznać, że obiecany preparat niczego nie zmienił?! Wracamy do punktu wyjścia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+3 / 9

Nie jest to nic innego niż zmuszanie siłą ludzi do tego aby się "dobrowolnie" szczepili i mógłbym to zrozumieć w przypadku jak jedno szczepienie by wystarczyło aby nie chorować ale przy chorobie sezonowej to już tak ładnie nie wygląda, teraz szczepionki są w wielu miejscach "darmowe" czyli zapłacili wbrew własnej woli zaszczepieni i nie zaszczepieni a za rok już trzeba będzie płacić a restrykcje dla nie szczepiących się 2 razy do roku zostaną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
-1 / 7

Jak widzę niektórzy nie potrafią oddzielić pozytywnej roli szczepionki od tego jak z wirusem walczą niektóre rządy.

Szczepionka jest dobra bo zwiększa szansę na lżejszy przebieg choroby i redukuje ryzyko zgonu.
Niektóre działania rządów są głupie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 8

@Goretex Przy walce o nagrodę im. prof. Justyny Sochy wszystkie chwyty dozwolone :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+8 / 8

W internecie krążył swego czasu obrazek przedstawiający stronę książki z zakresu wirusologii. Na tej stronie napisane było że koronawirusy zmieniają się tak szybko że niemożliwe jest stworzenie szczepionki - za krótko działałaby. Wygląda na to że fachowcy z przed 50 lat mieli rację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mar2ula2
+2 / 8

@perskieoko Oczywiście, że fachowcy sprzed 50 lat mieli rację. Więcej, gdyby nie testy PRC to nawet nie zauważono by tej pandemii.
Edit: nie byłoby masowych szczepień, efektu ADE i nowych mutacji, strat spowodowanych zamykaniem gospodarki i szkół, mniej agresji, mniej problemów psychicznych u dzieci, młodzieży i dorosłych.
Edit2: Ale pojawiła się rewolucyjna okazja (jak ujął to żydowski grandziarz finansowy Soros - 16 stycznia 2021 w La Repubblica), aby wprowadzić na świecie zmiany, których wprowadzenie w innych warunkach nie byłoby możliwe, albo b. trudne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 listopada 2021 o 0:29

B blank2
-1 / 1

Wszędzie gdzie jest duży odsetek zaszczepionych będzie wprowadzany zamordyzm bo to oznacza uległe społeczeństwo. Szczepionka nic nie daje poza zielonym światłem do wprowadzania obostrzeń jak wystarczająco dużo osób ją weźmie przyznając się że są głupi dany rząd wie że już można debili przydusić bardziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem