Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
475 482
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar SteveFoKS
+1 / 1

przy współczesnych trendach nadpobudliwość seksualna to skrajność, mamy za to za dużo ludzi nadwrażliwych a dobrowolny aseksualizm postępuje. Coraz więcej czynności, okoliczności czy internet zastępuje to do czego przywykli nasi poprzednicy. Co nie znaczy, że neguje powiem więcej przewiduje rosnące problemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 21 listopada 2021 o 13:12

K KrzysiekChris
+6 / 6

każdy przejaw agresji seksualnej, powinien być surowo karany i problemu by nie było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
0 / 2

@KrzysiekChris zgadza się z tym w pełni dodam niezależnie od płci. A to o czym mówiłem w drugim wątku to dobrowolny aseksualizm jako rodzaj degradacji i nie należy tu ignorować przyczyn tego zjawiska, bo mogą one być nienaturalne i zmasowane dla młodych. Co przedstawiam jako przeciwny bieg skrajności więc śmiejąc się pytam czy za to też powinna być kara czy powinno się zwiększać sztucznie libido? Problem jest poważny, jednorazowe działania nie pomogą i nie neguje braku problemu z przemocą seksualną informuje tylko, że mamy też dodatkowy problem (Volcel), który jest na dodatek bardzo wygodny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 5 razy. Ostatnia modyfikacja: 21 listopada 2021 o 13:49

F faraon69
+19 / 21

Akistan? To ten koło San Escobar?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
+1 / 1

@faraon69

Tak, na północ od Bananenland.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KrzysiekChris
+2 / 2

No i pozamiatane. Popieram.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A agabla88
+3 / 3

No ciekawe, ale żeby w ogóle w tym kraju skazać za gwałt to zgwałcona musi przedstawić dowody, że sama nie sprowokowała (często też i ofiarę gwałtu skazują). Tam gdzie premier kraju obwinia o to kobiety, bo zakrywanie całego ciała to mało, i tak kuszą, a przecież mężczyzna nie umie się tej pokusie oprzeć... To nawet takie zaostrzenia gówno dadzą. Ryba psuje się od głowy. Co z tego, że będą kastrować, jak większość kobiet w tym kraju w ogóle boi się zgłosić gwałtu żeby samej nie ponieść konsekwencji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nexpron
+1 / 1

Pomijając Pakistan, za gwałt zbiorowy powinna być przymusowa kastracja, wyroki mnożone razy ilość sprawców, ciężka praca np. w nierentownej kopalni, a dopiero po odpracowaniu wyroku przymusowe badanie psychiatryczne. Jak nie zda, to z powrotem do kopalni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
0 / 0

U nas w Polsce stosowana jest chemiczna kastracja? A od kiedy i na kim była zastosowana? O ile dobrze pamiętam, to Trynkiewicza nie można była w taki sposób "skrzywdzić" i "okaleczyć", stąd na gwałt procesowana "ustawa o bestiach" żeby zwyrodnialca nie wypuścić na wolność

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar misteriusz
0 / 0

Nie cieszyłbym się. Pakistan to państwo muzułmańskie więc nie zdziwiłbym się że poślubienie 5 latki i zmuszenie do seksu jest legalne i nieuznawane za gwałt. Natomiast każdy seks pozamałżeński już tak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 listopada 2021 o 1:56

avatar maggdalena18
+1 / 1

Brawo!
Tylko że zmniejszenie libido może nic nie dać, jeśli mamy do czynienia z sadystami seksualnymi, którym często nawet nie chodzi o odbycie stosunku. Ich zaspokaja poniżenie ofiary, wyżycie się na niej w kontekście erotycznym, ale nawet nie musi dojść do seksu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem