Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
633 646
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tomek2891
+13 / 13

Ten z cegłami jeśli to ma odzwierciedlać nasz kaczystan powinien jeszcze być kopany, opluwany przez urzędniczków, kilku innych jeszcze powinno podkładać mu nogi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-2 / 10

Z drugiej strony te cegły na głowę raczej sobie sam nie położył, prawda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Clip180
+6 / 10

Mopsiarze to jak te mewy z "gdzie jest nemo" , "Daj,daj,daj"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ConnectionTerminated
+8 / 12

Rozumieją rozumieją. Mopsiarze wiedzą że pracujący ludzie są okradani na ich Patolę+. I to im się podoba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar nwanon
+2 / 6

Niepełnosprawny nie podstawi sobie wózka przy łóżku. Zresztą niepełnosprawności są różne. Przy niepełnosprawnym, jest zazwyczaj asekurujący go opiekun. Ci o takich mopsiarzy Ci chodzi ? Którzy na prawdę stracili możliwość zarabiania pieniędzy?

Są na prawdę sytuacje, gdzie ludzie "stracili życie" przez niepełnosprawność, i wstyd i publicznie prosić o zbiórkę, więc korzystają z MOPS-u.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rikross
+6 / 8

Jak, ktoś chce, znajdzie sposób.
Jen, ktoś nie chce, znajdzie powód.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
-1 / 3

Ten z cegłami sam nie założył ani cegieł na głowę, ani toreb an ramiona. Ktoś mu pomaga. Codziennie. Ten po prawej nie ma wsparcia. Otrzymuje tylko krytykę. Zanim skrytykujesz, pomyśl. I pomóż.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gregory998
-1 / 1

@UFO_ludek Chodzi o to, że pomimo swojej niepełnosprawności gościu bez rąk ma chęci żeby coś robić, a ten pełnosprawny czeka tylko na "darmową kasę" bez jakiegokolwiek wysiłku. Podobno praca uszlachetnia człowieka, ale jak patrzę na to rozdawnictwo "+" jakie mamy u nas w kraju, to mnie po prostu krew zalewa. Coraz bardziej odniechciewa mi się wstawać rano, dojeżdżać, pracować, wracać i tak codziennie... Czy nie lepiej pić piwo pod sklepem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
0 / 0

@gregory998 To nie do końca tak jest. Te wszystkie + dostają też ludzie pracujący, na pełen etat, zamożni, niepotrzebujący wsparcia. Nie zwalajcie winy na + czy -. Ani na opiekę społeczną. Chcemy państwa opiekuńczego ale jak jak ktoś dostanie jakąś pomoc to od razu go próbujecie zagryźć. A może ten niepełnosprawny wcale nie ma chęci ale jest nowoczesnym niewolnikiem? Jak nie zapracuje ponad siły to mu nikt suchego chleba do buzi nie poda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M miczaw
0 / 2

Dlatego jak jakiś żul prosi mnie o pieniądze, nie mogę powstrzymać się od patrzenia na niego z pogardą i złością wręcz. Musi po prostu jak najszybciej zejść mi z drogi. Jak można wyciągać ręce po pieniądze do przypadkowej osoby, żyjąc w jednym z najlepszych krajów do życia na świecie (Niemcy). Ludzie przyjeżdżają tu z różnych zakątków świata i potrafią się dorobić od zera, a takie żulisko żyjące prawdopodobnie od urodzenia w bogatym kraju ma czelność chcieć pieniędzy... Szkoda tylko, że często takie żulisko nie żebra na ulicy, a idzie do urzędu i tam mu się to "ustawowo" należy. Po to właśnie płacimy podatki dochodowe, by można było to rozdać tym leniom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CzlowiekZkamienia
0 / 0

Ilu jest w Polsce pracujących niepełnosprawnych? Pięciu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem