Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
47 72
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D Demot249
+16 / 22

Zbaw nas Panie od tego idioty ..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+14 / 20

Facet nie ma bladego pojęcia ani o chrześcijaństwie (co to znaczy "...się zbawić"???), ani o resorcie, któremu przewodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+3 / 7

@adamis62
A czego się spodziewasz po absolwencie naszego Hogwartu czyli KUL?

A pomyśl jakich mamy parlamentarzystów i polityków
Tu obrady sejmiku województwa Podkarpackiego.. z 2013 a potem mamy w parlamencie modły o deszcz, co za zrypanie intelektualne.
https://www.youtube.com/watch?v=R8tDQEmEnWI

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stach1947
+9 / 13

Jaka tak chce zbawienia, to niech się qrwa za uczniów modli, a od nauki niech się odpier... wiastkuje. Kongresowy, spod Koła, kołtun.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kozaalfa1
+5 / 7

Z niego nie jest chrześcijanin. Czarnek to typowy katolik.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+3 / 5

"umarł na krzyżu dla naszego zbawienia" Tak więc Czarnek, taki z Ciebie katol i nie znasz swojej religii? Zbawieni już jesteśmy poprzez śmierć Jezusa wg tej świętej księgi... no ale jak się jest miernotą umysłową i fanatykiem religijnym to nic dziwnego że się głupoty gada....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2021 o 19:42

T Tmaniek
+2 / 4

"Krucjata Czarnka". Już wcześniej o tym pisałem.Choć pewnie zakon + ,wyparłby się takiego ancymona ubogiego w szare komórki.Ale trzeba mu przyznać,że wyjątkowo kąśliwy kundel kaczorka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
+4 / 6

A ja myślałem, że to rodzice decydują o tym jaka jest ich wiara a nie minister indoktrynacji.
W Konstytucji RP nigdzie nie doczytałem, że obywatel RP ma przestrzegać 10 przykazań. W zamian za to doczytałem:
Art. 13. Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.
Art. 25. 1. Kościoły i inne związki wyznaniowe są równouprawnione.
2. Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych, zapewniając swobodę ich wyrażania w życiu publicznym.
Art. 48. 1. Rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Wychowanie to powinno uwzględniać stopień dojrzałości dziecka, a także wolność jego sumienia i wyznania oraz jego przekonania.
Art. 53. 1. Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.
2. Wolność religii obejmuje wolność wyznawania lub przyjmowania religii według własnego wyboru oraz uzewnętrzniania indywidualnie lub z innymi, publicznie lub prywatnie, swojej religii przez uprawianie kultu, modlitwę, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie. Wolność religii obejmuje
także posiadanie świątyń i innych miejsc kultu w zależności od potrzeb ludzi wierzących oraz prawo osób do korzystania z pomocy religijnej tam, gdzie się znajdują.
3. Rodzice mają prawo do zapewnienia dzieciom wychowania i nauczania moralnego i religijnego zgodnie ze swoimi przekonaniami. Przepis art. 48 ust. 1 stosuje się odpowiednio.
4. Religia kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej może być przedmiotem nauczania w szkole, przy czym nie może być naruszona wolność sumienia i religii innych osób.
5. Wolność uzewnętrzniania religii może być ograniczona jedynie w drodze ustawy i tylko wtedy, gdy jest to konieczne do ochrony bezpieczeństwa państwa, porządku publicznego, zdrowia, moralności lub wolności i praw innych osób.
6. Nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczenia w praktykach religijnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DariusD75
-5 / 5

to co powiesz o islamie? chrześcijanie obecnie w XXI w( nie mówię wcześniej) nie zabijają jeżeli się nie nawrócisz...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-2 / 2

Czarnek nie jest chrześcijaninem, tylko katolikiem. Jeśli ktoś nie widzi różnicy pomiędzy tym, co głosił Jezus i jego apostołowie, i jakim świadectwem było ich życie, a tym, co głosi kościół rzymski i jak żyją jego przedstawiciele, to znaczy, że nie ma pojęcia o chrześcijaństwie i jest niedouczony.

Najgorzej, kiedy tacy ukształtowani przez lewactwo "eksperci" biorą się za naprawianie świata po lewacku. Na razie gadają, piszą, manipulują faktami, całkiem jak bolszewicy lata przed rewolucją. Potem, jak dostaną poparcie większości, zaczną mordować.

W imię uczynienia świata lepszym oczywiście.

Każda idea oparta na pogardzie do ludzi jest złem. Bez względu na to, czy jest oparta na religi, polityce czy chęci uczynienia świata lepszym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem