Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
73 96
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Antypisior
+5 / 5

ciekawe czy ustawa o nacjonalizacji majątków pisiorów, ich rodzin , ich popleczników
sprzeniewierzonych sędziów i prokuratorów oraz ich rodzin będzie zgodna z Konstytucją ?
ale o tym nie będzie orzekało obecne gremium

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adaosi
+3 / 9

Oczywiście, że zostaną wycofane. Tak jak wprowadzenie podatku Belki, tak jak podniesienie tymczasowo VAT-u, tak jak podniesienie wieku emerytalnego... a nie, czekaj...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
0 / 0

@adaosi mówisz o czymś innym ,wycofanie podniesienia wieku emerytalnego ? dlaczego kobieta ma pracować do 60 roku życia a ja do 65 ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 listopada 2021 o 21:06

A adaosi
0 / 0

Może nie śledzę zbyt uważnie polskiej polityki, ale podaj mi proszę jakieś przykłady uchylenia po wyborach przez nową ekipę rządzącą jakichkolwiek decyzji, zarządzeń, czy ustaw wprowadzonych w życie przez poprzedników. Nad jakimkolwiek shitem załamywali by ręce i odsądzali od czci i wiary, to po wygranych wyborach okazuje się, że jednak dana ustawa, zarządzenie lub decyzja jest jednak niezbędna do funkcjonowania państwa. Oczywiście ich zdaniem. Mogę się mylić, wyprowadzić mnie więc z błędu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karolina1128
+5 / 5

Jest jedna duża przeszkoda, która zwyczajnie nie pozwoli ich pociągnąć do odpowiedzialności. Nikt nie będzie chciał tego robić. Ponadto te "wyroki" są korzystne dla każdej władzy, i tej jaka jest, i każdej jaka przyjdzie. Dopóki nie wybierzemy kogoś z powołaniem, możemy się pożegnać z obaleniem tych "wyroków".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+5 / 5

@karolina1128 cos w tym jest. zepsucie panstwa polskiego przez pis bedzie istnialo jeszcze dlugo po upadku tej partii. a oni wcale nie zwalniaja...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem