Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
127 141
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar psiekrwia
+1 / 1

Nie wystarczy aby te osoby stosowały prezerwatywy lub inną formę zabezpieczenia przed niechcianą ciążą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
0 / 0

@psiekrwia to podaj 100% skuteczna metode, poza abstynencja seksualna, a ta i tak nic nie da chociazby w przypadku gwaltu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar psiekrwia
0 / 0

@Xar więć biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z jakimś promilem społeczeństwa, to stosowanie przez ten promil antykoncepcji skutecznej w 99,8% jak np wkładka domaciczna redukuje ryzyko praktycznie do zera. Nawiasem mówiąc jest wiele metod antykoncepcji, które stosowane prawidłowo mają skuteczność na poziomie 99,5% i wyżej. Zanim zapytasz co z pozostałymi dwoma promilami, zastanów się ile jest na świecie rzeczy spełniających swoją funkcję choćby w 95% i jaki procent stanowi ryzyko śmierci lub choroby matki w wyniku wykonania aborcji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
0 / 0

@psiekrwia 95,5 procenta,czyli 995 promili. Czyli w 5 przypadkach na 1000 nie zadziala. Czyli w 5000 na 1.000.000, w ogole populacji mysle, ze mozna zalozyc, ze jakies 25.000 przypadkow, kiedy nie zadziala. Serio to Twoim zdaniem tak malo?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar psiekrwia
0 / 0

@Xar Zapominasz o innych zmiennych. Tryb miesiączkowy, jakość nasienia, jakość stosunku wszystkie te i wiele innych czynników ma wpływ na zapłodnienie, w przeciwnym wypadku każdy stosunek bez zabezpieczenia kończyłby się ciążą. Zapominasz też, że ryzyko wystąpienia wad płodów nie wynosi 100% a ludzie nie są królikami i nie parzą się bez opamiętania, szczególnie kiedy są chorzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem