Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
116 130
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar LowcaStulejarzy
+4 / 8

Zastanawia mnie jedna rzecz, na granicy Polsko - Białoruskiej po lasach błąkają się ludzie z Bliskiego Wschodu i Afryki, w hali magazynowej upakowali w jednym miejscu kilkaset ludzi, część z nich była umoczona do suchej nitki przez armatki wodne. Co do szczepień mam spore wątpliwości, dystansu brak, maseczki to jeden ma inny nie ma, z higieną to też chyba nie bardzo, dodatkowo nikt im nie robi żadnych testów a jakoś ci ludzie tam nadal żyją, nie chorują na COVID, i masowo nie umierają. Wyjaśni mi ktoś ten fenomen ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cincinmj57
+7 / 13

Pier...ety. Moja córka pomimo tego, że była zaszczepiona dwiema dawkami i dwukrotnym ujemnym teście na obecność covida została zamknięta w kwarantannie na dwa tygodnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BloodKubaQ
0 / 2

A gdzie jest napisane że zaszczepieni nie mają kwarantanny ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maja123456
+4 / 10

@BloodKubaQ To po co zachecaja do szczepien, skoro czy sie szczepisz, czy nie, to i tak jestes nieodporny i przenosisz? Sam widzisz, ze szczepienia nic nie daja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zimnylech
+3 / 3

No to czyli bez zmian.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+6 / 10

I takimi przepisami wprowadza się faszyzm i poparcie dla paszportów covidowych RQ kodów i innego Gówna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+1 / 3

ALE STADIONY NADAL MOGĄ 50000 LUDA - BEZ MASEK OCZYWIŚCIE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maja123456
+4 / 8

@BrickOfTheWall Dlatego trzeba skonczyc ten cyrk, bo tylko debil nie widzi, ze te obostrzenia, restrykcje i strach przed covidem, kupy sie nie trzyma. Trzeba wrocic do normalnego funkcjonowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
-3 / 3

@Maja123456
Oczywiście - ale dopiero po CAŁKOWITEJ prywatyzacji służby zdrowia. Wtedy niech każdy osobiście decyduje o swoim zdrowiu; chce to płaci za leczenie gotówką, chce to wykupuje ubezpieczenie, chce to to leczy się tybetańskim gongiem lub modlitwą.
Obecnie jednak tak nie jest i to NFZ za zebrane składki i rządowe dotacje utrzymuje skończoną ilość łóżek i etatów medyków więc jeżeli puści Covid na żywioł to charczący covidowcy zajmą spory % łóżek i wszystkie respiratory to zabraknie zasobów na leczenie pozostałych chorób; a zaniechania w leczeniu chorób przewlekłych oznacza wzrost zgonów i pogorszenie stanu zdrowia pacjentów - czyli w perspektywie wzrost wydatków na ich leczenie.

KASA, KASA, KASA.
...o otwarte stadiony to POLITYKA - niepodpadanie "środowiskom kibicowsko-patriotycznym" ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maja123456
-2 / 2

@BrickOfTheWall A nie lepiej puscic na zywiol? Wtedy ten caly cyrk skonczylby sie szybciej i paradoksalnie byloby to dla wszystkich lepiej, bo wszyscy ludzie byliby leczenie, a nie tylko ci z covidem. Zadnych testow przed operacja na wyrostek, bo problemem jest wyrostek, a nie to ze ktos moze przechodzic bezobjawowo covida, prawda? Jest straszny focus wylacznie na covid i to blokuje sluzbe zdrowia, paranoiczne obostrzenia, ktore niczemu dobremu nie sluza, bo wszyscy na tym tracimy. PRzeciez wystarczyloby w kazdym wiekszym miescie zrobic szpital tymczasowy covidowy, cos jak zrobili w chinach, a normalne szpitale zostawic dla wszystkich innych chorob i nie byloby zadnych przestojow. Ale tak jak zauwazyles, te wszystkie obostrzenia sa dlatego bo ktos na nich zarobi, jeden ktos zarobi mnostwo kasy, duza czesc zbankrutuje, wszak przyroda dazy do rownowagi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
0 / 2

Ciekaw jestem, jaka będzie frekwencja, na urodzinach radia marysia w najbliższą sobotę? 50%, czy może 100 osób?. Tak tak wiem, tam będą sami zaszczepieni, kilkukrotnie XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wieczniemlodyduchem
+3 / 7

Zapewne od Bożego Narodzenia zrobią całkowite zamknięcie. Cała EU się zamyka a u nas względny spokój więc tak dalej być nie może. Przydupasy muszą wykonywać napływające rozkazy więc będzie zamknięcie. W Niemczech jakieś rekordy śmiertelności mimo że większość populacji się zaszczepiła. Żadne ograniczenia nic nie dadzą jeśli ludzi się nie leczy. Każdy z objawami grypy powinien mieć podaną jak najszybciej amantadynę. Tymczasem zwalcza się lekarstwo i lekarzy którzy je stosują w zamian oferując jakieś ograniczenia i limity. Jest lekarstwo to trzeba ludzi leczyć. Niestety ludziom odmawia się leczenia a lekarzy straszy wyrzuceniem z zawodu. To co się dzieje w związku z tzw. pandemią jest przeciwko ludziom i społeczeństwu. Cały rząd powinien stanąć przez Trybunałem Stanu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
0 / 6

Osoby zaszczepione nie wliczają się do limitów? Przecież widać jak na dłoni, że to właśnie osoby zaszczepione są roznosicielami zarazy - skoro mimo wysokiego poziomu zaszczepień rozwija się ona w takim tempie.

Przecież lekarze zaszczepionych nie kierują na testy! Stąd tak "niski poziom zakażeń wśród zaszczepionych"

Osoby zaszczepione nie są poddawane kwarantannie mimo mieszkania wspólnie z nieszczepionym chorym!

Co więcej zaszczepieni są poddawani leczeniu niezwłocznie, podczas gdy nieszczepieni muszą czekać na test często po wiele dni - w tym czasie u wielu infekcja rozwija się i z tego powodu szpitale się zapełniają.

Najwyraźniej taki jest cel tej metody. Tu chodzi o nakłonienie wszystkich do przyjęcia szczepionki, jej realne działanie to rzecz drugiego albo dalszego rzędu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Clip180
+1 / 1

Zaczynają się debilne rozwiązania. Ja bym sprawę z covidem półtora roku temu załatwił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Misiekkk777
+4 / 4

@Clip180 U rodziny na wsi covida nie ma. Telewizor wywalony już dawno są szczęśliwi i zdrowi :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Clip180
0 / 0

@Misiekkk777

O telewizji lepiej nie gadac :D. Moze byc tak ze jak mieszkaja gdzie niema duzego zaludnienia i sie nie przemieszczaja to nie sa nararzeni. Podejrzewam ze nawet nie byli chorzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem