Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
191 223
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar LowcaKomedii
-3 / 33

Cholera, naukowcy nie wiedzą jak szczepionki działają na ten wariant, ani w ogóle nie mogą na jego temat jeszcze zbyt dużo powiedzieć, a byle random z internetu już wie, że szczepienia WCALE nie działają... Op, dobry jesteś.
Ale idąc tą wymyśloną logiką - przechorowanie wcześniejszych wariantów również wcale nie pomoże.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 listopada 2021 o 21:45

A acotam43
+6 / 16

@LowcaKomedii i nie dociera też skąd ta mutacja się wzięła bo przecież mutacje się biorą z nikąd... I tak się będziemy bujać do usranej śmierci z tym wirusem bo samodzielnie myślący ominęli czwartą klasę biologii w podstawówce..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
-2 / 16

@LowcaKomedii
Na przykład masz takie pitolenie: WAŻNE: Mutacje obecne w wariancie Omikron sugerują, że układ odpornościowy będzie miał trudności z jego rozpoznaniem i zwalczaniem. Dostępne na rynku szczepionki mogą okazać się w pewnym stopniu mniej skuteczne w starciu z tym koronawirusem niż z jego wcześniejszymi wariantami. W związku z tym naukowcy przewidują konieczność zmodyfikowania szczepionek. To z onetu:
https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,czy-szczepionki-beda-dzialac-na-nowy-wariant-omikron-,artykul,10845571.html

A wymyśloną logiką to posługujesz się cały czas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
+6 / 10

@mafouta no i co jest nie tak z tą informacją ? Jest fałszywa ? A może masz po prostu problem z jej poprawną interpretacją ?

To, czy omicron to groźny wirus, okaże się po jego zbadaniu, na razie jest sporo gdybania i niepotwierdzonych przypuszczeń i typowo portalowej pogoni za sensacją..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+4 / 10

@mafouta Chciałeś pokazać, że mam rację? Dzięki :)

"Dostępne na rynku szczepionki MOGĄ okazać się W PEWNYM STOPNIU MNIEJ SKUTECZNE w starciu z tym koronawirusem niż z jego wcześniejszymi wariantami"

Słowo klucz:
"mogą" - nie znaczy, że muszą.
"Mniej skuteczne" - nie znaczy, że wcale nie zadziałają, jak stwierdził autor demota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 11

@acotam43 bo ten nowy wariant to pewnie z labsów BigPharmy uciekł. Zauważyli, że sprzedaż "szczypawek" trochę siadła, więc trzeba podkręcić atmosferę :)
Prawdziwy szur na wszystko znajdzie jakieś wytłumaczenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
0 / 0

@LowcaKomedii Słowo klucz brzmi "okazać"


A autor demota ma rację, więcej - te szczepionki wcale nie działają ani na omikron ani wcześniejsze mutacje, gdyż jedynie ograniczają objawy a w ogóle sprzyjają transmisji wirusa, zwłaszcza w połączeniu z idiotycznymi mechanizmami restrykcyjnymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 1

@mafouta Czy ty rozumiesz co ja wcześniej napisałem, czy nie bardzo?

"te szczepionki wcale nie działają ani na omikron ani wcześniejsze mutacje" - a to ciekawe to "niedziałanie". Na całym świecie zaszczepieni rzadziej chorowali, rzadziej byli hospitalizowani i rzadziej umierali. Ciekawe jest twoje rozumienie słowa nie działać. Aż boję się zapytać co wg ciebie znaczy "działać". Chyba musieliby zacząć zmartwychwstawać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
0 / 0

@LowcaKomedii Nie działają, bo zaszczepieni chorują stadami, i zarażają na potęgę, tylko mechanizm rejestrowania zachorowań jest taki, że osoba zaszczepiona zgłaszająca się z covidem jest leczona niezwłocznie, a schorzenie jest rejestrowane jako grypa, bo przecież z założenia zaczepiony nie choruje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 2

@mafouta "Nie działają, bo zaszczepieni chorują stadami" - jeżeli zaszczepieni chorują stadami, to niezaszczepieni chyba milionami.

"mechanizm rejestrowania zachorowań jest taki, że osoba zaszczepiona zgłaszająca się z covidem jest leczona niezwłocznie, a schorzenie jest rejestrowane jako grypa" - jak wy fajnie potraficie coś sobie uroić w tych głowach i później w to wierzyć. Tak tylko nieśmiało zapytam - skąd więc te przypadki zachorowań wśród zaszczepionych? Zgodnie z twoją kulawą logiką nie powinno ich być w ogóle.

Do przemyślenia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
0 / 0

@LowcaKomedii To nie kulawa logika i nie uroić, tylko fakty, z jakimi dane było mi się zetknąć. Może wyjątkowo, może na całym świecie jest inaczej, ale w związku z tym, że na własne oczy, to bardziej wierzę własnym oczom, niż mediom i rządowym komunikatom. O kwarantannie już nie warto w kontekście napisanego rozwijać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 4

@mafouta "tylko fakty, z jakimi dane było mi się zetknąć." - ale to, co mówi pan na filmikach z żółtymi napisami, to nie są fakty. Wiedziałeś?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
0 / 0

@LowcaKomedii Mówię o faktach nie artefaktach. O coć chodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem