Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
522 538
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Czarny_motyl
+1 / 1

Jakie ładne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tmocek78
+1 / 1

gdzie jest nasze panstwo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ignus
+8 / 14

jak by emeryci PISu nie wybrali to bym miał pieniądze by im pomóc.
Teraz sam ledwo wiążę koniec z końcem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lestar
+5 / 5

Już niedługo większość mikro przedsiębiorców (m.in.i ja)będzie na ulicy,tylko pytanie kto im pomoże?Po co moja rodzina walczyła z komuną,by teraz znowu ja wprowadzić?Tylko pamiętajcie kto za to odpowiada,i za błędny wybór trzeba zapłacić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adamowitch94
0 / 2

@Ignus Zgadzam się. Ktoś, kto dzisiaj przechodzi na emeryturę, miał w latach 90-tych 34 lata. Jeśli ktoś taki w wolnej Polsce od 34-rech lat regularnie i bezrefleksyjnie oddawał głos na partie socjalistyczne, to sam jest winien swojej żałośnie niskiej emerytury. Dość mamy w historii przykładów tego, że socjalizm po prostu nie działa.

Powiem więcej, nie dość, że sprowadzili niedolę na samych siebie, to jeszcze i na mnie, bo przyszło mi żyć w tym pier****niku. A zatem kieruję do was prosty przekaz, szanowni emeryci: zrujnowaliście życie nam wszystkim, więc teraz się pie****lcie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 grudnia 2021 o 11:36

S Sklozgos
+2 / 4

Ciekawe co robiła przez całe życie? Jak bym znał jej historię i naprawdę była by dobrym człowiekiem, któremu powinęła się noga przez innych ludzi to bym pomógł. Ale tak naprawdę czyli poszukał jej jakiejs pracy. Dziwne, ze rodzina jej nie pomaga.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Stefek93
+3 / 3

@Sklozgos
Nie wiesz, że nie każdy ma rodzinę na którą może liczyć? ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LisekJeden
0 / 0

@Sklozgos Nie takie dziwne. Żyjemy w dość hedonistycznych czasach. Poza tym, nie wiadomo czy ma tą rodzinę która może pomóc - a jeśli ma, to czy chociaż na tym samym kontynencie. Pani sprzedaje te szyszki, nie wyciąga ręki po darmową pomoc. Każdego z nas stać na taką szyszkę, a ona może zarobić za swoją pracę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem