Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
180 192
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
5 5g3g
+6 / 12

Ale za co ją mają skazać? To policja i prokuratura utrzymywała, że to on był gwałcicielem i jej wmawiali, że to on ja zgwałcił. Ona nie poszła na policję z oskarżeniem że to Broadwayer ją zgwałcił. Nie znala go. To policjant jej powiedział, że to musi byc Broadwayer. Na okazaniu go nie rozpoznała. Ale i tak prokurator go oskarżyl. A później już poszło. On czarny ona biała. Dowody mało istotne. Dowodem był jeden włos na jej ubraniu który rzekomo pasował do jego włosów. I to, że kobieta dała się przekonać policji i prokuraturze że to on był sprawcą i wskazała go na sali sądowej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 grudnia 2021 o 18:33

T tomkosz
-4 / 10

@5g3g to ona wskazala palcem tego kto posiedzial 16 lat. zobaczyla na ulicy niewinnego czlowieka, wezwala policje, potwierdzila juz na komendzie ze to on i zlamala facetowi zycie. Co z tego ze byl afroamerykaninem? Co to ma do rzeczy ze niewinny czlowiek ucierpial?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
+7 / 11

@tomkosz w internecie napisali inaczej. Faktycznie poszła na policję że widziała gwałciciela na ulicy. Ale to policjanci ustali że to musi być Broadwater. Na okazaniu go nie rozpoznała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-2 / 2

@5g3g w artykule z linka bylo wyraznie podane ze rozpoznala go na posterunku posrod innych ludzi. nie wskazala go na poczatku, bo bala sie jego spojrzenia, dopiero za drugim razem go wskazala. co ciekawe, artykul zniknal, nie pasuje do linii politycznej poprawnosci Gazety

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
+3 / 5

@tomkosz było tak. Nie rozpoznała go na posterunku. Wskazała go jako sprawcę dopiero w sądzie jak siedział na ławie oskarżonych. Tyle , że wtedy to już była długo i namiętnie przekonywania przez prokuraturę i policję, mówili że mają mocne dowody itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-4 / 4

@5g3g Namietnie? hmmm... :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+2 / 8

Takie założenia że prawak musi być rasistą jest tak samo ułomne jak to że lewicowiec musi być złodziejem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawelusa74
0 / 4

@samodzielny68 dylemat lewaka ,jak dokopac prawakowi i odwrotnie.Wezcie sie lewaki spotkajcie z prawakami,otrzaskajcie se ryje i nie smieccie w necie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar samodzielny68
-3 / 5

@MadeMyDay @pawelusa74 Tak się przyzwyczailiście do obraźliwych określeń, że nie widzicie różnicy między prawakiem a prawicowcem. Prawak (tak jak lewak i każdy radykał) musi być zacietrzewiony i mieć klapki na oczach. Jeśli nie jest rasistą to jest jakiś niedorobiony, jak wegetarianin jadający codziennie parówki. Aż wstyd takie rzeczy tłumaczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 2 grudnia 2021 o 9:07

avatar Wolfi1485
0 / 2

Kliknąłem w link - strona o podanym adresie nie istnieje, Czyżby artykuł był zbyt niepoprawny?

Swoją drogą czy osoba posiadająca mózg wierzy w takie fantazyjne i urojone historie jak te z portalu humorystyczno-seksualnego "Mi-Tu"? :-D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem