Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
331 342
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Aarcticfrost
+6 / 6

Już widzę konserwację tego sprzętu.
Jeden oddał "sprawną" wiertarkę a następny będzie twierdził, że już uszkodzoną wypożyczył...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
0 / 0

@Aarcticfrost Też myślę że, to najlepsze zarzewie międzysąsiedzkich awantur. Jeden złamie wiertło, drugi nie naładuje baterii, a trzeci wpadnie z siekierą, bo teraz jest słonecznie i chciałby poopalać się na leżaku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T turbulence
+5 / 7

Założenie szlachetne ALE odkąd przeczytałam założenia styczniowego forum ekonomicznego w Davos i plan Agendy 2030 to mam jakąś awersję do tego rodzaju inicjatyw... wolałabym mieć już coś swojego, na własność

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adamowitch94
0 / 2

@turbulence Ostatnio rozmawiałem z kolegą na temat drożejącego paliwa. Jeśli cena paliwa dalej będzie rosnąć, posiadanie samochodu przestanie się opłacać i ludzie będą wyprzedawać swoje auta i staną się zależni od środków zbiorowej komunikacji.
Rządny władzy psychopata zawsze stawia właśnie na komunikację zbiorową. Łatwiej mu kontrolować ludzi, którzy nie posiadają własnego samochodu i nie mogą się przez to swobodnie przemieszczać.
Taka czeka nas przyszłość - nie będziemy mieć ani mieszkań, ani samochodów ani nawet wiertarek na własność. Nie będziemy mieć nic i będziemy szczęśliwi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T turbulence
0 / 2

No wiesz, plan zostanie zrealizowany tylko i wyłącznie wtedy kiedy ludzie nadal będą jak barany. Ja jednak wierzę, że moment przebudzenia nadejdzie. Zastanawiam się tylko kiedy, ile jeszcze trzeba, żeby ludzie się zjednoczyli i powiedzieli DOŚĆ. Oby szybko, bo tylko nasza liczebność działa na naszą korzyść

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
-1 / 1

I finalnie każdy kupi sobie swoją wiertarkę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem