Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
171 193
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rubberduck13
-2 / 12

Czyżby łomot był? Ojtam, ojtam, do wesela się zagoi...
ps. ten link powyżej to taki nie za nowy...czternastoletni...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hostis_Humani_Generis
+6 / 12

@rubberduck13 Nie trzeba łomotu żeby nienawidzić bydła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rubberduck13
0 / 0

@Hostis_Humani_Generis
Masz rację, mój sarkazm był nieco nietrafiony. Zresztą... Karl Lagerfeld kiedyś powiedział, że noszenie dresu poza domem to znamię klęski i oznacza utratę kontroli nad własnym życiem. Sporo racji w tym jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hostis_Humani_Generis
+1 / 1

@rubberduck13 Tutaj nie chodzi o dres jako ubranie, sam chodzę w ortalionowej bluzie z ekspresem bo jest wygodna i trenuję wing chun a że zima, obostrzenia to treningi się (nie)oficjalnie na dworze odbywają. Słowo "dres" użyte przeze mnie, dotyczy mentalności bydląt kibolsko-niskoprzestępczych czyli uliczników.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+1 / 1

@Hostis_Humani_Generis Skąd w Tobie tyle agresji? Nie boisz się, że Cię poniesie?
"gdyby próbowali to bym ich po prostu zastrzelił"
Nie wydaje Ci się, że możesz tylko szukać wymówki na pokazanie swoich prawdziwych emocji?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F falsen
0 / 12

Najgorszy typ człowieka to ten, co szufladkuje ludzi po ubiorze i z każdego człowieka sportu, dla którego dres jest podstawowym ubiorem, robi gwałciciela i mordercę.

Jepnij się w czajnik cymbale. Jeśli osiedlowe dresiki spuściły ci łomot (że aż gównomema musiałeś skleić), to wiedz, że zesłała ich bozia jako karę za twój debilizm. Ogarnij się.

A na zdjęciu akurat są kibole...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hostis_Humani_Generis
-1 / 5

@falsen Przykro mi to stwierdzić, ale nie spuścili mi łomotu, gdyby próbowali to bym ich po prostu zastrzelił, jestem szczęśliwym posiadaczem pozwolenia na broń do obrony osobistej, ale doceniam próbę dyskredytacji mimo, że mizerną, jak znam życie sam jesteś dresem skoro wspominasz o biciu bo tylko dla was mordobicie jest wyznacznikiem wartości człowieka i tylko jak się dostanie wpie*dol to można was nie lubić, po przecież jesteście tak "fajni", że nie da się was nie lubić. Jesteście żałośni, łebki osiedlowe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F falsen
0 / 6

@Hostis_Humani_Generis czyli dostałeś oklep, a zastrzelić to możesz kogoś jedynie swoim pierdem. Nie ma broni do obrony osobistej, jest pozwolenie na broń do celów ochrony osobistej, ćwoku.

"jak znam życie sam jesteś dresem" - pewnie, że jestem dresem. Rano jak idę biegać, co drugi dzień, w środy, jak gram w kosza i w sobotę po basenie, też bluza dresowa mi towarzyszy. Jak widzisz jestem dresem kilka razy w tygodniu. A ty gówno znasz, nie życie, łamago...

Wklejasz zdjęcie kiboli, sapiesz w komentarzach o osiedlowych łebkach, a obrażasz ludzi sportu - tak jak pisałem: ogarnij się i poluzuj rurki...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hostis_Humani_Generis
-2 / 4

@falsen Gówno o mnie wiesz, tyle co zjesz. Sam potwierdziłeś, że dla was oklepanie komuś gęby to wyznacznik wartości. Kończę dyskusję z tobą bo nie ma ona sensu. A do ludzi sportu nic nie mam, sam trenuję Ving Tsun Leung (jeśli wiesz co to znaczy) i chodzę na siłkę i tak, wtedy też mam dres, ale ja mówię o bandytach stadionowych i bully-zj_ebach. Z resztą, szkoda mi na ciebie klawiatury a co dopiero czasu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F falsen
-1 / 5

@Hostis_Humani_Generis
"Gówno o mnie wiesz, tyle co zjesz." - brawo jasiu. Wiem tyle ile napiszesz i ile nabajdurzysz, co też sporo o tobie mówi. A że wychodzi z tego gówno, to tylko twój obraz i twoja zasługa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 grudnia 2021 o 18:43

K konto usunięte
0 / 2

Masz rację, ten który z góry osadza innych i nazywa bydłem nie jest ciekawą jednostką (do miana człowieka raczej mu daleko).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hostis_Humani_Generis
+1 / 1

@falsen Szczerze to mogę Ci powiedzieć tyle: jak już się upierasz o ten oklep, nie, nie dostałem ale nawet jeśli to czy dresy mają prawo mnie czy kogokolwiek bić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F falsen
-3 / 3

@Hostis_Humani_Generis
"czy dresy mają prawo mnie czy kogokolwiek bić" - a skąd ten głupi pomysł, że mają? Nie znasz litery prawa w tym zakresie? Obowiązuje zarówno kiboli, ludzi sportu, jak i księdza, więc pytanie bez sensu. Wszystko zapisane w KK i KC.

Waż słowa i nie szufladkuj ludzi po ubiorze. Nawet w odniesieniu do kiboli, którzy zwykle leją się między sobą na i poza stadionami, określenia "gwałciciel, złodziej, morderca" są na wyrost, bo nic wspólnego to nie ma z ich debilnymi praktykami pseudokibicowskimi. A jeśli których z nich nawet jest powyższymi, to nie znaczy, że cała reszta ludzi w dresie też.
Gówniarze w dresach na ławeczkach osiedlowych, to też tylko małe pierdy silne w grupkach - żadni z nich gwałciciele i mordercy, a złodzieje kalibru "ukradłem piwo na stacji"...

Niestety na meczu piłki nożnej byłem 2x w życiu na imprezie w viproomie, więc nie będę robił za eksperta kibolskich praktyk, natomiast policja inaczej ściga kiboli, którzy się miedzy sobą leją czy po ścianach malują, a inaczej ściga osoby oskarżone o gwałty, czy morderstwa - to wiem.

Dres będę nosił nadal w drodze na salę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
0 / 0

@Hostis_Humani_Generis Gratuluję zdobycia pozwolenia które trudno uzyskać w Polsce. PS. Jak się komuś coś proponuje, to wypadałoby chociaż odpisać. A jeżeli się nie chce z kimś rozmawiać, to powiedzieć w jednym zdaniu dlaczego i tyle. Masz prywatną wiadomość, wiesz o tym? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hostis_Humani_Generis
0 / 0

@KarolinaMiauczynska Próbowałem odpisać, masz ciągle zablokowane wiadomości przychodzące.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 4

Widzę, że nie wszyscy komentujący odróżniają dresiarza od kogoś, kto po prostu lubi chodzić w dresach.

Dresiarz- agresywny patol, przepełniony nienawiścią do obcokrajowców, zadbanych mężczyzn (bo dla patologii: "zadbany=gej"), kibiców innych klubów, ludzi o innych poglądach, homoseksualistów, UE, kobiet, szeroko pojętego "lewactwa", ludzi którzy osiągnęli sukces, wykształconych i policji (choć od mastania dyktatury to już nieaktualne, bo obecna PISlicja (nazwanie tego policją byłoby obrazą dla policji) wspiera dresiarzy), no i wszystkiego, czego jego ciasny, skrajnie prawicowy umysł nie umie pojąć. Zazwyczaj należy do jakichś neonazistowskich organizacji i prawie zawsze głosuje na PIS (chyba że nie chodzi na wybory, co też było popularnym zjawiskiem w tej grupie, dopóki nie zaczęto ich dotować). Zawsze bierze udział w rozróbach na 11.11 lub w ustawkach po meczu.

Ktoś kto lubi chodzić w dresach po prostu ma taki styl. Prawdopodobnie stawia wygodę na pierwszym miejscu, a nie wygląd. Lub trenuje jakiś sport. Jak najbardziej może być kibicem (nie mylić z kibolem). Ta grupa może mieć różne poglądy, zazwyczaj toleruje grupy, których nie akceptuje dresiarz. A jeśli nie, to przynajmniej daje im w spokoju żyć i nie napada na nich. Oni też głosują na różne partie, niekoniecznie tylko na PIS.

Też uważam, że tą "narodowo-katolicką" (oni sami siebie tak określają) dzicz należy izolować od normalnych ludzi. Bo są dla nas zagrożeniem. Problem tylko w tym, że tacy nami teraz rządzą, więc trzeba poczekać aż władza wróci w normalne ręce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humberto
+1 / 5

Mogę się mylić ale dla wielu z nich agresja jest jedynym lekarstwem na lęki, na czarną dupę w której są, na brak perspektyw. Na terapii oraz mitingach AA spotkałem wielu ludzi, którzy tacy byli., wielu z nich przeszło przez więzienie, a finalnie okazało się że to są wrażliwi ludzie, którzy po prostu nie potrafili sobie poradzić ze sobą. Oczywiście nie wszyscy , część pewnie po prostu jest złymi ludźmi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humberto
+1 / 1

@Hostis_Humani_Generis Tak, ciekawe, sam się nie spodziewałem ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hostis_Humani_Generis
-2 / 2

@humberto Wiesz, wychowałem się z nimi, większość z nich to banda gnid, ci którzy mają odrobinę inteligencji albo uczuć, zostają gangsterami średniego szczebla, potem zakładają rodziny i starają się z tego wyjść, z reguły wychodzą, w foliowym worku ale niektórym się udaje i żony powinny im o tym przypominać ale nie naciskać bo kobiety (z całym szacunkiem do nich) ale nie mają pojęcia jak ciężko z tego wyjść żeby nie zarąbali rodziny pozostali, więc kiedy myślisz że nic nie robi w tym kierunku to się mylisz. Niemniej jest to ułamek, większość z nich do banda nieuków, tumanów, agresywnych patoli, gwałcicieli i morderców oraz tchórzy którzy potrafią tylko w grupie i do słabszych, oni nawet nie należą to mafii ani gangu tylko do jakichś tam swoich patolskich społeczności i chcą uchodzić za gangsterów i owszem, wpie*dol spuszczą słabszemu, rudemu, grubemu, okularnikowi, zgwałcą kujonkę w pięciu, będą robić to przez kilka dni albo tygodni a jeśli dziewczę wyjdzie "cało" z tego to i tak sama się zabije.

Jednak kiedy będą mieli do czynienia ze specjalsem, prawdziwym gangsterem, żołnierzem czy jakimkolwiek wojownikiem z prawdziwego zdarzenia, takim który potrafi walczyć z równym sobie, to będą uciekać w popłochu. January Ku_rwin- Mycke czyli Ozjasz Goldberg w swoich wywodach kręcił populistyczne hasełka, że "tacy ludzie nas będą bronić" tylko że "tacy" ludzie, w czasie II Wojny Światowej zwykli gwałcić, rabować i mordować bezbronnych rodaków a przed Szwabami i Ruskimi spieprzali w popłochu i spuszczali wzrok tak, że ludzie modlili się o przyjście okupanta. Owszem, byli recydywiści którzy naprawdę walczyli za Polskę, ale to byli właśnie poważniejsi ludzie, przestępcy i źli ludzie ale tacy którzy stawali do walki z równym bądź silniejszym jeszcze przed wojną a nie banda patusów która krzyczy "Mooordyyyy! psy mie bijoooo! kuuuur_waaaa!!!"

Dresiarze to ludzie którzy schowają się w swoich melinach na pierwszą syrenę modulowaną obwieszczającą wojnę, a stanie się to niebawem, zimą nie rozpoczyna się działań zbrojnych. Nie jestem jasnowidzem ani innym tarocistą, nie będę też łgał, że jestem jakimś wysoko postawionym dziadem bo nie jestem, ale wystarczy odrobina intelektu żeby wiedzieć, że działania zbrojne między Polską i Białorusią i być może między NATO a OUBZ i WNP oraz Chinami, mogą rozpocząć się już wiosną 2022 roku, walczyć to będą żołnierze zawodowi a wśród nich rezerwiści będący ślusarzami, spawaczami, mechanikami, cukiernikami, piekarzami, pizzermenami, taksówkarzami, fryzjerami, kasjerami, szambiarzami, hydraulikami, tokarzami, sprzątaczami, handlowcami etc. etc. A nie bandyci stadionowi i lumpy w szalikach bo ich nawet nie wezmą. Kiedyś mój wujek, był w wojskach morskiego desantu czyli naszej wersji piechoty morskiej, jako trep. Mówił mi, że takich powalonych uliczników to dawali w rezerwie na sprzątanie kibli, obierania ziemniaków, stawiania zasieków, kopania, jako pomoc wojskom technicznym, i nie szkolono ich i nie dawano im dostępu do broni ani tym bardziej do magazynów z bronią a baraki mieli oddzielne bo stanowili zagrożenie, robili w zasadzie to co niepełnosprawni z kategorią B lub warunkowo dopuszczeni z C.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem