Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
213 222
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K Kali2
+3 / 5

powinna być jeszcze jedna opcja "Matka dziecka nie jest normalna"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tmaniek
-1 / 1

Magia internetu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+2 / 8

Nie, edukacja seksualna nie jest potrzebna, więcej religii... a za edukację seksualną kary więzienia, jak PIS i Ordo Iuris nakazuje. A że naród u nas ciemny jak w jakimś średniowieczu (na europejskie warunki, bo na nasze, to w XVII wieku, bo do nas ta plaga fanatyzmu dotarła później, więc jeszcze długo potrwa), to inna sprawa.

Już nawet nie mam nadziei, że to sarkazm, bo wiem jak głęboko zacofani jesteśmy jako naród. Jesteśmy 400 lat wstecz za cywilizowanym światem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glup
0 / 4

@Cammax a co masz problem z dostępem do informacji? Liczysz, że to wina szkoły? Nie to po postu zabobony najsilniej zakorzenione w kobietach. Tego nie wyplenisz wiedzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+2 / 2

@Cammax Ile razy miałaś przyjemność rozmawiać z przeciętnym człowiekiem z "cywilizowanego świata", skoro sądzisz, że jesteśmy 400 lat za nimi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@glup problem ten jest szczególnie poważny zwłaszcza na wsiach i w bastionach PIS. Tylko edukacja może zwalczyć zabobon, choć większość ludzi mentalnie jest w XVII wieku i trzeba całych pokoleń na to, by dorównali normalnym ludziom.

My, normalni, w miarę oczytani (mniej lub bardziej) ludzie nie mamy problemu z dostępem do wiedzy, bo mamy internet. Natomiast ci zacofani ludzie zazwyczaj nie mają dostępu do internetu/mieszkają w miejscach,.gdzie cywilizacja i internet prkatycznie nie dotarły. Jeżeli już mają internet, to korzystają z niego w takich celach, jak ta na democie lub w celu wypisywania bzdur na grupach PISowskich trolli.
Nie zafudndujemy im internetu, ani nie zapewnimy im zasięgu, dlatego edukacja i jeszcze raz edukacja.

@Asherdon wystarczy choć raz wyjechać na wakacje. Nawet nie za granicę, do cywilizowanego kraju, a wystarczy na zachód Polski. Nie oszukujmy się, przepaść cywilizacyjna między np. mieszkańcem Polski zachodniej, a wschodniej, między Polakami, a Niemcami/Amerykanami/Brytyjczykami/Francuzami/Włochami/Szwedami/Belgami/czy nawet Czechami jest ogromna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glup
0 / 0

@Cammax kocham waszą butę i arogancję, czy może raczej debilną pychę. Jako człowiek oczytany wiem jedno, Superbia graditur ante lapsum. A i zmartwię Cię, bo internet jest dostępny w całej Polsce. Niczym się nie różnisz od ludzi, którymi tak gardzisz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glup
0 / 0

@Cammax zresztą czytam ten komentarz, jaki tu dałaś/łeś i aż oczom nie wierze jak blisko wyznawcy bezideowych partii są do NSDAP. Zamienić tylko my na rasa aryjska, a bastiony pis na Żydów. Jak widać powinnaś/neś więcej czytać, ale nie propagandy, która zatruła twój umysł. Z pisowcami jest tak samo, fanatycy nic więcej. Proszę nie glosuj już nigdy, ani ty ani twoji wrogowie, nie głosujcie. Jesteście zbyt blisko powtórki z historii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Myslaca_istota
+4 / 6

Po takim wpisie można na 100% określić iloraz inteligencji przyszłych rodziców: obydwoje mają poniżej 70....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+3 / 7

Okazuje się, że nawet tak prawdopodobna teoria się nie sprawdza.
Czyli niepotrzebnie przywaliła mężowi patelnią w kolano.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 grudnia 2021 o 10:12

M konto usunięte
-2 / 6

58 "ojców" powinno sprawdzić czy na pewno tymi ojcami są :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem