Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
173 188
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
-2 / 10

Ja tam specjalnie nie widzę kształtu członków. A z pewnością nie są to pełne kształty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
0 / 14

Nie wiedziałem, że w Hiszpanii też działa Ordo Iuris.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
-2 / 6

W sumie patrząc jak jawnie profanują nasi biskupi obrońcy pedofilów nauki Jezusa Chrystusa uważam że nie przedziałów by im gdyby w żłobku leżał burak lub kartofel.

Ważne by można było na nim zarobić i mieć przyjemosc

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Duke48
+1 / 3

Maryja jest cipką na obrazku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kanapekr
+3 / 7

co za dziecinada...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 4

@kanapekr
Dziecinadą jest zarówno robienie takiej szopki, jak i procesowanie się z jej twórcą. Na podobnej zasadzie można byłoby oskarżyć Piera Manzoniego o stwarzanie zagrożenia sanitarnego
https://pl.wikipedia.org/wiki/G%C3%B3wno_artysty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kanapekr
+4 / 4

@Rydzykant no nie powiedziałbym by to było sprawiedliwe porównanie bo sraka nie jest wymierzona w nikogo a te kutasy z ciasta zostały ucharakteryzowane na ważne chrześcijańskie postacie. Jakby to gówno artysty byłoby wysrane np na żydowski świecznik to może by to było trafniejsze porównanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+1 / 5

@kanapekr
Oczywiście, porównanie nie jest sprawiedliwe. Jednak do ateistów nie docierają argumenty, że coś może obrażać ludzi o innych poglądach.

Natomiast istnieje pewien realnym problemem. Każde nagłośnienie zachowań podobnych do zrobienia tej szopki sprawia, że ateiści jeszcze intensywniej robią podobne akcje. Chcą mieć reklamę, zwłaszcza taką docierającą do młodych, zbuntowanych ludzi. Koszty związane z procesami są dla nich niewielkie, a sądy bardzo często uznają "niewielka szkodliwość". Dlatego moim zdaniem zachowanie twórcy szopki jest prymitywne, natomiast zaskarżanie go jest anty-skuteczne. Takich ludzi trzeba tępić inaczej. Na przykład przypominając masowe zbrodnie popełnione przez ateistów, chociażby "Piekielne Kolumny" albo "Czerwonych Khmerów". Niech dzieciaki wiedzą kogo popierają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-4 / 6

@kanapekr
Dziecinadą jest wiara w bajki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 2

@Laufer
Gdyby rozpatryważ normalnych ateistów, miałbyś rację. Ich nie interesują światopoglądowe wojenki, bo żaden bóg nie istnieje, czyli nie warto marnować swojego czasu. Jednak istnieje spora liczba "ateistycznych apostołów" robiących wszystko by zwalczać lub ośmieszać religie. Chociażby przez obrażanie symboli religijnych. W jakim celu to robią, dlaczego zajmują się nieistniejącymi sprawami? Bo są fanatykami. Prowadzą swoistą wojnę religijną, której celem jest zwalczanie religii.

Napisałeś długa listę, czego ateiści nie mają. Faktycznie ludzie niewierzący mają wyłącznie swój światopogląd i to im wystarcza. Natomiast fanatycy ateistyczni mają coś jeszcze. Mają 200-letnia tradycję bestialskiego, masowego mordowania wierzących. Oczywiście mordowania nauczyli się od fanatyków religijnych, jednak znacznie unowocześnili metody, czyniąc je znacznie skuteczniejszymi.
Decyduj - stoisz po stronie ateistów czy fanatyków ateistycznych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 2

@ Laufer
Właśnie "ośmieszacze religii" z czasem posuwali się właśnie do mordowania. Podobnie jak goście palący książki, potem zaczęli palić Żydów. Oczywiście nie wszyscy, jednak historia zna takie przypadki.
Większość ludzi atakujących religię nie określa się mianem antyteistów, tylko chcą być uznawani za ateistów.

Nadal nie potrafisz wskazać, jaki jest sens obrażania innych, chociażby przez robienie takich "szopek". Takie działania są zwyczajnym prymitywizmem lub dziecinadą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M matkapolka35
-3 / 9

I co, może teraz też będziecie mówić o "wolności wypowiedzi"? Jasne, normalny człowiek tylko wzruszy ramionami, ewentualnie popuka się w czoło. Problem w tym, że jak nie zaczniemy wyciągać z takich durni konsekwencji, to będzie coraz gorzej. Za chwilę wejdą do kościoła i zaczną profanować rzeczy konsekrowane, a skończy się prześladowaniem chrześcijan i mordowaniem ich - wspomnicie moje słowa. I błagam, zacznijcie myśleć i oddzielać Kościół i religię od księży, biskupów i tego co wyprawiają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
+1 / 9

bezsensowne przeginanie..pały.. może teraz niech coś takiego zrobi z koranem...żadna religia nie powinna być przedmiotem drwin, co taka postawa ma przynieść?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kawanalawe
+2 / 2

Właściciele cukierni zapewne na to liczyli - na sensację. A że nie chcieli stracić głów, to postawili na symbole chrześcijańskie. Żeby jednak być precyzyjnym, należałoby zastąpić słowo "penisów" słowami "narządów płciowych. Maryja w tej szopce jest waginą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bubu2016
+1 / 1

Znaczy - debile są wszędzie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AmySantiago
0 / 0

Gofry wyszły ch***we, ale szkoda było żeby się zmarnowały.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem