Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
310 331
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J jeszczeNieZajety
+5 / 7

@Rydzykant Masz bardzo kiepską wiedzę na temat ateistów. Ja, na przykład wciąż się uczę. Za każdym razem gdy coś uda mi się zrozumieć odczuwam wielką przyjemność. Kiedyś byłem wierzący. Nie pamiętam takich wspaniałych odczuć z tamtego okresu. Religia to nie tylko bzdura, to rak dla umysłu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 3

@jeszczeNieZajety
Och, jesteś dumny z tego że czegoś nowego się nauczyłeś! Gratuluję! Wyobraź sobie, ze ja, "durny religiant" też jestem zadowolony, gdy opanuję jakąś nową dziedzinę, zrozumiem kolejnym aspekt otaczającej nas rzeczywistości. A wyobraź sobie, jaką satysfakcję miał Georges Lemaître, gdy z równania Einsteina wyprowadził dowód matematyczny na Teorię Wielkiego Wybuchu. Przypomnę, był on katolickim księdzem. Czyżby zrakowaciały umysł dokonał tak niezwykłej rzeczy?

Ja też kiedyś, w młodości byłem wierzący. Potem zrozumiałem jaką bzdurą jest religia poznana w dzieciństwie, dlatego odrzuciłem ją i zostałem ateistą. W końcu dorosłem i zrozumiałem, że problem nie tkwi w wierze, tylko w niedojrzałym jej rozumieniu. Jeśli sprowadzasz religię do "bozinki na chmurce", rytuałów oraz płacenia księdzu, to masz rację - taka religia to rak umysłu.

A fala minusów jedynie świadczy o "inteligencji" gimboateistów. Przecież zacytowany wiersz nie odnosi się do religii, tylko do poszukiwania czegoś więcej niż prymitywny materializm. Trafiłem was w czuły punkt. Chcecie to zamaskować swoimi minusami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DonSalieri
+6 / 6

Na co komu taka wielka wyciskarka do cytryn?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+5 / 5

Na dodatek będąca paskudztwem architektonicznym ta wyciskarka do cytryn została wybudowana z pieniędzy publicznych bo kościół dostał dofinansowanie pod przykrywką izby pamięci JPII dzięki staraniom Głodzia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kojot_pedziwiatr
+4 / 4

Mieszkańcy "Miasteczka Wilanów" mają przesrane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
0 / 0

A ludzie mòwią że nie ma toleracji religijnej w Polsce. A w krakowie taki ładny meczet wybudowali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar okiem_inteligenta
-2 / 2

@mg02 a co to ma wspólnego? To chyba dobrze?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
0 / 0

@okiem_inteligenta
To, że budynek ze zdjęcia jest w Krakowie I z bliska wygląda jak meczet I tak jest potocznie nazywany. "Krakowski meczet".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem