Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1422 1476
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tomkosz
+11 / 23

@Rydzykant tradycyjnie kiepska manipulacja ojczulku. nie wypadasz z formy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+8 / 16

@Rydzykant A ten Twój nick to wziął się z miłości do Ojca dyrektora?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+7 / 9

@Rydzykant jak bym słyszał coś podobnego wiele lat temu - wtedy mówili - "socjalizm tak, wypaczenia nie"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+5 / 11

@Rydzykant

Nauczyciele nie biorą na kolana..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-2 / 2

@killerxcartoon
Niestety mylisz się. Nauczyciele WF pozwalają sobie na bezkarne obmacywanie uczniów lub uczennic. Maja wymówkę, bowiem "pomagają w poprawnym wykonaniu ćwiczenia". Dziś zjawisko to jest coraz rzadsze bo zarówno dyrektorzy szkół ja i kuratoria boją się rozgłosu medialnego, jednak nadal przypadki się zdarzają. Niegdyś były one bardzo częste. O aferach z udziałem trenerów nawet nie będę się rozpisywał.
O zastąpienie religii edukacją seksualną najbardziej zabiegają środowiska LGBT. Ich przedstawicielem był znany szkocki lobbysta James Rennie. Znasz jego historię?

@sliko, ty jesteś wzorcowym przypadkiem socjalistycznego wypaczenia. Zostałeś ateistą w połowie szkoły podstawowej, w epoce wczesnego Gierka. I nadal powtarzasz to, czego zostałeś nauczony w ZSMP. Doprawdy doceniam niezmienność twoich poglądów. Natomiast nie mogę tego samego powiedzieć o ich dojrzałości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 2

@Rydzykant
Owszem słyszałem o kilku przypadkach trenerów. Jednak nie widzę organizacji ich broniących systemowo.
Osobiście środowisko LGBT mi zwisa i powiewa. Ale trudno nie dostrzec ze w wielu kwestiach ma rację i nie dziwie się że zabiega o usunięcie religii ze szkół. Bo to kościół wzywa do prześladowania i dyskryminacji osób LGTB nazywając ich nie ludźmi a ideologią. Dokładnie tak jak jak bym powiedział że nie ma katolików tylko ideologia kościoła. Zresztą jest to prawdy bo religia to rodzaj ideologii narzucanej głównie przez rodziców w dzieciństwie (i właśnie ponownie od 1990 przez szkolnictwo). A kolor skóry czy rasy czy orientacji nie wybierasz.
To twierdzenia religijne stygmatyzują i potępiają grupę LGTB zresztą tak samo jak innowierców czy ateistów. To kościół i jego twierdzenia ideologiczne dążą do wrogości nienawiści i niezgody usiłując narzucić ludziom swoje poglądy religijne a nie odwrotnie po to by zyskać nad nimi władzę. A głównym jej źródłem jest głupota , niewiedza i manipulacja jaką stosuje kościół i grupy z nim związane. Wiec usuniecie religio ze szkół jako czynnika skłócającego społeczeństwo i naruszającego konstytucyjny porządek neutralności religijnej i światopoglądowej jest jak najbardziej słuszna. Nikt przecież nie domaga się i nie nawołuje do zamykania kościołów czy zakazywania praktyk religijnych (no może poza takimi skrajnymi osobami jak ja). A nauczanie zgodne z wiedzą naukową w tym na temat seksuologi jest wskazane by usunąć uprzedzenia.

Do czego dąży środowisko LGTB . Do akceptacji prawnej swojego prawa do bycia w związku z osobą jaka darzą uczuciem z wzajemnością po to by móc po partnerze lub partnerce dziedziczyć i by móc np uzyskać informacje lekarskie jako najbliższa rodzina. To są racjonalne żądania jakich realizacja w żadnym stopniu nie ogranicza praw innych osób i tylko głupota upór i złośliwość konserwatywnych katolików oraz duchownych którym szczęście innych im przeszkadza powoduje problemy w e wprowadzeniu tego prawnie.

Dlaczego kościół się tego tak boi. ?
Bo brak wpajania katolickich idiotyzmów od dziecka spowoduje że ludzie przestana być naiwni i duchowni stracą swój status i łatwe źródło utrzymania. Bo wiedza i brak zaszczepiania uprzedzeń ,lęków czy wręcz kreowanych zaburzeń seksualnych sprawi że utracą władzę nad wiernymi.
A czego naucza kościół?
Wpajając od dziecka swoje wypaczone wizje seksualne zyskuje kontrole nad wierzącym. Popęd seksualny u mężczyzn jest najsilniejszym instynktem , popęd seksualny i macierzyński u kobiet jest najsilniejszym instynktem. Kontrolując je kościół ma władze. Pierwsze co wpaja to że seks pozamałżeński jest potępiony .. co za bzdura. .... Ale w praktyce to twierdzenie daje władzę kapłanom bo to oni udzielają ślubów czyli niejako zezwolenia na aktywność seksualną. Więc musisz słuchać poleceń kapłanów i się im opłacać by móc wziąć ślub. Do niedawna a w bardziej tradycyjnych grupach kobieta z dzieckiem była potępiana. Wystarczy przytoczyć ochronki dla samotnych matek sióstr magdalenek i ich pralnie z Irlandii. Kobiety takie były stygmatyzowane i poddane ostracyzmowi. To samo spotykało dzieci. Dzieci z takich związków niedawna pozamałżeńskich do niedawna nie miały praw dziedziczenia. To ten sam system zdobywania władzy przez kapłanów i by ją mieć trzeba było prześladować niezamężne kobiety z dzieckiem i dzieci ze związków pozamałżeńskich. Nadal kościół traktuje kobiety przedmiotowo jako nagroda dla wybranych posłusznych kościołowi samców alfa i narzędzie do produkcji dzieci i kolejnego pokolenia wiernych jaki ma być posłuszny temu samcowi.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 1

@killerxcartoon
Polscy nauczyciele i trenerzy nie zapisywali się do "LGBT Youth Scotland", dlatego nie mieli organizacji która by ich wspierała A prawdę powiedziawszy, pewna liczba brytyjskich nauczycieli należała do tej organizacji. Wypisali się dopiero, gdy ziemia zaczęła palić się im pod ... nie, nie powiem pod czym.

Czas byś dorósł i zrozumiał, to nie organizacje tylko ludzie dokonują gwałtów. Celem żadnej jawnie działającej organizacji nie jest pedofilia. Natomiast wśród działań wielu organizacji jest także bronienie swoich członków. Bardziej lub mniej jawnymi metodami. Pozostanę przy sporcie:
https://en.wikipedia.org/wiki/United_Kingdom_football_sexual_abuse_scandal
Dlaczego przez długie dziesiątki lat taki proceder miał miejsce? Tysiące gwałtów i molestowań, setki przestępców oskarżonych o krzywdzenie dzieci. A jednak opinia publiczna nadal tak mało o tym wie. Sprawa ciągnie się od 5 lat, a dopiero wiosną 2021 brytyjska federacja piłki nożnej wdrożyła procedury mające na celu ochronę dzieci uczęszczających na treningi piłkarskie.

Twoim zdaniem w Polsce jest lepiej? Nie, tylko afery jeszcze nie wypłynęły na wierzch. Bo ty razem z kolegami wmawiacie ludziom, że problem dotyczy jedynie KRK. Ciekawe - jesteście "pożytecznymi idiotami" czy też sprawa ma drugie dno?
https://kielce.naszemiasto.pl/mapa-sportowej-pedofilii-juz-w-internecie-zobacz-gdzie/ar/c12-4859600

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-1 / 1

@Rydzykant

Trenerzy futbolowi nie pouczają mnie o moralności , Nie maja własnych stacji TV , Gazet czy Radia, Nie tworzą organizacji jakie dąży do przejęcia władzy i narzucania swoich wierzeń innym ... I nie słyszałem by organizowali kompanie nienawiści .. A kościół to robi systemowo od lat..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 1

@killerxcartoon
"Trenerzy futbolowi nie pouczają mnie o moralności"
Kościół ciebie poucza o moralności? Nie opowiadaj bajek. Jeśli już, to poucza swoich fanów.
"Nie maja własnych stacji TV , Gazet czy Radia"
Setki telewizyjnych kanałów sportowych oraz publikacji gazetowych wskazują na błędność twoich twierdzeń
"Nie tworzą organizacji jakie dąży do przejęcia władzy"
Czyżby Franciszek zajął miejsce Kaczyńskiego w strukturach PiS? Coś ci się równo popierd......

Natomiast o kampaniach nienawiści nawet nie powinieneś wspominać. Bowiem to TY wielokrotnie na demotach namawiałeś ludzi do podpalania kościołów, mordowania księży i innych podobnych działań. Przypisujesz innym własne intencje. Co z reszta jest typowe. Każdy złodziej uważa innych za złodziei, natomiast uczciwy człowiek zakłada że inni także są uczciwi.
Na szczęście twoje wpisy nie zmieniają mojej opinii o ateistach. Z reguły są to przyzwoici, spokojni ludzie, chcący jedynie by religia nie uprzykrzała im życia. Problem stanowi jedynie grupka podobnych do ciebie fanatyków. Z reszta z drugiej strony jest podobnie. Właśnie fanatycy religijni oraz ich dobrze ustawieni mocodawcy robią większość złej roboty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 grudnia 2021 o 13:29

K killerxcartoon
-1 / 1

@Rydzykant
Tak poucza.
Wszędzie gdzie tylko się da wpierdziela się ze swoją retoryką i swoimi wartościami chrześcijańskimi i z nachalna ewangelizacją. Jak by pouczał swoich fanów robił by to w swoich programach TV , Radiu i kościołach a nie w świeckich szkołach publicznym radiu i telewizji , czy na ulicach jak obecna akcja publicznych modłów jaka była kilka miesięcy temu.

Trenerzy nie maja związku jaki posiada prasę i telewizję sportowa oraz kluby .

PiS robi to co mu kościół karze.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 1

@killerxcartoon
... i z tego powodu masz prawo podpalać kościoły i mordować księży? Bo twoim zdaniem "pouczają i nachalnie ewangelizują".
Przeszkadzają ci publiczne modły? A mnie przeszkadzają nachalne reklamy. Czy w takim razie mam prawo demolować miasto, wysadzać bilbordy, sprajować po miejskich autobusach, bo nie podobają mi się pokazane tam produkty?
Trochę za późno się urodziłeś. W latach 1949 -1989 nie było kościoła w radiu , telewizji itd. W tamtej epoce byłbyś szczęśliwy. Dodatkowo, pracując w służbach (albo w jedynie słusznej partii) mógłbyś mieć swoją kolekcję broni.

A jeśli nie podoba ci się PiS to odbierz im władzę. W tej jednej dziedzinie poprę cię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-1 / 1

@Rydzykant
w tamtej epoce kościół miał właściwe miejsce i relacje z państwem. Zajmował się duszpasterstwem oraz posługa dla wiernych i TYLKO TYM !!! Żył z datków wiernych. Nie narzucał się innym ze swoją ewangelizacją a sprawa wiary była spraw prywatną.
Nie prowadził interesów i biznesów , nie pośredniczył w handlu samochodami czy nieruchomościami albo ziemią. Nie miał przywilejów podatkowych . Nie dostawał od państw ziemi za 2 procent wartości. Nie dostawał dotacji czy subwencji państwo nie finansowało budowy kościołów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 1

@killerxcartoon
Nie wiedzę przeszkód, by Kościół zajmował się jedynie tym co wtedy. Natomiast ty ewidentnie tęsknisz za tamtymi czasami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-1 / 1

@Rydzykant

Nie ja tęsknie za światem zupełnie bez kościoła i religii. Był by rosądniejszy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+2 / 20

Lepiej przytaczać słowa ludzi mądrych, światłych a nie klaunów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
-1 / 15

@MadeMyDay Spokojnie, Ciebie nikt nie będzie nigdzie cytował :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
0 / 4

@MadeMyDay np innych polityków? Np "Gdyby Bóg tak chciał to stworzyłby świat inaczej"? „Blokady? Jakie blokady? Za mojej władzy żadna nie utrzymałaby się dłużej jak 5 minut. Blokadę bym rozwalił, chłopom poobijał mordy, a ciągniki spalił!” „Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom”.„Gdyby Pan się znał na kobietach, to by Pan wiedział, że zawsze się troszeczkę gwałci”."Każdy kto podnosi rękę na polskiego policjanta, de facto podnosi rękę na państwo polskie. Każdy kto obraża policjanta czy policjantkę na służbie, obraża majestat Rzeczpospolitej"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P poduszkapierdziuszka
+4 / 16

Co stary komuch mógł mądrego powiedzieć? Nic!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
+5 / 5

Niby ma rację. Przypomnijcie mi tylko, który c****j wyciągnął z niebytu Madzię Ogórek, k****a jego mać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olewator
-2 / 8

Lepiej dostać młotkiem w głowę, niż od lewaka siekierą w plecy.
Tyle sensu ma ta wypowiedz :/

edit. Moja patologia lepsza niż twoja ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 grudnia 2021 o 9:17

K killerxcartoon
+1 / 3

@olewator
Powiedz to ofiarom księży

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olewator
-4 / 4

@killerxcartoon Powiedz to ofiarom nauczycieli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 1

@olewator
A szkoły czy kuratoria pomagają ukrywać się takim nauczycielom i przenoszą ich ze szkoły do szkoły .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olewator
-2 / 2

@killerxcartoon A czy istnieją źli ludzie na świecie?
Po za tym co znaczy ukrywania? Co pod łóżkiem ich trzymają i policja nie może ich znaleźć?
Jak ktoś złamał prawo to od tego jest chyba policja, prokuratura i sądy? A nie biskup, czy kurator. A za utrudnianie śledztwa też jest paragraf.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 1

@olewator
Przykład? W 2001 r. Watykan pogratulował ordynariuszowi diecezji Bayeux-Lisieux z zachodniej Francji, Pierre Picanowi, kiedy ten odmówił prokuraturze potwierdzenia informacji o podwładnym księdzu, pomimo, iż ten przyznał się do czynów pedofilskich. "Gratuluję ekscelencji, że nie zadenuncjowałeś księdza przed wymiarem sprawiedliwości", pisał w 2001 r. kardynał Castrillon Hoyos z polecenia Jana Pawła II. Tekst listu 15 kwietnia 2010 r. opublikowały francuskie gazety, a hiszpańska La Verdat zacytowała nawet kardynała: "Ojciec Święty pozwolił mi list wysłać do wszystkich biskupów świata, a my zamieściliśmy go w internecie". Kilka lat później ksiądz poszedł siedzieć na 18 lat za gwałty na 10 chłopcach, a biskup dostał 3 miesiące w zawieszeniu, bo nie zawiadomił o przestępstwie.

Niektórzy z forowanych przez Jana Pawła II biskupów sami molestowali nieletnich lub kleryków i wydali ogromne pieniądze - w samych USA 2 mld dolarów - na obronę pedofilów w sutannach w sądach. Wymieńmy nazwiska: Roger Mahony (Los Angeles), George Peel (Sydney-Melbourne) KeithO’Brien (Szkocja), Philippe Barbarin (Lyon), nasi rodacy – abp. Józef Wesołowski i abp. Juliusz Paetz, których sprawy wyszły na jaw w ostatnich dekadach. I wreszcie Bernard Law z Bostonu, który na szczęście nie zatrzymał dziennikarzy Boston Globe.

W 2009 r. rządowy raport sędzi Murphy o molestowaniu dzieci w diecezji Dublin w Irlandii w okresie rządów Jana Pawła II konkludował: "Biskupi utajniali sprawę, unikali skandalu, utrudniali zastosowanie prawa świeckiego, by zachować wizerunek Kościoła". Prezydent kraju ujawniony w raporcie brud określił "zdradą miłości bliźniego". Co z tego wreszcie, że bostoński kardynał Law (który przenosił księży-pedofilów z parafii na parafię, nie raportował na nich do Watykanu i chronił przed świeckim wymiarem sprawiedliwości) ponoć na klęczkach błagał o przebaczenie, skoro papież go nie wyrzucił z Kościoła, tylko przeniósł na bezpieczną posadkę archiprezbitera papieskiej bazyliki Santa Maria Maggiore - trzeciej w hierarchii ważności katolickiej świątyni na świecie

Po opublikowaniu raportu Clonej w 2012 premier Irlandii Enda Kenny powiedział w przemówieniu w parlamencie m.in.
Ustalenia raportu z Cloyne postawiły rząd, irlandzkich katolików i Watykan w bezprecedensowej sytuacji. Nie będzie przesadą powiedzieć, że po raportach Ryana i Murphy Irlandia jest już chyba niezdolna do bycia wstrząśniętą przez cokolwiek, co wiąże się z seksualnymi przestępstwami wobec dzieci. Cloyne okazało się jednak sprawą innego rzędu. Gdyż – po raz pierwszy w Irlandii – śledztwo dotyczące seksualnego napastowania nieletnich odsłoniło wysiłki Stolicy Apostolskiej, mające zakłócić dochodzenie w suwerennym, demokratycznym Państwie…, i to zaledwie trzy lata temu, a nie przed trzema dziesiątkami lat. Raport z Cloyne odsłonił tym samym dysfunkcyjność, oderwanie, elitaryzm, dominujące w kulturze Watykanu aż do dziś. Gwałty i męczenie dzieci były bagatelizowane albo radzono sobie z nimi tak, żeby tylko utrzymać zwierzchność instytucji, jej władzę, pozycję oraz „reputację”.

To komentarz do Afery dyplomatycznej miedzy Irlandią a Watykanem gdy wypłynęło w czasie śledztwa że przed poprzednimi komisjami (o statusie sądów) Nuncjusz apostolski i biskupi kłamali pod przysięgom. Zapewniając że żadne dokumenty nie zostały zniszczone ani zatajone przed przed komisjami (z 2006 Ryana i 2009 Murphy ) Gdy okazało się że po zajęciu dokumentacji kościoła w jednym z listów do Watykanu napisano (cytuje z pamięci ale sens był taki) : Osobiście dopilnowałem zniszczenia trzech teczek o jakich wasza świętobliwość wspominała. Nie wiem czy rozumiesz że to było przyczyną abdykacji Benedykta XVI.

Z przykładów z naszego podwórka że nawet do wewnętrznej kościelnej instytucji sądowej nie zgłaszano przypadków molestowań czy gwałtów na dzieciach. Arcybiskup Juliusz Paetz o jego wyczynach na klerykach JPII powiadomiła jego znajoma Wanda Półtawska bo struktury kościelne o tym milczały nie przekazuj

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olewator
-1 / 1

@killerxcartoon
I co będziemy się teraz przerzucać, która patologia jest gorsza?
Proszę bardzo:
Gimnazjum w Szczecinie. Prokuratura postawiła zarzuty nauczycielowi fizyki, w związku z molestowaniem uczennicy. Ofiar tego miłośnika nastolatek może być więcej, trwa śledztwo

---

Gimnazjum w Skrobowie. Dyrektor szkoły (!) zaproponował 14-letniej uczennicy, że ją podwiezie. Skręcił do lasu, zaczął ją molestować i próbował zgwałcić. Dostał wyrok... w zawieszeniu. W tym przypadku trudno dopisać to do przypadków tuszowania pedofilii przez dyrekcję, bo... to dyrekcja okazała się pedofilem.

---

Podstawówka w Krasnopolu. Uczennica wybiegła z klasy i zamknęła się w toalecie, bo nauczyciel - ja twierdzą świadkowie całej sceny - wkładał jej ręce pod koszulkę, i to przy wszystkim. Już wcześniej rodzice zgłaszali podobne zarzuty pod jego adresem. Reakcja dyrekcji? Odsunięcie nauczyciela od... NIEKTÓRYCH zajęć.

Więcej na: https://www.wykop.pl/wpis/41329853/wpis-o-ukrywaniu-pedofilii-w-szkolach-slowo-daje-c/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@olewator
Pytam jeszcze raz . ktoś to ukrywał poza oskarżonym /sprawcą ? Czy jakaś organizacja nauczycieli czy kuratorium usiłowała przekupić lub zastraszyć rodzinę by tego nie zgłaszała. Czy kuratorium albo związki nauczycielstwa polskiego finansuje obronę takiej osoby i czy kuratoria przenoszoną takie osoby do innej szkoły jak o czymś takim dowiedzą się ?

A o tym piszę.

Sprawa z Tylawy gdzie wyszło ze ksiądz rozbierał małoletnie dziewczynki kąpał je, obmacywał i wsadzał im palce w intymne miejsca. Po zgłoszeniu w 2001 prokuratura umorzyła śledztwo bo podobno ksiądz ma zdolności bioenergoterapeutyczne i w ten sposób leczył dziewczynki. A prokurator nadzorujący śledztwo Stanisław Piotrowicz jeszcze broni księdza w telewizji. Ksiądz nadal jest w parafii i nadal ma kontakt z dziećmi. Realizuje akcje szczucia mieszkańców na rodziny osób jakie zgłosiły sprawę do prokuratury. Kilka osób wycofuje zeznania po tym jak są szantażowane że ich rodzina straci pracę ( w straży granicznej ) .
Po skargach Kolejna prokuratura trzy lata później doprowadza do skazania księdza dostaje wyrok w zawieszeniu. Zostaje przeniesiony do innej parafii nadal odprawia msze w innym kościele i przygotowuje do komunii i bierzmowania dzieci czym narusza wyrok sądu ale nikt nic z tym nie robi. Jak sprawa jest nagłośniona. Znika z parafii ale dostaje program w Radiu Maryja gdzie czyta biblię. Sprawę ukrywają biskupi przed Watykanem i dopiero 10 lat po wyroku skazującym powiadamiają kongregację do spraw nauki Wiry by rozpocząć proces kanoniczny. Dopiero w 2017 zostaje wydalony ze stanu kapłańskiego.

PS przy okazji przypominam że z ramienia PiS jaki robi interesy z Kościołem i reprezentuje jego interes, ten sam Stanisław Piotrowicz jako prokurator oskarżał opozycjonistów w czasie stanu wojennego trafia do Trybunału Konstytucyjnego. Po to by dalej chronił interes kościoła

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 grudnia 2021 o 12:12

D dbgoku
-1 / 7

W punkt? Generalizowanie jest w punkt? Wszyscy muzułmanie to mordercy? Wszyscy lgbt+ to zboczeńcy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Acxr
+2 / 8

@dbgoku Z państwowego raportu wyszło ,że co 3 ksiądz to pedofil. Więc tak można przyjąć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
0 / 8

@Acxr chyba takiego, którego lewacy robili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
-2 / 2

@sliko przeczytaj jeszcze raz komentarz Acxr a potem te artykuły. Ale tym razem ze zrozumieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 1

@Acxr
NIE.. nie wyszło.. wyszło że miedzy 3-5 procent księży to pedofile
Za to wyszło ze miedzy 32-38 procent księży to homoseksualiści .....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H heniooslaw
-1 / 9

Nie ma to jak przyklaskiwać staremu komuchowi, który dawno już powinien skończyć na śmietniku historii ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adamowitch94
-2 / 6

Wolność: Edukacja seksualna dzieci zależy tylko i wyłącznie od ich rodziców.

Ja: jeśli kiedyś zostanę rodzicem, to JA opowiem synowi o muszkach i pszczółkach. ŻONA opowie córce.

Jeśli ktoś chce powierzyć to zadanie nauczycielowi w (prywatnej) szkole, księdzowi, menelowi na ulicy albo tej ulicy, bardzo proszę. Nic mi do tego.

Koniec tematu. Następny proszę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 11 grudnia 2021 o 16:37

W Wluczyryjek
+2 / 2

@Adamowitch94 tylko, ze różnych masz rodziców, jedni nie powiedzą nic, bo maja dziecko gdzies, inni nie powiedzą nic bo "to takie fuj", inni cos niby powiedza, choc tak naprawdę sami gofno wiedza, a jeszcze inny rodzic może sam byc zboczencem i krzywdzic dzieci cudze lub własne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adamowitch94
-2 / 2

@Wluczyryjek Stwierdzasz, że rodzice są różni i różnie podchodzą do tego tematu. I co dalej? Świata nie zbawisz. Zawsze znajdzie się jakiś zboczeniec, który zgwałci albo nawet zabije własne dziecko. Zło się dzieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 grudnia 2021 o 21:16

W Wluczyryjek
+2 / 2

@Adamowitch94 wniosek moj prywatny z tego, ze szkoła powinna edukowac dzieci, ktore maja takich rodzicow. O ile zboczenia nie zdarzaja sie tak czesto, to jednak rodziców którzy nie rozmawiaja z dzieckiem o zyciu seksualnym albo rozmawiaja niewlasciwie jest juz sporo. Mozesz sobie zrobic ankiete wsrod znajomych i zapytac, czy rodzice w pelni i merytorycznie wyczerpali z nimi temat wychowania seksualnego czyli np co jest w porządku a co nie, jak reagowac na sytuację, która jest nie w porządku, kto ponosi za taka sytuację wine/konsekwencje, jakie sa konsekwencje współżycia, jakie metody antykoncepcji, jakia maja one skuteczność itd itd Dowiesz sie , ze wielu ludzi nie rozmawialo na te tematy z rodzicami w ogole, albo przekazana im wiedza byla szczatkowa/bledna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slawekb5
-3 / 5

Millerowi tęskno za sposobami którymi władza radziła sobie z niewygodnymi księżmi... Np z Popiełuszką...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rozdupcewas
-4 / 8

Ostatnio Miller stał się bohaterem młodzieży która nie pamięta jak było gdy rządził- takim wujkiem dobra rada. Ale łatwo jest wygłaszać (zgoła słuszne) ostre opinie, gdy nic już od ciebie nie zależy.
A gdy sam rządził to robił Watykańczykom "łaskę" aż furczało!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VanCyklon
-2 / 6

Tak jakby w szkole nie było pedofilii. Wszędzie jest, a tylko kościoła się czepiają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mo_cuishle
+4 / 6

@VanCyklon Bo nauczyciel za pedofilię idzie siedzieć a ksiądz idzie co najwyżej do innej parafii. Nie dziwota więc, że to kościoła "się czepiają"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+1 / 1

@VanCyklon Wyobraź sobie szkołę w której nauczyciele molestują dzieci. Ich koledzy mają nakaz milczenia i pomocy w ukrywaniu faktów, a dyrektor szkoły ma pomagać w zacieraniu śladów, i w porozumieniu z kuratorium przenosi nauczycieli z takimi skłonnościami do innych szkół w innych miastach. Kuratorium organizuje też akcję zastraszania ofiar i świadków, aby nic się nie wydało - wszystko zgodnie z tajną instrukcją wydaną przez Ponadnarodowe Ministerstwo Oświaty z eksterytorialną centralą, gdzieś na południu Europy. Nauczycieli jest 20-krotnie więcej niż księży - potrafisz wymienić kilka przypadków pedofilii z bieżącego roku?. Gdyby wśród nich pedofilia była w podobnej skali jak u księży, to ujawniano by kilka przypadków w każdym tygodniu roku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 grudnia 2021 o 8:39

W wacek1911
-2 / 6

A ,,pana leszka" to chyba sam Breżniew edukował na swoich kolanach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lukasiewicztr
-3 / 3

Pan Leszek powinien siedzieć a nie brylować i pouczać. Kto jak kto ale członek morderczego syndykatu nie powinien być cytowany jako autorytet. No cóż młodzi "łykną" wszystko. mu starszy pamiętajmy kto skąd pochodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem