Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
227 235
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G gdog
+2 / 2

Dobre, wypisz, wymaluj ja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
+1 / 1

W sumie mam podobnie choć u mnie gust jednak trochę się zmienił a w zasadzie to rozwinął więc spora część zespołów, które słuchałem np. w 2003 roku nadal goszczą u mnie w odtwarzaczu, jednak już rzadziej niż dawniej, za to zacząłem słuchać wielu nowych, z różnych rejonów metalu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aidren
-2 / 2

Myślałem, że znajdzie się odważny, ktory rozpocznie dyskusję o wyższości disco polo nad tymi bezwartościowymi, satanistycznymi zespołami. No i jak tanczyć na weselu do muzyki metalowej? Szach mat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H harry1983
-2 / 2

Korn, Limp Bizkt i Slipknot obok prawdziwego metalu to nawet nie stały.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
+1 / 1

@harry1983 Tak właśnie podejrzewałem, że trafi się tu jakiś komentarz w którym ktoś będzie pisał o wyższości klasycznych odmian metalu nad nowoczesnymi, pisząc iż te nowoczesne to w ogóle nie mają prawa być nazywane metalem itp :). Autor w obawie przed takimi wpisami wolał w ogóle nie wspominać o metalu a jedynie wymienił kapele, które lubi a mimo to taki wpis się tu pojawił. Akurat w Limp Bizkit metalu faktycznie jest niewiele a więcej rapowania i do tego większość utworów prezentuje raczej średni poziom przez co nigdy mnie jakoś nie przekonywali oprócz pojedynczych utworów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem