Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
186 199
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M konto usunięte
+2 / 16

Sportowiec roku to sportowiec, który osiągnął sukces, jej sukcesem będzie powrót do normalności ale to przed nią - oby. Czyli coś się komuś pokiełbasiło we łbie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Livanir
+7 / 7

@MaksParadys Wbrew pozorom samo głośne przyznanie się do takich problemów jest niesłychanie trudną sprawą. Dla mnie samo przyznanie się przed samą sobą, ze mam problemy było jednym z trudniejszych momentów w życiu. Zdecydowanie łatwiej było chodzić na treningi po całym dniu wymiotowania lub z gorączką.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gstrzeg
+1 / 1

@Livanir Fakt. Przez pandemię "uciekł" mi rok. Ostatnie mistrzostwa świata były w 2019 a nie 2020. A tam zdobyła chyba z pięć złotych medali. Mój błąd...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-2 / 4

@Livanir
Zgadza się tylko za to nie przyznaje się tytułu sportowca roku, to nie ten plebiscyt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Demot249
+4 / 8

Cóż, może jednak warto nagradzać za radzenie sobie z problemami mentalnymi, znam takiego jednego co ma problem "chciałbym być emerytowanym zbawcą narodu" - i pomimo swojej niewątpliwej ułomności psychicznej aktywnie działa w polityce ..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 grudnia 2021 o 9:09

A Amon666
+1 / 5

Przy najmniej nie żaden kiepski "sportowiec" który gdy nie miał szans z innymi facetami zmienił płeć i nagle stał się mistrzynią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gstrzeg
+1 / 1

Skoro niesłychanie utytułowana to w czym problem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gieroj777
-3 / 5

@gstrzeg W tym, że niesłychanie utytułowana była na poprzednich igrzyskach. Na tych strzeliła zwykłego focha, gdy przestałą wygrywać. To za co dostała?
"Dzień wcześniej zrezygnowała z rywalizacji w wieloboju drużynowym po nieudanym skoku, za który dostała niską ocenę "
Czarnym należy się bardziej niż np tym, którzy zrezygnowali z występów aby uniknąć walki z Izraelczykami. Tamci to dopiero musieli mieć jaja, żeby zrezygnować z kariery

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B boomfloom
+1 / 1

@gieroj777 A wiesz czemu ten skok był nieudany? Myślisz, że powinna jednak była wystartować i ryzykować zdrowiem i życiem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar fefefka
0 / 0

@gieroj777 ciebie by tylko usatysfakcjonowało, gdyby dziewczyna poszła na żywioł i złamała kark. Nie ma wątpliwości, że to obecnie i prawdopodobnie w ogóle jedna z najbardziej uzdolnionych lekkoatletyczek świata. Nawet jeśli wycofała się w ostatnim momencie, zrobiła to aby ratować siebie i nikt nie może mieć jej tego za złe. W tym sporcie, albo masz umysł 100proc skoncentrowany, albo kończysz jako kaleka. Jestem ciekawa, czy tak łatwo negując jej tytuł sportowca roku potrafisz choć zrobić 10 pompek z poprawną techniką, a co dopiero zrównać się z nią, skoro ona tak beznadziejna i niesłusznie nagrodzona. A prawda jest taka, że była faworytem igrzysk i wszyscy komentatorzy mówili zgodnie, że Biles idzie po kolejne złoto. A żeby dojść do takiego miejsca w karierze to z rezygnacją czy bez - trzeba mieć talent, jaja i pracować ponad siły. Czy jest się czarnym czy niebieskim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 grudnia 2021 o 7:00

M Masz_racje
-2 / 4

Kultura bycia ofiarą znów zwycięża.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adamowitch94
-4 / 4

Citius-Altius-Fortius („szybciej, wyżej, mocniej") – motto olimpijskie, dewiza igrzysk olimpijskich i Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

Nie, drogi autorze. Nie wystarczy. Sport to rywalizacja, a nie chowanie się po kątach z troski o własne zdrowie psychiczne. Wygrywa najlepszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
-3 / 3

Sportowiec który uzyskał znaczące wyniki w jakiejś dziedzinie? Nie no co ty
Czarnoskóra osoba z ckliwym podkładem pod historię? No jasne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

Ile razy słyszeliście, żeby jakiś sportowiec przyznawał się do problemów psychicznych np.? Albo ilu piłkarzy otwarcie mówi, że są gejami? Każdy, kto mówi głośno o pewnym problemie, stawia krok milowy w kierunku polepszenia sytuacji innych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 grudnia 2021 o 22:43