Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
76 110
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M MajorKaza
+9 / 35

Propsy dla nich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
-2 / 8

i to są w większości rzymianie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrKrokodyl
+14 / 38

biorą przykład z protestów w Izraelu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 grudnia 2021 o 13:24

P piotrKrokodyl
+22 / 48

@Innuendo84
to, że nawet Żydzi dostrzegają podobieństwo segregacji sanitarnej do odczłowieczania z lat 30 ubiegłego wieku? więc transparent nawiązujący do następstw segregacji jak najbardziej na miejscu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+4 / 16

@Innuendo84 To że pod koniec szkoły podstawowej na historii dowiesz się że holokaust zaczął się od segregacji sanitarnej. NSDAP rozpowiadała że Żydzi roznoszą tyfus, dlatego trzeba ich izolować i zabraniać wstępu do miejsc publicznych i utworzyć miejsca „nur für deutsche“. Brzmi znajomo? Ucz się dzieciaku historii a nie siedź na demotywatorach bo historia kołem się toczy i lubi się powtarzać. Jak masz kiepską nauczycielkę historii to możesz skorzystać z Internetu. Polecem kanał na yt. „historia bez cenzury”. W przystępny i ciekawy sposób przekazuje wiedze historyczną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Innuendo84
-3 / 3

@kikurenty Nadal nie widzę związku pomiedzy ratowaniem ludzi a systematycznym mordowaniem mordowaniem, ale ok.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
+6 / 20

Dokładnie. Tym bardziej, że jeszcze tylko dwa tygodnie i 50 dawek i wracamy do normalności. No, ale j...ne szury mają jakiś problem zawsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fajnamysza
+8 / 20

A czym się różni segregacja której dokonał Hitler od tej teraz? dalej nie widzisz do czego to dąży? opaski, certyfikaty.. historia lubi się powtarzać i tylko głupcy niczego na jej podstawie się nie uczą niczego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar krzysio6666
+14 / 42

Ale źle piszą, przecież to co napisali to sama prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamikadze10001
+16 / 28

@LowcaKomedii tak samo część ludzi nie chce się szczepić (niezależnie od powodu), a elity rządzące na siłę próbują zmusić ludzi do szczepienia - jeszcze daleka droga do takiego terroru jak wtedy ale powoli to pełza do przodu (propozycje możliwości zwolnienia niezaszczepionego pracownika jak ten nie będzie chciał się zaszczepić, zakaz wstępu do części sklepów, a w przyszłości może nawet do wszystkich - i jak taki człowiek ma żyć jak zwolnią go z pracy i nie będzie mógł kupić artykułów podstawowej potrzeby w sklepie?)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamikadze10001
+7 / 19

W niektórych krajach już testy nie wystarczają do otrzymania paszportu - masz być zaszczepiony i tyle. Jeśli masz przeciwskazania do szczepienia to paszportu nie dostaniesz. Na razie tylko były propozycje wprowadzenia możliwości zwolnienia niezaszczepionego pracownika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fumanchu410
0 / 10

@LowcaKomedii Ozdrowieńcy nic nie dostają. Sam tylko wydrukowałem że miałem covid w X. 2021r

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iposek
+1 / 9

@LowcaKomedii jesteś doskonałym przykładem tego, dlaczego to porównanie jest jak najbardziej słuszne. Żydzi w latach 30 też wierzyli że nie będzie tak źle. Holokaust to efekt kilkunastoletniego "gotowania żaby", na początku Niemcy chcieli ich wygonić z kraju, ale Żydzi woleli przeczekać. Tak samo teraz, stopniowo są wprowadzane kolejne ograniczenia, kolejne retorsje ale dla takich jak ty to już ostatnia prosta, jeszcze tylko jedna dawka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamikadze10001
-1 / 5

@LowcaKomedii źle się wyraziłem, "W niektórych krajach już testy nie wystarczają do otrzymania paszportu" czyli na zasadzie, że weszło to w życie, a chodziło mi o to że testy im nie wystarczają i chcą wprowadzać paszporty tylko dla zaszczepionych, co nie zmienia faktu, że osoby twojego pokroju (niekoniecznie ty, ale jesteś jednym z najbardziej zagorzałych orędowników tych szczepień) wyzywały tych co jakiś czas temu mówiły, że do czegoś takiego dojdzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Azheal
+1 / 9

@Emin Człowiek który wierzy w NWO wyzywa innych od idiotów dobre sobie XD Co jeszcze może bill gates to naprawdę reptilianin? A gołębie to rządowe drony?:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamikadze10001
0 / 10

@Azheal z NWO można się śmiać tak samo jak z innych teorii spiskowych, ale gorzej jak te teorie okażą się prawdą. O nowym porządku swego czasu pierniczył coś Mateuszek kłamczuszek...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 8

@Kamikadze10001 Idąc tym tropem - szury za każdym razem wymyślają "a co jeśli tym razem okaże się prawdą". I w taki właśnie sposób usprawiedliwiają każdą bzdurę, różne chemtrailsy, 5G, płaską ziemię itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Azheal
0 / 4

@Kamikadze10001 To że ktoś używa słów nowy porządek nie oznacza że zaraz cały świat będzie okłamywał i sobie potajemnie podporządkowywał. Zresztą samo NWO często się przypisuje Rockerfellerowi(czy jak to się pisze) zwyczajnie mylnie interpretując jego słowa i wyrywając je z kontekstu - a był powiedziane po wojnie i chodziło o wprowadzenie demokracji na całym świecie i tyle. Swoją drogą sama teoria spiskowa o NWO ma już prawie 100 lat także słabo idzie tym super potężnym spiskowcom:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamikadze10001
0 / 4

@Azheal z NWO jest taki problem że co chwila jakiś polityk coś palnie, czy to u nas czy w brukseli więc to tylko utwierdza wyznawców tej teorii że jednak coś jest na rzeczy. Przecież jakie boje były kiedyś z papierosami, tych co negowali zdrowotny wpływ papierosów koncerny tytoniowe dosłownie niszczyły. Mam nadzieję że ta spiskowa teoria pozostanie do końca spiskową teorią ;)

@LowcaKomedii Francuzi jak coś mówią to na 90% to wprowadzą, nawet po mimo tego że ludzie będą protestować i dodatkowo napisałem że chyba w tych krajach bo tam ostatnio z tymi obostrzeniami było grubo (ostatnio czyli na przestrzeni 2-3 tyg.). Uwierz mi, że mam lepsze rzeczy do roboty niż przeglądanie historii przeglądarki z tego czasu, żeby znaleźć tą informację (w każdym razie nie był to filmik z żółtymi napisami). Ja do tej pandemii jestem bardzo sceptycznie nastawiony i widząc co rządy wyprawiają nie zamierzam się szczepić bo to w tej chwili tylko nabijanie kieszeni koncernom farmaceutycznym (nie ma takiej skuteczności jaką obiecywali).
I nie wyjeżdżaj mi z tekstem: "to podpisz oświadczenie, że w razie zachorowania na covid mają cię nie leczyć".
Skoro pobierają ode mnie co miesiąc kasę na składkę zdrowotną to niech mnie leczą (osobiście wolałbym tą kasę przeznaczyć na prywatne ubezpieczenie zdrowotne, bo z publiczną opieką zdrowotną u nas jest dość kiepsko)
https://www.youtube.com/watch?v=N3yQDgAgZUA&t=654s - 5 minuta

chemtrailsy - ktoś robił jakieś badania w tym kierunku? Bo z tego co mi wiadomo to jest to skondensowana para wodna ze spalin ;)
5G - nie ma badań ani za, ani przeciw szkodliwości tego promieniowania (przynajmniej nie było jak ostatnio o tym oglądałem) - czyli może być szkodliwe ale nie musi
płaska ziemia - oczywiście że jest płaska, ale tylko na wybranych fragmentach :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 grudnia 2021 o 21:23

A Azheal
-1 / 1

@Kamikadze10001 A zdajesz sobie że od ponad roku pojawiły się juz 2 nowe mutacje? Czy to tak trudno zrozumieć że dostosowuję się do aktualnej wiedzy? I tak szczepionki byly w ponad 90 % skuteczne na 1 wariant ale od tego czasu jest sporo nowych.
Z papierosami tak jak i z paliwem ołowiowym było dużo kupionych ale zawsze pojawił się ktoś z badaniami twierdzącymi inaczej. Tutaj już 2 rok mija i dalej nie ma żadnych badań przeczących skuteczności szczepionek.
Za Twoje składki masz możliwość darmowego zaszczepienia się dlaczego zatem w przypadku ciężkiego przebiegu covida (w ktorego nie wierzysz przecież?) masz być leczony z publicznych pieniędzy? A swoją drogą składki z całego życia to śmiech na sali przy kosztach leczenia.
Sieć 5g działa na tej samej częśtotliwości co wszystkie poprzednie (2g , 3g , 4g) także wytłumacz mi dlaczego potrzebujesz dodatkowych badań?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 10

@Kamikadze10001 Nie chce mi się odnosić do reszty, bo to w zasadzie tylko twoja opinia niepoparta absolutnie niczym.

Jednak jeśli chodzi o ten kanał, który podlinkowałeś. to akurat od takich tendencyjnych źródeł informacji i bazarowych manipulacji uciekam jak najdalej. Gość nie dość, że niemal nigdy nie podaje źródeł informacji, to od samego początku był sceptykiem. Wystarczy popatrzeć na te idiotyczne clickbaitowe tytuły i miniaturki.
Zdarzało mu się również promować fake newsy, jak np., że 6x więcej zaszczepionych umiera. Zaczęto go jechać w komentarzach i pisać, że to nieprawda.
https://oko.press/zaszczepieni-umieraja-czesciej-bzdura/
Chyba już usunął ten filmik, bo coś go nie widzę na kanale.

Przecież to kanał dla szurów, co ty mi tu linkujesz? Typ już gadał, że:
- znany jest koniec pandemii (podawał konkretną datę),
- że mamy 100% dowody, że wirus wyciekł z laboratorium,
- że 2 dawki nie działają,
- że szczepienia będą płatne.
Albo na początku lipca, że znaleziono lek na koronawirusa... ooo, cudownie, 2 miesiące temu znaleziono kolejny lek i mieli wycofać szczepienia, dobrze wiedzieć...

Szare komórki same się zabijają, jak się ogląda te jego durne filmiki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 grudnia 2021 o 23:08

K Kamikadze10001
0 / 0

@Azheal właśnie odnoście tego promieniowania elektromagnetycznego nie ma żadnych badań i ludziom do tej pory to nie przeszkadzało.
Co tutaj ma do rzeczy wiara odnośnie covida? To do k nedzy nie religia. Wirus jest i ludzie chorują, ale wierzenie w to co mówią (i robią) politycy to coś innego.

@ŁowcaKomedii bez clickbaitowych tytułów ciężko się wybić (niestety takie realia YT). Dużo ich materiałów pochodzi z głównych serwisów informacyjnych, materiały źródłowe można znaleźć u nich na FB bo to widzowie dostarczają im materiały (więc nieraz jest lekkie opóźnienie z newsami). Komentarz jest jego często z dodatkami tak jak w tym przypadku (ta 5 minuta) gdzie źródłem był pap
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C783331%2Cprof-horban-zaszczepieni-na-covid-19-nie-beda-zarazali-bo-nie-beda-zakazeni (minuta szukania).
Wiadomo nie można wierzyć we wszystkie wiadomości, niezależnie od źródła (a były przypadki że jedna stacja tv wytykała drugiej robienie fake newsów).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wiecejwolnosci
+21 / 29

Kiedyś się zastanawiałem, jak to możliwe, że podczas II WŚ doszło do tych wszystkich okropieństw. Teraz jest już to dla mnie jasne. Widać, jak to stopniowo przebiega. Strach, propaganda, rosnąca nienawiść między ludźmi. Ludzie zapomnieli, o co chodziło pierwotnie w tej walce. Powstają więzienia w Austrii i obozy izolacyjne w Australii. U nas w Gdyni zdaje się też budują obóz. Ludzie gnębią ludzi, niszczą biznesy, odbierają kontakt z bliskimi, niszczą relacje, domagają się pełnej kontroli wszystkich aspektów życia. To wszystko dla jakiegoś wyższego dobra. Ostatnia prosta, jeszcze tylko 2 tygodnie. Zburzymy obozy, zamkniemy więzienia, wykasujemy system paszportów, zamkniemy punkty testów i szczepień. Koncerny farmaceutyczne zamkną produkcję i zwolnią pracowników. Morawiecki ogłosi koniec pandemii, wszyscy z miłością chwycimy się za ręce i wszystko będzie dobrze...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wiecejwolnosci
+3 / 13

@pandoro

Nie twierdzę, że konfa nie wspiera segregacji, lecz w przypadku segregacji sanitarnej robi dobrą robotę. Jeśli będą jeszcze jakieś wybory, to wybór między PO, PiS i Konfą byłby dla mnie bardzo gorzki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
+4 / 12

@pandoro

Buahahahaha to wszystkich, którzy próbują zająć opozycyjne stanowisko w oficjalnym dyskursie na temat szczepień, pandemii i segregacji próbuje się uciszać banuje i stara im się zamykać gęby.

To lewica jest znana z tego, że korzysta najobficiej z terroru, zamykania gęby i uciszania wszystkich, którzy mają przeciwne stanowisko i niewygodne argumenty, a KO i Trzasku to farbowane lewackie ścierwo, które zaraz po dojściu do władzy sprzeda Polskę zachodowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zeeltom
+3 / 9

Transparent z napisem tak ludzi wkurzył? A nie wkurzają ich rzeczywiste działania rządu? Taki transparent, to nic w porównaniu do obecnej inflacji, drożyzny, podwyżek cen wszystkiego, rozpasania rządu w obronie swoich kolesi typu Moraiwiecki, Obajtek, łajza itp. Ten transparent nikomu krzywdy nie zrobił, a działania rządu, jak najbardziej. I o co ta cała gównoburza? Pogrążają kraj coraz bardziej, a przede wszystkim naród. Ale im krzywda się nie stanie. Niech spróbują rządzić za średnią krajową, którą mało który Polak dostaje w wypłacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mscislaw_gniewko
+4 / 6

To co się obecnie dzieje jest powtórką z historii, jaka miała miejsce przed drugą wojną światową. Lepiej, żeby alarmować o tym zjawisku już na początku, niż gdzieś później po fakcie w opracowaniach historycznych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adraxer12
+3 / 7

Bardzo dobrze zrobili. Hitler segregował ze względu na cechy rasowe, a współcześni segregują ze względu na cechy medyczne. W Austrii już nieszczepiących się wsadza się do więzień bez sądu i nakłada się na nich wieczne zadłużenie. Nawet jeśli zrealizowaliśmy filozofię Hitlera w 1/10, to trzeba o tym mówić, zanim zaczną się pogromy niezaszczepionych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
+4 / 10

Widzę, że demotywatory stały się zwykłą, stronniczą tubą, promującą farbowanych patriotów i liberałów z PO oraz lewicę. Musiały pójść srogie dofinansowania od lewackich fundacji, które promują obrażanie się, że deszcz pada z góry na dół.

Przechodząc do meritum koronaszajba zabiła więcej osób niż sam wirus, nie licząc niezliczonych przewałów na skalę gospodarczą.

Stało się to dzięki temu, że wielu ludzi ma naturę, która potrzebuje ukierunkowania i autorytetów, bo sama nie umie podejmować decyzji. Wiele osób nosiłoby śmietniki na głowie, gdyby media głównego nurtu powiedziały, że tak trzeba.

Przeraża mnie to, że można ludzi kopać i pluć na nich i kilkoma prostymi socjotechnikami wymusić wszystko. Miały być dwie dawki, miały być dwa tygodnie, miało nie być przymusu szczepień.

Prawda jest taka, że bandzie zboczonych i zdeprawowanych władzą socjopatów smakuje władza i zwiększanie kontroli nad ludźmi z pieszczotliwym sadyzmem ich mózgi wmawiają sobie, że "to dla dobra powszechnego", większość ludzi nie nadaje się do sprawowania władzy.

Dziękujemy lemingom covidowym, że nie będziemy przeżywać swojego życia, tylko żyć według scenariusza przygotowanego przez bandę degeneratów, socjopatów i zboczeńców z obsesjami i kompulsami oraz mózgami, które nie wytrzymały euforii władzy i się przepaliły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
-1 / 9

Ofiary obozów przewracają się w grobie....jak trzeba mieć zryta głowę, żeby użyć takiego porównania, totalny brak szacunku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-5 / 13

@acotam43 W celach propagandowych wszystkie chwyty dozwolone. Antyszczepy się już nieraz w pasiaki przebierały.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+2 / 8

@Ihan Twierdzisz zatem, że nie widzisz w segregacji sanitarnej nic podobnego do segregacji która miała miejsce za czasów drugiej wojny światowej na ludzi i podludzi... Dziwić się, że historia lubi się powtarzać skoro ludzie ślepi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O oczkoo85
0 / 8

Widzę zasadniczą różnice. Kiedyś znienawidzony czlowiek był "Żydem" nie ważne co by zrobil lub co sobą reprezentował. Teraz można bardzo łatwo zmienić stronę barykady. Wystarczy się zaszczepić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rybery
+1 / 5

Jejku to że Niemcy z Austriakami używali napisu czy swastyki nie znaczy że są one jakieś przeklęte. Jakby teraz to wszystko było zarezerwowane tylko dla Niemców z Austriakami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Coti
0 / 10

Za dwa lata kamera i mikrofon obowiązkowe. W każdym domu.
Oczywiście w imię bezpieczeństwa.
Zauważyłem, że ludzie bardzo szybko pozbywają się prywatności, tajemnicy lekarskiej, praw do wolności i w dodatku mówią ci, że Ty robisz źle, bo np. Nie masz smartfona i nie robisz sobie zdjęć, że aktualnie jesteś w domu i nie wysyłasz ich nie wiadomo gdzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem