Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
158 163
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
5 5g3g
+3 / 7

Ja myślę że z lextvn czekali do świąt bo ludzie nie będą protestować w święta. Amerykanie nie będą zbyt mocno protestować w święta jak Rosja szykuje inwazję na Ukrainę. No i wybory już coraz bliżej, a dobrze by był do czasu kampanii wyborczej przejąć wszystkie media.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+2 / 6

To nie jest żaden temat zastępczy, tylko zamach na wolność słowa i dalszy etap złączenia Polski z Węgrami i upodabniania nas do tego totalitarnego kraju i innych krajów typu Korea Północna.
Wtedy gdy PIS i Konfederacja wprowadzały całkowity zalaz aborcji też wierzyliśmy, że to temat zastępczy. I co? Teraz mamy narodowy rejestr ciąż, a kobiety są zmuszone do umierania za płody. Głosujcie dalej na tych zamordystów z obu partii...

Już jest za późno na podjęcie walki o demokrację. Duda zaraz podpisze delegalizację TVNu i wszystkich zagranicznych, wolnych mediów.
A my? My siedzimy w domach. A nasi przodkowie walczyli o niepodległość, z Niemcami podczas II WŚ, potem z ZSRR i komunistami. Wszyscy oni byli o wiele silniejsi niż my. No i silniejsi niż PIS. Mieli sojuszników. Kogo ma PIS za sobą? Orbana, Le Pen, Putina, Łukaszenkę, Trumpa, na którym Amerykanie już się poznali i Kima. My gdybyśmy podjęli walkę mielibyśmy wsparcie całego, demokratycznego i cywilizowanego świata. Nasi przodkowie nie mieli takiego szczęścia. Rozbiorów tylko Turcja nie uznała, podczas II WŚ nikt nie chciał za nas nadstawić karku, bo byliśmy po prostu słabi i im się to nie opłacało, za komunizmu byliśmy po prostu trzecim światem (no teoretycznie drugim, ale pod względem cywilizacyjnym to jednak trzecim, więc przy tym pozostaję) i nikogo nie obchodziliśmy. Dziś cały demokratyczny świat z przerażeniem patrzy na to, co dzieje się w Polsce.
Smutno mi gdy o tym myślę. No i czuję wstyd. Co myślą weterani II WŚ, którzy jeszcze żyją? Walczyli z nazizmem, a my wybraliśmy do władzy nazistów, którzy zabrali nam wolność i demokrację. Ci którzy już nie żyją, to chyba przewracają się w grobach i cieszą się, że tego nie dożyli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+3 / 3

Była też debata nad budżetem, może cały ten cyrk to przykrywka na ten problem? Niewiele się mówi o budżecie, a to bardzo istotna kwestia.

Przy okazji, Konfederacji nie dopuszczono do dyskusji, co jest złamaniem zasad i przeciw czemu "opozycja" nie protestowała, a jakoś zapomniała o całej tej praworządności...
https://www.youtube.com/watch?v=WvxnncpcCaE

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+3 / 3

Czy jeśli okaże się że Szydło bezczelnie kłamała w zeznaniach a dotyczących wypadku (a może się okazać że także mogła symulować ciężki stan zdrowia po wypadku) i zostanie skazana za składanie fałszywych zeznań to czy zostanie wyrzucona z paramentu europejskiego ?

Czy osoby mają wyroki skazujące za składanie fałszywych zeznań mogą być posłami parlamencie europejskim?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem