Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
168 197
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar okiem_inteligenta
-4 / 10

@peter W pełni zaszczepionych jest 47% w Polsce, czyli pięknie się samozaorales.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+6 / 14

@pejter Kiedy usłyszeli na filmikach z żółtymi napisami, że w szczepionkach są czipy, powodują autyzm i że w 2 lata wszyscy zaszczepieni umrą, ruszyli protestować i leżeć pod respiratorem.
Dokładnie to samo robili podczas innych epidemii lub pandemii, więc nauczeni wcześniejszymi porażkami teraz robią to samo :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SlepeLosy
+4 / 8

@LowcaKomedii przegapiłes chyba najnowsze doniesienia (fejkowej, ale co tam) pielęgniarki że Słowacji, i teorię trzech części szczepionki. Teraz na czasie jest zawartość powodująca raka jakby co, reszta została bez zmian :-D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+2 / 12

@SlepeLosy cholera, widocznie muszę zaktualizować szurskie teorie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
+3 / 11

@LowcaKomedii Wystarczyłaby drobna zmiana: "do szczepionek dodają czipsy, powodują autentyzm (+30 do każdego zdjęcia na insta), a w dwa lata po szczepieniu każdy zasiłek wzrasta o 150%" - miesiąc później mamy 94% zaszczepionych...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+2 / 8

@belzeq Coś w tym jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar okiem_inteligenta
-4 / 4

@pejter na dzień w którym podałem tę informację. Ostatnio szczepiły się dzieci, więc pewnie podbily procenty. Jednak taki wynik jest słaby, po paru latach pandemii. Wielu zaszczepionych jest antyszczepionkowcami, a zaszczepili się pod presją rodziny, czy w czasie w którym głupota jeszcze nie była tak nagłośniona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pejter
-1 / 1

@okiem_inteligenta Prawdziwe antyszczepy by się nie szczepiły, ci co zaszczepili się "dla spokoju", na ogół popierają standardowe szczepionki, ale nie są przekonani do zjadliwości tego wirusa, bo nie wybił, czy poszkodował połowy ich znajomych, również to, że wirus "szczególnie atakuje" czy słabnie, kiedy jest to korzystne politycznie, dodaje komizmu tej epidemii, no i są krytyczni wobec nowej technologi preparatu, wielu pisze, że popiera szczepionki, ale tej nie weźmie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar okiem_inteligenta
-1 / 5

@pejter nie trzeba być antyszczepem żeby nie brać szczepionki. Wystarczy strach, bo ktoś coś głupiego udostępnił.
Pozostałe aspekty dotyczą czego innego, nawet nie dało się ich sensownie wpasowac w twój wywód.
To że politycy wykorzystują sytuację na swoją korzyść to norma. A może to oni mają najlepsze prognozy i potrafią dostosować się do tego, a nie "wirus atakuje". Zresztą wystarczą statystyki z ubiegłych lat z Google.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-3 / 5

Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. Jak się czegos nie umie zrobić, dobrze jest przemyśleć jaki bląd sie popełniło, zamiast szukać winy u innych. Trzeba oczywiście próbować, chcieć czegos wiecej niż żreć i s..ć, bo inaczej predzej czy później czeka nas zagłada, ale jak widać w tym przypadku sytuacja was przerosła. Nie nalezy się poddawać, ale obwiniając za swoje porażki innych, ciężko bedzie iść do przodu. A moze terzjestescie czescia motlocu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N konto usunięte
-4 / 16

Kłamstwa zawsze sie obrócą przeciw kłamiącym, szczepienia miały powstrzymać transmisję wirusa, nie powstrzymują, szczepienia miały przywrócić normalność (brak maseczek, dystansu), nie ma normalności na Gibraltarze, gdzie jest zaszczepionych 100% populacji i tak dalej i tak dalej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SlepeLosy
+1 / 3

Każdy widzi to, co chce. Ja na przykład podam Belgię teraz i rok temu. W listopadzie 2020 średnia tygodniowa zgonów ok. 200, teraz w szczycie delty zachorowania na podobnym poziomie, zgonów tygodniowa średnia 40. Zaszczepione 75 procent społeczeństwa.
Dla mnie najbardziej przykre jest to, że tu mamy taki beton. Jak kiedyś po wsi jechały pierwsze samochody, baby kury chowały, żeby się nieść nie przestały od tego ustrojstwa. Zdobycze cywilizacji dla ludzi niewykształconych są podejrzane. Dlatego zachód korzysta z atomu, a u nas się boimy; zachód się szczepi, a u nas ruski zabór dalej mentalnie z Podlasia wychodzi i każe protestować przeciwko 5G. Kiedyś ludzie prości mięli świadomość, że nie wiedzą wszystkiego; teraz dano im internet, lecz nie nauczono, jak segregować informacje. W tym kraju nie będzie dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar okiem_inteligenta
-3 / 5

@nowonoszy szczepienia miały ograniczyć znacznie transmisję i złagodzić przejście choroby i zmniejszyć ryzyko zachorowania. Powstrzymuja, gdy wprowadzono szczepionki liczba zachorowań, zaczęła spadać na łeb na szyję. Ok. 99% hospitalizowanych I zgonów to osoby niezaszczepione.
Gibraltar - każda Szczepionka ma jakiś % skuteczności i dlatego zdarzają się chorzy. Natomiast nikt nie umarł po szczepieniach. Jest to kraj opierający swoje przetrwanie na turystyce, więc przyjeżdża tam dużo osób, przynosząc również covid i nowe szczepy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar okiem_inteligenta
-4 / 4

@KiloBiedronek geniuszu, przeczytałeś coś poza tytułem? Każda Szczepionka ma jakiś określony % skuteczności. Bardzo wysoki. Odpowiednio zmarło w pełni zaszczepionych : 0,02 proc. wśród zaszczepionych Pfizerem
0,01 proc. wśród zaszczepionych AstraZeneką
0,01 proc. wśród zaszczepionych Moderną
0,01 proc. wśród zaszczepionych Johnson & Johnson
Natomiast większość hospitalizowanych i zgonów, ok. 99% to osoby niezaszczepione.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem