Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
56 67
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
+1 / 3

Na tym polega nasz problem. Nie mamy prawdziwych wolnościwców.

Lewica: prawa dla kobiet, prawa dla homo, prawa dla wszystkich, każdy ma takie samo prawo pobytu w Polsce. To oczywiście jest słuszne. Ale jest też druga strona medalu. Socjalizm działa, segregacja zaszczepionych i niezaszczepionych to dobry pomysł, lockdowny też działają. To powód, dla którego nie popieram lewicy.

Prawica (w tym przypadku Konfederacja): lockdowny nie działają, precz z segregacją, socjalizmem i szczepionkami. Co do lockdownów i segregacji się zgadzam. Ale: segregację rasową, narodowościową, religijną, strefy wolne od LGBT, całkowity zakaz wstępu do Polski dla mniejszości etnicznych i narodowych, brak praw dla kobiet. To jest dla mnie nie do zaakceptowania. PIS różni się poglądem na temat lockdownu i socjalizmu.

Ani jedni ani drudzy nie są wolnościowcami.

Jeżeli chodzi o moje zdanie, to nie popieram segregacji, ale nie jestem przeciwko szczepieniom. Uważam, że gdyby nie szczepienia, to nadal umieralibyśmy na dżumę, czy inną cholerę. Ale takie strefy tylko dla zaszczepionych źle mi się kojarzą. Poza tym kto to będzie sprawdzał? Co z osobami z przeciwskazaniami? Poza tym zaszczepiony też może się zarazić i zarazić kogoś innego.
Lockdowny nie działają, podobnie jak socjalizm.
Nie popieram też poglądów prawicy na temat mniejszości.
Granicą wolności powinna być wolność drugiego. Ani prawica, ani lewica takich poglądów nie głosi. A partie centrowe nie mają u nas dużego poparcia, żeby można było na nie zagłosować, jak na mniejsze zło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 grudnia 2021 o 17:15