Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
272 284
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
I Iiyrryyr3iit
0 / 0

Dopóki nie powiedzą tego w tvp to żaden wyboraca pisu w to nie uwierzy. Więc na razie informujemy już poinfomawanych. Bez sensu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xardas132
0 / 0

Czemu bez sensu? Ja nie oglądam TVP ani TVN. Wiedzę o tym co się dzieje czerpię głównie z internetu, więc jak na przykład zobaczę takiego mema to szybko w wyszukiwarkę i wpisuje Lex TVN i filtruje sobie informacje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GLight
0 / 0

...Ty to nie wszyscy... chodzi o to że wyborcy tej pożal się Boże "parti" i tak tego nie zobaczą tutaj, a nawet jak zobaczą to i tak bronić ją będą.. więc umieszczanie tutaj 1001 mema to dalej informowanie poinformowanych... inna sprawa że więkrzość ludzi ma swoją opinię/zdanie na dany temat i będzie tego zdania broniło chociażbyś pokazał nie wiem jakie dowody że jest inaczej jak myślą... do zmiany zdania i przyznania że było się w błędzie trzeba mieć otwarty umysł

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TheAvatar322
+4 / 6

Dlatego w tym kraju jak i w żadnej demokracji nie będzie lepiej. Inflacja, podatki, afera aferą aferę pogania i nic. Kiedy naród traci cierpliwość, rzucają temat zastępczy i proszę bardzo. Wściekły tłum zamiast domagać się nie wiem... Chociażby dymisji Glapińskiego, bronią TVN jakby to były jakieś niby merytoryczne, rzetelne i w pełni obiektywne media.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kastor86
0 / 0

@TheAvatar322 A ustawa medialna staje się tylko bardziej podobna do odpowiednika w nieczech i francji, gdzie i tak lex tvn jest łagodniejsza niż tamte ustawy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem