Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
191 232
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar bartoszewiczkrzysztof
+10 / 16

W sejmie się nie boją, bo mają dobrego maga ponoć (Mejza), Kurskiego w dobę wyleczył, więc i opozycję uzdrowi, za drobny datek :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Demot249
-3 / 21

@surek1234

- te ... Siurek ...

przypdalasz się a pokaż w tekście obowiązującego rozporządzenia co ci na zdjęciu robią z nim niezgodnego ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+6 / 28

@Demot249 nie o to chodzi co robią niezgodnego ale o to co chcą, czego oczekują. Oczekują twardej walki ze śmiertelnym wirusem, paszportów covidowych itd. rząd zbyt łagodnie obchodzi się z coronasceptykami ..., a jednak okazuje się, że w istocie jakoś się nie boją tego śmiertelnego wirusa, który może ich przecież zabić gdyby wpuścić do restauracji kogoś nie zaszczepionego. Ot wart pac pałaca, a pałac paca...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Demot249
-1 / 17

.... no ale ...
- ja też łażę bez maski (szczepiłem się - to łażę po świeżym powietrzu bo wiem, że prawdopodobieństwo zarażenia jest znikome w porównaniu z pomieszczeniami zamkniętymi)
- też oczekuje twardej walki
- wyniki rządu w tej walce oceniam jako katastrofalne
- decyzje rządu oceniam jako żałosne ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S surek1234
+2 / 4

@Demot249

- te... Dekolt...

Rozporządzeniem Rady Ministrów z 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Tam jest miedzy innymi zakaz brania udzialu w zgromadzeniach a oni w nim brali to po pierwsze, po drugie cale KO najglosniej drze ryja o wszelkiego rodzaju obostrzenia, maseczki, dystans, i takze zakaz zgromadzen. Jak widac ich postulaty wszelkich ograniczen dotyczyc maja tylko plebsu i ich przeviwnikow politycznych ale nie ich samych. Hipokryci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+4 / 4

@Demot249 ocena działań rządu to inny temat. Coś mi mówi, ze gdyby zamienić strony w temacie nie byłoby dużych różnic,. Choć to Kopacz przy ptasiej grypie była przeciwnikiem szczepień na nią, wtedy była szurem?
Jakich twardych działań oczekujesz? Lockdownu?
Zaszczepiłeś się wiec jesteś "bezpieczny", czy jednak nie ufasz w działanie szczepionki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Demot249
-2 / 2

@Tibr

1) ptasia grypa jako temat szybko się wyczerpała ..
2) Teraz to raczej po ptakach - ale tak - jakiejś formy lockdownu grubo przed świętami (moje młodsze zdążyło przywlec wirusa bo jakiś baran zamknął szkoły za późno). Szczepienia pod groźbą mandatu tak z 5 stów. Kościoły na patyk. Sylwester TVP - won.
3) Się szczepiłem ale mam astmę - jakiś nieszczepiony baran ma mnie jeszcze szansę wykończyć niechcący a ja mam szansę wykończyć rodziców i ta szansa nie jest zerowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mar2ula2
0 / 0

@Tibr Kopacz nie była przeciwnikiem szczepień, po prostu nie miała pieniędzy na zakup szczepionek. Dlatego wtedy wygraliśmy. Dziś też wygrywają ci, co nie mają pieniędzy na zakup szczepionek (lub są na tyle mądrzy, by ich nie kupować).
PS. Od razu odpowiem, zanim jakiś gorliwy covidianin zakrzyczy pod komentarzem o starcach i chorych, dla których modna grypa może być niebezpieczna. Dla nich można kupić - ale tylko dla nich i pod warunkiem, że zakup od uczciwego sprzedawcy, który daje gwarancję na swój wyrób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 0

@Demot249 jak wiemy zaszczepieni też są bezobjawowymi nosicielami, tak więc mogą zarażać bezwiednie dużą grupę ludzi, bo ktoś chory z objawami zarazić może mniej osób z oczywistych względów (siedzi w domu i zdycha).
Ad rem jesteś zaszczepiony, możesz zarazić kogoś kto nie jest zaszczepiony, może jest on w grupie ryzyka, przyjmijmy, że umrze. Jego bliscy (załóżmy hipotetycznie, że mogą) udowodnią Ci, że ty go zaraziłeś. Zapłacisz dobrowolnie im odszkodowanie, czy powiesz walcie się było się zaszczepić, każdy mógł się zabezpieczyć?
I właśnie o to chodzi każdy może się zaszczepić, możesz zaszcepić swoje dzieci i w ten sposób się chronić. Nie oczekuj, że to inni mają zrobić za ciebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 grudnia 2021 o 9:10

T Tibr
0 / 0

@mar2ula2 co do Kopacz oczywiście, że u podłoża stała kasa.

Co do gwarancji nikt ci takich nie da, idziesz na operację wyrostka żaden lekarz przy zdrowych zmysłach nie da ci gwarancji, że się wybudzisz;)

Co do szczepień, sam się zaszczepiłem ale nie czuje się władnym by oczekiwać, że inni to zrobią bo bym tego chciał.
Nie chcą ich wybór. Mój tryb pracy to kontakt z wieloma ludźmi, w tym i nieraz z obcokrajowcami stąd mój wybór by się zaszczepić. Jednak uważam, że każdy powinien mieć wybór.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mar2ula2
0 / 0

@Tibr Nie chodzi mi o gwarancję, że wszystko będzie ok. Rozumiem, że każdy organizm może reagować inaczej. Natomiast to co się dzieje na świecie w związku z covidem i szczepieniami to chyba przyznasz, że mało ma wspólnego z medycyną. Nagle pospolita sezonowa choroba dróg oddechowych przedstawiana jest jakby to była dżuma albo ospa prawdziwa - na bok odstawiono nauki medyczne, logikę i zdrowy rozsądek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S samuelPL
+5 / 5

To że to kulwy to jedno . A to że zachowują się normalnie to inna kwestia. W telewizji cisza że w USA w 25 stanach zniesiono dezynfekcję , dystans i maseczki . Jak tak można ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
+4 / 4

To jest ten prawdziwy obraz pandemii i właściwa reakcja na nią,oczywiście dla wybranych osób ,reszta ma się stosować do durnych obostrzeń bo jak nie to mandacik .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar egoiste
-5 / 5

A kto i co ma im zrobić? Co w ogóle niezgodnego z prawem jest na tym zdjęciu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tmaniek
-4 / 4

Możecie mówić co chcecie,ale Tusk ma naprawdę niewesołą minę.Te trzy mordki z pierwszego planu wydają się dumne z siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar saz06
0 / 0

No i co w tym dziwnego? Od dawna wiadomo, że obostrzenia są tylko dla plebsu, zarówno w Polsce jak i za granicą. Ale skoro ludzie się na to godzą, to widocznie im nie przeszkadza, że są robieni w c***a...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 grudnia 2021 o 21:26