Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
230 237
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Borden
+1 / 5

Chyba żyrondysta wyżej sra niż dupę ma. Bilans Bordo w tym sezonie 3 wygrane, 8 remisów, 8 przegranych. To po prostu jest słaby klub, który ma jakieś chore ambicje niekompatybilne z grą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Amisz
+1 / 1

Biedni kopacze nie potrafiacy kopac zostali sami.... jaki problem wziac brzeczka ktory juz pracowal z tymi samymi kopaczami?? Tam nic sie nie zmienilo poziom jest ten sam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agitana
+1 / 1

Zeby byl sukces, to potrzebni sa dobrzy zawodnicy oraz dobry trener ktory wydobedzie z nich co najlepsze. Souza 2x pokazal, ze majac dobrych zawodnikow da sie osiagnac sukcesy. Polscy pilkarze niejednokrotnie pokazali, ze niezaleznie od trenera dobrze grac nie beda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marekmarecki123
-1 / 1

Trenerzy, tak jak piłkarze, przychodzą i odchodzą, po to są właśnie wszelakie klauzule w kontraktach. Z czym ludzie mają tak chory problem? Że gość niepewne 3 miesiące zamienia na pewne kilka lat (jeśli wyniki pozwolą)? Faktycznie ludziom w Polsce musi sie żyć jedwabiście dobrze, że z takich rzeczy mają wielki problem i guanoburzę na tygodnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nitaki
0 / 0

A nikt jeszcze nie wpadł na pomysł, że skoro kolejny trener nic nie wskórał, to znaczy, że nie pozycja trenera jest tu problemem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sofokles3
-1 / 1

jest takie powiedzenie że jak w burdelu nie idzie to nie wymienia się burdel-mamy
BTW
Powiedzenie można także zastosować do posłów i premiera :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem