Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
421 430
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
H Hostis_Humani_Generis
+14 / 14

Podziałało? podziałało, dlatego, jeśli chcemy sprawiedliwości i zawstydzić złych ludzi którzy robią złe rzeczy w naszym kraju, należy nagłaśniać sprawy w internecie po angielsku, te złe sprawy które dzieją się w Polsce, nie tylko w sferze politycznej i gospodarczej ale zachęcam do nagrywania w języku angielskim, opowieści i dowodów o własnej tragedii, spowodowanej okrucieństwem ludzi "sukcesu" którzy krzywdzą słabszych a którzy chcą uchodzić za bohaterów i dobrodusznych wujków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+4 / 4

@Hostis_Humani_Generis Jeśli klienci czy pracodawcy tych złych ludzi są poza Polską i nie znają języka - ma to sens.
Jeśli są tylko w Polsce, to niewiele to zmieni, niestety...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Herr_Otto_Flick
-2 / 14

@Hostis_Humani_Generis jesteś pewien że po Angielsku a nie Hebrajsku? :-D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+2 / 6

@Herr_Otto_Flick Jesteś pewien, że na Twym drzewie genealogicznym gdzieś na którejś gałęzi nie siedzi przyczajony żydek? Różnie bywa....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+2 / 2

@Herr_Otto_Flick Są różne nożyce. Gdzieś czytałem, że Heidrich (nie jestem pewnien pisowni nazwiska a nie chce mi si e szukać, to ten co był motorem "ostatecznego rozwiązania" i co go Czesi ubili w 1942) gdzieś tam miał jakiś zydowskich przodówków i dlatego był taki zawzięty by się nie zdradzić. Co do mnie to nie wiem, nie badałem swej genealogii do ósmego polkolenia i ogólnie wisi mi to.Jeśli sprawia Ci to przyjemność możesz mnie nazwać żydkiem. Szalolm!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 grudnia 2021 o 16:56

A Ashardon
+8 / 8

Brazylijczycy z Rio nie ciskali się o Souse dlatego, że ten zostawił reprezentację Polski, bo mają to głęboko w pupie.
Ciskali się tak, jak Polacy ciskali się po przyjściu praktycznie każdego trenera, bo po prostu niektórym "nie pasuje".
Nie dorabiajmy teraz do tego niepotrzebnej ideologii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+8 / 8

W sumie to mnie to śmieszy. Ciekawe, ile czasu teraz będą obwiniać za wszystko Sousę. Normalnie zdradził Polskę jak Targowiczanie i on jest odpowiedzialny za wszystkie problemy reprezentacji. Nie PZPN, który ani myśli wprowadzić nowoczesnego systemu zarządzania i naprawić problemów z polską ligą czy zmienić polską myśl szkoleniową (o ile to się nie zmieniło, to trenerzy dalej uczą się na podręcznikach z czasów Orłów Górskiego). Nie. To wszystko nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Winny jest tylko i wyłącznie Sousa.

Pamiętam, jak trenerem był Beenhaker. Na początku było dobrze, ale potem reprezentacji słabo szło. No więc wpadł na pomysł, żeby pojechać z drużyną na zgrupowanie i pracować nad problemem, odciąć się od reszty świata, w tym mediów. I co robili działacze PZPN? Urządzali sobie wycieczki i wtrącali się we wszystko, co robił.

Pamiętam też, że Beenhaker często się dziwił, czym musi się zajmować jako selekcjoner polskiej reprezentacji, bo w krajach, gdzie piłka stoi na wyższym poziomie, tym wszystkim zajmuje się ktoś inny, jacyś asystenci czy sekretarki, a trener skupia się na pracy z drużyną.

Na pewno Boniek jest lepszym prezesem niż Lato, ale w PZPN pozostało dużo betonu, który prawdopodobnie wychowuje sobie kolejne pokolenie betonu, więc nie sądzę, żeby zrobił tam jakąś wielką rewolucję.

Ale spoko. Od dziś wszystkiemu winien jest Sousa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daniel26
0 / 0

gó. no prawda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
0 / 4

Ależ mściwy narodek ci Polacos...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
0 / 0

Sousa został zatrudniony w Brazylii

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/paulo-sousa-zaskoczyl-kierownictwo-flamengo-jego-wiedza-zrobila-wrazenie/ypzjs2k


"Paulo Sousa oficjalnie został nowym trenerem Flamengo. Klub ogłosił tę decyzję w środę, po tym, jak Portugalczyk zdecydował się rozwiązać kontrakt z PZPN-em. Sousa podpisał umowę do końca 2023 r., wspierać będzie go sześciu asystentów" – przekazał portal ge.globo.com."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nitaki
+1 / 1

Zesraliście się z tą piłką nożną i Sousą jakby co najmniej odtajnił plany wojskowe i naruszył bezpieczeństwo kraju.

Był kontrakt, w nim było zapisane co się stanie jak się go zerwie, więc na taką sytuację PZPN był gotowy, przynajmniej na papierze. Wystarczy to wyegzekwować i PZPN i Sousa są kwita, koniec tematu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem