Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
+
1010 1068
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M MG02
+22 / 60

Faktycznie. Powinien być wdzięczny za dar raka. Bez raka ktòrym został tak miłosiernie obdarowany nie mogłby sobie zrobić tatuażu a nodze. Amen.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+18 / 20

@MG02 mając czynnego raka on też nie mógł zrobić sobie tatuażu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+13 / 51

Ksiezulkom nie pomoga lzawe historyjki. Wasz czas sie konczy. Nieublaganie. Szkoda tylko ze wiekszosc z was nie zaplaci za gwalty na dzieciach, zerowanie na finansach panstwa, wspolprace z komuchami, oglupianie ludzi i szczucie ich na siebie poprzez polityke, nagonke na mniejszosci seksualne itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F ferdek_kalafior
+11 / 13

@tomkosz Dopóki żyjesz można tego dokonać. Chociaż próbować.
Przez ostatnie kilka lat i tak już dużo się zmieniło. Mamy przecież naszego bohatera, który skutecznie ludzi od KK odpycha, Marek Jędraszewski, mój osobisty bohater.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kraken11
+13 / 17

@tomkosz No ja widzę ten tekst bardziej jako propagandę chrześcijańską niż prawdziwą historię. A co gdyby chłopak po wiadomości o nowotworze również zmienił swoje życie jak wymieniono w tekście, ale nie zbliżył się do boga?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+11 / 15

@kraken11 ja tez mysle ze to bzdura wyssana z brudnego palucha ksiedza-manipulatorka. ucza ich na seminarium by wymyslac podobne idiotyzmy, by chwytaly za serducho. ich samych jakos nie ruszaja prawdziwe historie o gwalceniu dzieci przez konfatrow z branzy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kraken11
+5 / 5

@tomkosz No dokładnie, jeszcze mają pretensje do ofiar molestowań/ gwałtów, lub sami je posądzają. Oczywiście nie każdy ksiądz jest zły, ale jako całokształt ta organizacja jest przesiąknięta złem. Nie jestem wierzący, ale wg mnie dzisiaj w kościele nie ma boga, tylko szatan się tam zagnieździł i zdążył już się dobrze urządzić. Oczywiście wszystko w przenośni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sandalarz
+1 / 3

@tomkosz Ja tam wierzę w tą tzw. ckliwą historyjkę. Przez spory okres w życiu nie utrzymywałem kontaktu z ojcem (były powody). Jednak jak wylądował w szpitalu i zadzwoniono do mnie żebym przyjechał się pożegnać. Oczywiście zrobiłem to. Gdy tylko zobaczyłem to czego nie można "odzobaczyć" życie moje i ojca zmieniło się diametralnie. Całe szczęście dostaliśmy jeszcze kilka lat.
Co do kleru (ogólnie) mam zdanie jak przedmówca. Jednak nie generalizujmy, pomimo iż nie znoszę ich jak morowej zarazy to ZAWSZE znajdzie się ten jeden prawy (fakt że w moim wypadku to byli tylko zakonnicy nie księża - czyli ci co poszli za powołaniem a nie kasą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+10 / 16

Nie byłem nigdy na oddziale onkologicznym.... byłem dwa razy w szpitalu w swoim życiu (pomijam czas narodzin)... raz z ze złamaniem kości zatokowej i miałem operację.. potem ileś dni na oddziale, drugi raz na oddziale chirurgii twarzowo-szczękowej (miałem ropień i ekstrakcję zęba 8) to były dwa różne szpitale i ani w jednym ani w drugim nie było stołówek.... posiłki były doprowadzane do sal... kto był chodzący to sobie odbierał, kto nie mógł (bo np był po kroplówką jeszcze) to do stolika pielęgniarki przyniosły posiłki.... jedna wizyta w szpitalu to był rok 2000, druga 2020 .....są szpitalne stołówki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar egoiste
+10 / 10

@Pasqdnik82

W niektórych są.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrdok
+7 / 9

@Pasqdnik82 - na moim oddziale chemioterapii był. Chodzi o to by ludzie ruszyli się ze swoich łóżek. To już ponad pięć lat temu... a pamiętam to tak jak by było miesiąc temu. Ja nie miałem źle, ale jakie tam dramaty można zobaczyć... których nie da rady od zobaczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zetar
+9 / 11

@jk1970 - hahahahahahahahahahahahahahahahahaha, nie umarł! hahahahahahahahahahahha

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xyper
+6 / 18

Niestety KK nie przekonuje mnie czy wielu ludzi w kwestii chorób i ich znaczenia. Skoro żyjemy 1x, rodzimy się w biegu zwanym życiem, mamy 1 podejście i meta tzn piekło z ogniem lub niebo i wieczna laba, ewentualnie czyściec, a potem latanie z wujkami, ciociami babciami i aniołkami to pytam. Czemu w jednym szpitalu jedno dziecko rodzi się zdrowe, utalentowane, piękne ma bogatych rodziców tj w tym biegu startuje w butach do biegania i dresie, a w sali obok, inne dziecko może w tej samej godzinie urodzi się z choroba która w wieku 3 lat przykuje to do wózka a w 4 zmiecie z tego świata, ono do biegu startuje z kombinezonie do nurkowania, dlaczego ? Dlaczego dziecko urodzone np w iraku/Syrii w dobrej muzułmańskiej rodzinie, uczone jest żeby zabijać niewiernych i w wieku 10 lat wysadzić się by iść do Allaha, nagle zorientuje się że urodził się w złym miejscu i za to co zrobił pójdzie się smażyć w piekle, bo akurat mama i tata urodzili się nie tam gdzie głosi kościół Rzymsko katolicki swoje dogmaty ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
-1 / 11

@xyper Grzech musi być świadomy, Czyli musisz być świadom że to złe. Skoro aborygeni nie znają pojęcia własności to kradzież nie jest dla nich grzechem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zetar
+7 / 11

@xyper - bo Buk tak chciał. Buk jest miłością i dlatego wymyślił raka, wojny, zbrodnie i wszelkie zło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Laufer
-1 / 5

@Saladyn1
Grzech musi być świadomy, by być grzechem ciężkim. Nie oznacza to, że czyn popełniony bez świadomości konsekwencji nie jest grzechem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Assasinsninja
+29 / 41

Kolejna, nieprawdziwa, głupia i ckliwa historyjka. Naprawdę po 3 zdaniu już przestaję czytać wszystko na tej stronie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D damos
-5 / 11

Wszechotaczający brak zrozumienia - czy to immanentna cecha ludzkości, czy znak czasu? Nie ważne, czy historia prawdziwa, czy nie. Nieważne, czy na stołówce, czy nie. Nieważne....

Życie jest ważne. A ludzie ślepo biegną wciąż.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zetar
+7 / 13

@damos - właśnie, ze ważne. Bo kłamstwo to kłamstwo. Chcesz żyć w kłamstwie szerzonym przez czarną zarazę to sobie żyj, ale nie wciskaj jej ludziom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar U99
+13 / 15

Słodkie do ulania i prawdziwe jak sztuczny miód.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bazyl73
+15 / 17

Jak rezygnowałem z ubezpieczenia AC to agent ubezpieczeniowy też długo i łzawie opowiadał o ludziach, którzy w przeciągu chwili tracili samochód w wypadku i nie mieli pieniędzy na nowy a ubezpieczenia nie było...
Tak sobie myślę, że powód tych opowieści mógł być identyczny jak napisania tej łzawej opowiastki. Składka...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+10 / 20

Podobna sytuację w szpitalu onkologii.
Mój kolega leżał z zerowa odpornością w pokoju, pielęgniarki i lekarze wchodzili do niego w maseczkach i kombinezonie gdyż najzwyklejsza bakteria mogła by go zabić.

Nagle do pokoju wchodzi ksiądz bez maseczki w brudnym ubrsniuz płaszczu trzymając w ręku kielich z komunia. Pyta się czy przyjmie ciało Jezusa .

Kolega dostał furii widząc BRUDASA roznoszącego bakterie z oddziału do oddziału, bez zabezpieczeń bo jak ów BRUDAS tłumaczył jego święte ręce nie roznoszą bakterii.

Padło masa wulgaryzmów by wypie... rdalal BRUDAS z pokoju bo roznosi infekcje..... Najdziwniejsze było to że ów ksiądz zaczął się odgrażać!!! Ze on ma prawo wchodzić gdzie chce bo Bóg chroni jego święte ręce ...

Przywołał znajomy pielęgniarki , przyszedł też lekarz ubrani w maski ochronne i rękawiczki. Ze spuszczoną głową nie mogli zwrócić uwagi BRUDASOWI bo się go bali. Widać było że ów ksiądz rządzi szpitalem i nikt nie ma prawa zwrócić mu uwagi.

Jednym słowem. Powiedzieć BRUDASOWI by wypie... rdalal to za mało!!!!!


Usunąć tych BRUDASOW ze szpitali.!!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Greglem
0 / 4

@sceptykiem_sie_urodzic u mnie podobnie. Wlazila ta zaraza do mnie caly tydzien. Tylko puk i wchodzi. Nie wazne, czy jesz, czy jestes na tronie, czy spisz, czy jestes nagi I sie przebierasz. I kazdego dnia mowilem, zeby wypie#dalal, i nie wracal, bo go sobie nie zycze. Codziennie wchodzil. Do wszystkich. I koniecznie w porannych godzinach, bo od oslabionych w morde za to nie dostanie, ale od rodziny odwiedzajacej moglby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rex4
-4 / 8

Jeśli chcecie historii o umieraniu, tyle, że prawdziwej, to poszukajcie informacji o x. Janie Kaczkowskim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
0 / 10

Czy katole to głupole?
Łatwo odpowiedzieć sobie na to pytanie widząc ocenę tej ckliwej bajeczki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Modrego
-4 / 8

@belzeq
katol to katol - na dzień dzisiejszy jeden z poważniejszych stopni upośledzenia. Nazwać katola głupolem to tak jak adriana debilem - spore niedoszacowanie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G g0tar
+2 / 8

Rzyg. A nie, przepraszam - rzyyyyyyyyyyg. Kolejny pseudofilozoficzny syf, jakiego tutaj pełno ("bo w życiu ważne jest, żeby ...rzyyyyg"). Piszecie to na zamówienie, jako prace domowe z polskiego czy zwyczajnie z grafomanii?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+1 / 5

napisalam juz kiedyś, to pisza trzynastolatki dla siedmiolatków i wysylaja to potem lancuszkami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sadisticson
+5 / 11

A zmarł pod kołami autobusu, bo kierowca zamiast trzymać kierownicę to klaskał po przeczytaniu tej historii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D damos
-4 / 6

A gdyby tak wyzbyć się nienawiści do innych ludzi? Życie nie byłożby pełniejsze?
I historia z mema nabrałaby sensu. Może też przyszłoby zrozumienie, że Kościół jest tu tylko tłem.

Ludzie ludziom gotują ten los. Nie. Nie "ci" ludzie. Ani "tamci". Choćby "ci", wznosili mury bod chmury. Choćby "tamci" je burzyli do ostatniej grudy. Wojna, co to ma być o pokój...

Jak ślepy z głuchym...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 stycznia 2022 o 1:08

T t123456789
+2 / 2

prawdziwa czy nie prawdziwa to fakt że cierpienie łączy dobrych ludzi z naciskiem na dobrych.. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+4 / 4

"matki boskiej różańcowej". Jprdl ile tych matek ma ten katolicki bóg. Co na to Biblia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+1 / 3

Kolejna religijna agitka, tak przesłodzona aż się ekran lepi.

A co, proszę xiędza, z macaniem dzieci? To w końcu grzech czy nie? Bo różni księża róznie mowią...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem