Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
143 158
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+4 / 8

Mam lepszy pomysł.

Weźmy przypadkową, nieznaną osobę, wykonajmy jej popiersie, zróbmy jej zdjęcie i podrzućmy to ludziom który odtwarzają twarze na podstawie popiersia. Zobaczymy co wyjdzie :P ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+19 / 19

Ani z tego, ani innych popiersi nie wynika, żeby miał łeb jak bania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kurnutus
+11 / 11

uuu, panie, wodogłowie!..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
0 / 4

W rzeczywistości mógł być jeszcze brzydszy, bo jak wiadomo portrety i popiersia były upiększane :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pergamin
0 / 0

@KaczyKac z tego co się orientuję, to popiersia wykonywane przez Rzymian były raczej realistyczne. A przynajmniej tak twierdzą ludzie się tym zajmujący. Taka moda panowała wtedy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+3 / 3

Gdyby rzymskie legiony opanowały awionikę, to ichniejsi piloci śmigłowców śmiało mogliby lądować na głowie cezara.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
-2 / 2

Nie bardzo rozumiem, co tu odtwarzać, skoro istnieją fotorealistyczne popiersia? Oczywiście, rzeźbiarz używał Photoshopa (manualnego), ale do tego, jakie mankamenty kazał tuszować model, raczej nie dojdziemy. Poza tym, to facet i nie żaden laluś, więc w tym zakresie nie musiał żądać wiele.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H konto usunięte
0 / 0

W ogóle niepodobny. Mam uwierzyć, że żołnierz, dowódca, generał i dyktator był takim cherlawym Januszem? koleś który podbił Galię i kawałek Germanii oraz Belgię i Akwitanię, człowiek który przeciągnął przez ulicę Rzymu Wercyngetoryksa, obalił Ptolemeusza dla Kleopatry, pokonał Gnejusza Pompejusza Magnusa, miałby wyglądać jak typowy klient biedronki, który nie potrafi skorzystać z kasy samoobsługowej i woła kasjerkę na pomoc bo nie czyta? To jest to samo co przedstawianie Jezusa jako wychudłego księżulka na Krzyżu, tym czasem Jezus, był cieślą, nawet stolarz jest wielki i ma 50 cm w bicku a Jezus nie był stolarzem, tylko cieślą, a cieśla nie robi mebli tylko buduje domy z drewna, schody i inne duperele, Jezus był budowlańcem i mam uwierzyć, że budowlaniec wygląda jak zakonnik który całe życie tylko spowiadał?

Już pomijając fakt, że Jezus przez spory okres życia, zanim zaczął nauczać w wieku 30 lat, pływał ze swoim wujem (kupcem) do Indii, Persji i Brytanii w tym Irlandii i uczył się w Bejt Midraszu na Rabina a w Egipcie pobierał nauki u pogańskiego Alchemika, do tego był cieślą i szkutnikiem, stąd też znał Szymona Piotra, rybaka i całą zgraje rybołowów. (Z całym szacunkiem, jestem Chrześcijaninem ale lubię cisnąć po Św. Piotrze i jestem rubasznym chamem).

A tutaj mamy Gajusza Juliusza Cezara w wersji- Starszy Referent Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Płocku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 stycznia 2022 o 9:58