Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
536 543
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mieteknapletek
+5 / 9

@Fragglesik
masz sporo racji, ale widze ze popelniles kilka literowek
nie dobru ale o dobrach
i nie opozycjoniste, ale czlonka partii rzadzacej
pozatym wszystko sie zgadza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-3 / 3

@mieteknapletek A iluż to myśli o dobrach Polski? Owszem są afery ale takie jak np. Sasina, czyli raczej o marnotrawieniu tych dóbr ,a nie zbieraniu. Z tych co zbierają pamiętam tylko respiratory no i zatrudnianie pociotków i załatwianie fuch kolegom (jak wszystkie partie).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 stycznia 2022 o 15:15

K kikurenty
+3 / 3

@Fragglesik Wiem że Pisowska komuna chce mojego dobra, ale ja swoje dobra wolę mieć u siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 0

@kikurenty Tak, z pewnością Sasin z Maciarem już się zasadzają na Twoje DVD i komputer, o telewizorze i wersalce nie mówiąc, a także opracowują system przejęcia wszystkich pieniędzy i wysłania Ciebie do Gułagu, w zaprzyjaźnionej Rosji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
0 / 0

@Fragglesik Wiem że to miał być sarkazm, ale niestety masz rację. Fachowo to się nazywa podatki, choć w nomenklaturze PiSowskiej używa sie sformułowań daniny i opłaty, bo wiadomo że w Pisowskim komunizmie coś takiego jak podatki nie istnieje. Poza podatkami ci bandyci maja szereg innych metod aby okraść mieszkańca polin, np. dodrukować pieniądze przez co rozdmuchać inflację. No ale co ja się będę produkował, wiadomo że ekonomia w środowisku Pisowskim jest zakazana, a wszystkie problemy na miejscu rozwiązuje prezes. A ponadto jakby coś poszło nie tak to wiadomo że rządzi tusk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2022 o 16:36

avatar bartoszewiczkrzysztof
+4 / 6

Powinien być jeszcze, ten złośliwy chochlik, brużdżący partii rządzącej. Tusek, czy jakoś tak :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+8 / 10

Mam znajomego Niemca, który jest nauczycielem WFu w niewielkim mieście niedaleko Monchengladbach. Od ponad 20lat co 5lat wymienia swoje "stare" BMW na nowe BMW. Jego żona przez 8 lat nie pracowała, bo zajmowała się dziećmi. Mają duży dom, na wakacje lecą np na miesięcznego tripa "kamperem przez USA". Dość niedawno z nim rozmawiałem i gościowi było mnie żal w jakim kraju żyję. Porównaliśmy pewne rzeczy i samemu zrobiło mi się mnie żal. Pracuję na o wiele wyższym stanowisku i okazało się, że jako nauczyciela WFu stać go w Niemczech na więcej!!!!!!!!!! JPRDL

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 stycznia 2022 o 9:30

A konto usunięte
+1 / 1

@Gorinobu Grajdołek i zapyziała dziura.
Dobra, dalibyśmy patriotycznie radę, gdybyśmy widzieli, że wszystko idzie w dobrym kierunku, kraj się rozwija, oddłuża, mamy mądry rząd, coraz większych profesjonalistów wśród obywateli.

Lecz cóż, patusiarstwo, syf dosłownie wszędzie ZUS, urzędy, NFZ, szkolnictwo. I PiS który to wszystko niszczy, a wcześnie prze 25 lat również idioci u władzy, których wybiera głupi naród.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem