Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
65 105
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R RavenMT
+6 / 38

Nie mogę zrozumieć jednego. Czemu do jasnej cholery tak bardzo zależy wam na tym, żeby wstrzyknąć sobie coś do organizmu, o czym nie macie bladego pojęcia???
A może to działa inaczej. Już wstrzykneliscie i teraz szukacie jeleni, którzy wam powiedzą, że to był dobry ruch?
Nie. Nie był

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2022 o 16:44

I konto usunięte
+1 / 11

@RavenMT Ja z kolei chciałbym się dowiedzieć od Ciebie, dlaczego uważasz zaszczepienie za zły ruch i na jakiej podstawie. Brałeś udział w tworzeniu szczepionki i jesteś jednym z naukowców? Jeśli tak, to chętnie poczytam rzetelną odpowiedź na ten temat.

A jeśli nie, to nie mów komuś czy zrobił źle lub też dobrze posiłkując się jedynie rzeczami wyczytanymi w internecie. Ja jako osoba zaszczepiona nikogo nie namawiam do zastrzyku. Jest wolny wybór i należy do uszanować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+3 / 7

@Inspiron8767
bo tak powiedzial dziewicolog, albo jakis inny specjalista od filmikow na yt

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+5 / 9

@Inspiron8767 Buahahahahah. Człowieku, nie dostaniesz żadnej odpowiedzi. Niby od kogo?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
+1 / 5

@truskawka90 Nie spodziewam się odpowiedzi:) Uważam, że jak ktoś się na czymś nie zna, to niech nie zabiera głosu, a nie próbuje być mądry na siłę, bo tak powiedzieli internetowi "specjaliści".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+1 / 1

@Inspiron8767
"..jak ktoś się na czymś nie zna, to niech nie zabiera głosu"
problem nie w tym ze ktos zabiera glos w takich sprawach, bo ludzie zawsze wypowiadali sie na rozne tematy, nawet te o ktorych nie mieli zielonego pojecia. problem w tym ze ludzie sluchaja tych specjalistow, i skoro mowia prostym nieskomplikowanym jezykiem, w przeciwienstwie do naukowcow, ludzie ich sluchaja. kolejna rzecza jest to ze ludzie nie lubia zmian, a zazwyczaj jak specjalista sie na jakis temat wypowiada, predzej czy pozniej padnie sugestia ze nalezy cos zmienic. podczas kiedy ten "internetowy specjalista" bedzie bronil status quo, wiec mowi to co ludzie chca uslyszec

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
-2 / 22

A winni śmierci ludzi na drogach są posiadacze szybkich samochodów i zawsze będą winni, nawet, jeśli zakażemy im wyjeżdżać z garażu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawelusa74
+4 / 22

Znowu bedzie krzyk ze to nie prawda.Co tam nauka ,,szury wiedza jaka jest prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obyczajowy
-1 / 27

Dali sobię wstrzyknąć bo o dwa dni krócej zarażają hehe
Każdy normalniejszy człowiek który dał sobie zapodac magiczny eliksir ma to wszystko gdzieś.. tylko fanatykom jak zwykle coś nie pasuje. Zaszczepiłes się? Super!! Szykuj się na kolejną dawkę i bądź szczęśliwy. Daj spokój innym.. skoro ty się zaszczepiłes i jesteś "bezpieczny" to co Ci nagle zależy na zdrowiu wszystkich ludzi.. czy bardziej boli że ty musiałeś a ja nie muszę..?
Ile ludzi na świecie zabił pistolet..? Jakoś się nie zabrania ich produkcji..
Szczerze nie wiem dokładnie co znaczy cały ten "szur" ale być może dowiem się od naczelnego znawcy tematu @LowcaKomedii bądź tak miły i zdefiniuj dla mnie owe pojęcie :)
Idąc dalej jak mam być jakimś szurem to wolę być szurem niż doświadczalnym szczurem.
Więc śmiało możemy walić do siebie po imieniu. My szury. Wy szczury :)))
Pozdro dla kumatych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
-3 / 7

@Obyczajowy Nie oczekuj odpowiedzi od @ŁowcyKomedii, bo on nie potrafi odpowiadać na proste pytania - jak widać w jego komentarzu, co jest zgodne z moja obserwacją, nie odpowiedział Ci na pytanie i definicji "szura"nie podał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
-1 / 1

@LowcaKomedii Po co odpowiadasz, jak nie było to skierowane do ciebie ? I tak nie umiesz odpowiadać wprost na zadane pytanie tylko opowiadasz, co wiesz, a ja już doskonale wiem, co ty wiesz, więc nie musisz mi powtarzać to kolejny raz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
0 / 0

@LowcaKomedii A Ty wciąż o jednym - nie jestem ani anty ani procovidowcem. Tylko, że Ty sobie podzieliłeś świat i nie umiesz widzieć inaczej niż podzielony na 2 części.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hvsarz
-4 / 22

@LowcaKomedii Skoro niezaszczepieni mocniej odczuwają objawy, to pewnie szybciej są świadomi infekcji i szybciej mogą się odizolować od otoczenia. W artykule jest mowa, że zaszczepieni jednak zarażali mniej innych osób niż zaszczepieni. No i tu pojawia się pytanie o metodologię badania. Bo w zależności od niej można wyciągnąć różne wnioski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hvsarz
-3 / 3

@LowcaKomedii Nie widzę podstaw do utożsamiania przez Ciebie dwóch grup ludzi: tych, którzy z różnych powodów nie chcą się szczepić, z tymi, którzy zaprzeczają istnienia c19. Ta druga penie jest tylko podzbiorem tej pierwszej, i to chyba nielicznym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hvsarz
-2 / 2

@LowcaKomedii Zabawne. Co to znaczy "To właśnie bardzo często te same grupy"? :) Bardzo często w każdym domu, każdym powiecie, województwie, kraju? To nie są te same grupy. Może i reprezentują podobny poziom wiedzy medycznej, na pewno wyższy poziom logiki, skoro mocno im nie gra oficjalna narracja. :p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hvsarz
-2 / 2

@LowcaKomedii Jedni i drudzy zarażają, jedni i drudzy są nosicielami. U mnie po raz drugi ostatnio wykryto c19, a leczenie wyglądało następująco: rutinoscorbin 5 tabletek, paracetamol, płukać gardło wodą z solą; gdyby saturacja spadła poniżej 90, proszę dzwonić na pogotowie. Po raz pierwszy udałem się do nieco niekonwencjonalnego lekarza, i po raz pierwszy podczas takiej choroby łykałem na potęgę witaminę D. Po raz pierwszy tak szybko minął mi kaszel i inne objawy przeziębienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hvsarz
-2 / 2

@LowcaKomedii Czy to badanie obejmowało też ozdrowieńców? Co z nimi? Są lepiej czy gorzej zabezpieczeni od szczepionych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wiecejwolnosci
-2 / 22

Niesamowity poziom determinacji w próbach potwierdzenia, że te szczepionki nie są jednak takie złe. Wprawdzie okazało się, że do powstrzymania epidemii nie wystarczy zaszczepić grup ryzyka. Później, że nie wystarczy zaszczepić większości, i że nie wystarczą 2 dawki, ani 3. Potrzeba nawet 11 dawek i zaszczepienie wszystkich (plan Australii). Okazało się, że ta mityczna ochrona jest mniejsza niż oczekiwano, i że zaszczepieni zarażają. Nie chce mi się wymieniać dalej. W naszym wspólnym interesie - zaszczepionych i niezaszczepionych - jest kwestia skutków długoterminowych, które mogą dotyczyć nas, naszych dzieci. I kwestia paszportów, do czego można je wykorzystać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
+2 / 10

Jak to w Polsce funkcjonuje??? Normalny człowiek ma obowiązek się zaszczepić bo nie będzie mógł pracować. Parlament odrzucił wniosek o obowiązku szczepienia dla p osłów i senatorów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar krzysio6666
-1 / 9

Ale co to za różnica ile kto zaraża, ważne że zaraża jeden i drugi, zaszczepiony może nawet być groźniejszy bo może mu się wydawać że skoro jest zaszczepiony to nie jest niebezpieczny dla otoczenia, albo może nie być do końca świadomy że jest chory i będzie roznosił chorobę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar krzysio6666
-2 / 2

@LowcaKomedii Czyli że jak? Zaszczepiony to taki nieświadomy, niechcący złodziej a niezaszczepiony to notoryczny kleptoman działający z premedytacją? Zaszczepiony może zarazić tylko jedną osobę i to jeszcze z wielkim trudem a niezaszczepiony powoduje że trup ściele się gęsto? Serio tak myślisz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+2 / 6

Przecież i tak ci co dostąpili najwyższej prawdy i objawienia nie uwierzą naukowcom. Oni wiedza lepiej bo zrobili research na youtube i tam ktoś powiedział że.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uderz_w_stol
-2 / 8

@LowcaKomedii przyznaj się, od kiedy obejrzaleś reklamę nie czyścisz uszu patyczkiem tylko posłuchałeś pani doktor i kupiłeś Akustone?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wiarogodny
-5 / 5

Ale z tym badaniem że o dwa dni krócej nie będzie mam nadzieję jak z tą 100%-wą skutecznością preparatów? Proszę dajcie mi gwarancję i weźcie za to w końcu odpowiedzialnosć cwaniaczki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem