Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
166 171
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B bwieczorek
+6 / 8

Nie. To naród sklada się w znacznej czesci z idiotów, dlatego rząd ma możliwość dymać wszystkich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Amon666
+4 / 4

Nasi rządzący są wręcz geniuszami ale niestety nie w sprawach ekonomi i zarządzania państwem, a jedynie w dziedzinie kradzieży , niszczenia gospodarki i ogólnie państwa oraz bezczelnej i kłamliwej propagandy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krzychad
+2 / 4

to co zrobił rząd to majstersztyk - Kim Dzong Un powinien się od naszych uczyć, po pierwsze, obiecać socjale przy zarobkach 1500 zł vs 3000zł średniej, wiec jakby patrzeć 1/3 minimalnego zarobku, potem zwiększyć minimalną do 2500 na rękę potem do 3000 na rękę - czyli nie zabierając 500 już dostanę nie 1/3 a 1/5 potem 1/6 :D, z racji ze ludzie zarabiają więcej płacą większe podatki wiec z 1/6 zostaje 1/10, a do tego przy zakupach płaci się jeszcze więcej co jest oczywiste :D pracodawca odprowadza od nich samych więcej składek. A na sam koniec zrobił Ład po to aby kasa z małych firm trafiała nie do budrzetu miasta tylko głównej skarbonki, więc rządzący miastem podnieśli 100% podatki od nieruchomości - zostało nic a nawet na minusie. Dalej ciągnąc temat podnoszone są tylko minimalne - niewiele poza rządzącymi dostało podwyżki wieć klasa średnia wpada do najniżej zarabiających., Emeryci to jest ciekawy temat :) mieli 2 tyś emerytury przy najniższej 1500 teraz mają 2200 zł przy najniższej 3 tyś - jak ja patrzę bo miał średnią na rękę teraz ma najniższą - ale 13 emerytura wpadła i podwyżki gazu,prądu,podatków, artykułów, brak możliwości odliczenia od podatku lekarstw bo oczywiście nie płacą podatku. ŻE TAK POWIEM LEVEL EXPERT RZADZACYCH. tylko to ludzie są idiotami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 stycznia 2022 o 12:04

A antyfrajer
+1 / 3

Wdzięczny naród się za to odpłaci. A ci co myślą już dawno nie oglądają tvpis. W prl też była propaganda i też upadło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Thevipervip
+1 / 1

Przy tej narracji trudno przypisać im głupotę, ale bezczelność, złodziejstwo i inne wady których rządzącym nie brakuje. Głupi są natomiast w każdej dziedzinie która nie dotyczy nabijaniu im sakiewki. Nie zrobili dosłownie niczego dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem