Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1227 1244
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ludek_z_lasu
+5 / 7

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+7 / 13

Najgorsze jest to, że to będzie jak z wyborami kopertowymi od Sasina. Do ostatniego momentu będzie propaganda sukcesu, gadanie jak wszystko się udało i jest super... A potem nagle Kaczyński podpisze świstek papieru, pewnie teraz z Kukizem tak jak wtedy to zrobił z Gowinem, i powie że się nie udało przez tę złą opozycję, Trzaskowskiego co nie odśnieżył Warszawy i Tuska co markerem zmieniał ceny bułek w sklepach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sosna1986PL
+2 / 6

@lolo7 a ogłupiony naród potem zagłosuje, TVPISowska propaganda sukcesu. ***** ***

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stanbo
-5 / 7

@Sosna1986PL Ja zyskałem i nie narzekam. Do oceny nowych przepisów trzeba ze 2 miesiące.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sosna1986PL
+3 / 5

@stanbo Może dlatego że liczyć nie umiesz. Przez ich manewr będziesz w sklepie płacił za wszystko więcej, a wzrost cen będzie wyższy niż przez samą inflację. To co "zyskałeś" stracisz podwójnie.

No chyba że jesteś księgowym, oni to teraz będą mieli żniwa, jak oczywiście ogarną ten bajzel.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 stycznia 2022 o 20:51

L loloskolos
-1 / 3

@stanbo zes.raueś się w pieluchę, a nie zyskałeś. Chyba, że jesteś nierobem, co żyje z zasiłków, to dalece prawdopodobne. W przeciwnym razie, ten ochłap w postaci paru pln miesięcznie wydałeś już na masło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ochrety
+3 / 3

Wyłudzanie jest wtedy, kiedy masz wybór, ale nie znasz prawdy i dlatego dasz kasę, Kiedy nie masz wyboru, to jest to wymuszenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+1 / 3

tu nie ma co sobie robić z tego żartów. tu trzeba jeahbać pis!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L leszek49
0 / 0

A może po prostu na idiotów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L loloskolos
-2 / 2

To nie jest wyłudzanie. Na wnuczka sam decydujesz na podstawie zmiennych, czy dać, czy nie dać. W Polskim Ładzie musisz dać, bo inaczej dojedzie Cię aparat Państwa. W przypadku pracowników na umowę o pracę to jest GRABIEŻ i ŚCIEMA. Pinokio wychodzi, pierdzieli głupoty jak to oni nie podnieśli drugiego progu podatkowego do 120 000 zł, tylko zapomina dodać, że jednocześnie podnieśli sładkę zdrowotną, więc wychodzisz na 0. A jak zarabiasz zawrotną kwotę powyżej tak zwanej "Klasy średniej", czyli stać Cię na więcej niż zakupy w Biedronce, to wtedy oddajesz jeszcze więcej, żeby Ci, którym się nie chce nic robić ponad oddychanie, mogli dostać 500, 1000, 1500, 2000, 120000. Zrobił się extremalnie złodziejski kraj. Ale to złodziejstwo nie wynika tylko z tego, że Ci zabierają w podatkach, bo zawsze zabierali... To złodziejstwo polega na tym, że zabierają Ci w podatkach, innym dają za friko, przez co inflacja rośnie do niespotykanych poziomów. Więc zarabiasz co roku tyle samo, przez co tracisz...... Trzeba było zostać dresiarzem, mieć żonę Dagmarę i synka Sebka.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem