Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
136 150
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tomek697
+4 / 4

Nie wiem kogo to ma odwieść od zakupu samochodu. Zakup samochodu to nie zakup bułek. Kto kto zdecydował się już na zakup samochodu, ma temat przemyślany i kupuje bo jest mu potrzebny. Na pewno podczas podejmowania decyzji rozważał różne inne opcje, typu rower czy autobus itp.ale doszedł do wniosku, że potrzebuje samochodu. Więc nie wiem jakie korzyści płynące z nieposiadania samochodu miałyby kogoś wstrzymać przed jego zakupem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DonSalieri
+2 / 4

To jak w spocie PIS zachwalać PO, bo alternatywa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+6 / 6

Firma Rover lubi to.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
+9 / 9

Chore, to rownie dobrze mogli by stworzyć ustawę która nakaże mercedesowi reklamować fiata jako tanszą alternatywe...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+2 / 2

O całym planie mówił krzywousty bankster w "sowie i przyjaciele" już 8 lat temu.
https://www.youtube.com/watch?v=qdeaVfDa5eU
Morawiecki: Mam absolutnie pozytywne zdanie o Merkelowej, Sarkozym czy jak się ten nowy nazywa... Hollande i tak dalej. Że oni w takim świecie, jak dzisiaj są, gdzie przez pięćdziesiąt lat ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, emerytury będą dość wysokie, żyć będziemy coraz dłużej, służba zdrowia będzie za darmo ku*** i edukacja za darmo, oni tą krzywą, która wiesz tak szła co do oczekiwań, oni muszą ją odkręcić, nie. I takie rzeczy się dzieją. […] To co robi Merkelowa... Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier*** za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała.

(…) My nie wiemy, ale być może zakończy się to dobrze, jeżeli my ludzie, we the people, prawda, a już zwłaszcza we the people w Niemczech czy w Hiszpanii, we Francji, musimy obniżyć nasze oczekiwania. Bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, się da zreperować. Będziemy zapier*** i rowy, ku*** kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni. Będziemy (…) wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć emerytury. Mniejsze oczekiwania.

Matuszewska: No, ale to jest trudne.

Morawiecki: To... To jest trudne. To będzie... To (…) dziesięć do dwudziestu lat lub wojnę.

Matuszewska: Tak.

Morawiecki: Nie chcemy tej wojny, więc to, co robi Merkel, jak się nazywa... Obama, prawda i tak dalej, fantastyczna robota.

Chwilę później Matuszewska dodaje, że „przyzwyczaić się do lepszej sytuacji jest daleko łatwiej niż do gorszej”, na co Morawiecki odpowiada: „Najlepszym sposobem zawsze była wojna. Wojna zmienia perspektywę w pięć minut”.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nie_irytuj_mnie
+4 / 4

Już widzę jak cała firma zapierdziela na rowerach z rurami, kablami, pustakami, itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem