Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
667 710
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar bartoszewiczkrzysztof
+18 / 24

Zapomniałeś dodać, że to wszystko można zobaczyć, ''w jedynie słusznej telewizji''

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E esbek2
+17 / 27

Wszystko to wina Tuska, oczywiście po za opadami śniegu, bo to akurat wina Trzaskowskiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+6 / 12

@esbek2 Tu akurat bym nie był pewien, przecież Tusk podpisał się pod ''Pakietem klimatycznym'', który mogli zawetować jedynie, ówczesny premier, Jarosław Kaczyński i prezydent Lech Kaczyński.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 stycznia 2022 o 22:03

G good_man
+2 / 6

Ale to nie ważne... Tuska wina

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arekkera13
-5 / 7

Jaką wy ludzie macie krótką pamięć... zgoda, PIS i jego politycy to tacy sami manipulatorzy ale serio już zapomnieliście co DonaldchujTusk robił parę lat temu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hokek
+1 / 1

@Arekkera13 do ośmiorniczek i innych drobiazgów po pisowcy dopisują 2 zera do sumy. nie ma tygodnia bez afery. wał goni wał. aferę zamiatają pod dywan kolejną aferą. szuje z po święte nie były, ale pis wali polaków w 4 litery i nawet nie próbuje tego ukrywać. aczkolwiek uważam, że jednych i drugich należałoby przedstawić plutonowi egzekucyjnemu za zdradę narodu i państwa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arekkera13
-4 / 6

@hokek to też mówie,PIS jest kuja warty, robią to samo co PO ale debilny naród zapomni co Tusk wyprawiał kilka lat temu bo przecież trzeba PIS odunąć od władzy a za pare lat wielki krzyk że peło to złodzieje so!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VenarNarco
-1 / 1

@esbek2
Oczywiście też, poza zaje***m mojej firmy, gdzie komornik US zablokował mi konto firmowe, bo panie z źle zaksięgowały przelew tytułem VAT. Tylko 3 tygodnie blokady konta, ale zwrócono mi pobrane pieniądze po 3 miesiącach, przecież każdy z was ma 56 tyś. zł na wypłaty dla pracowników.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar FleurDeLys
0 / 0

@Arekkera13 nie robią tego samego co PO, o to wlaśnie chodzi.
Przez kilka lat rządów PO było KILKA afer, niektóre głośniejsze, inne nie. Zawsze ktoś ponosił tego konsekwencje większe, bądź mniejsze. Mieli też jaja by powiedzieć publicznie "przepraszam", nawet jak zabrakło honoru by podać się do dymisji. Wtedy też jednak robili sporo by nie tylko złagodzić sytuację, to jeszcze odzyskać w oczach społeczeństwa. I nas nie kompromitowali na arenie międzynarodowej.
PO z tym co odwala PiS (bo w ich przypadku nie ma tygodnia bez dużej afery) hipokryzja wylewa się na każdym kroku, a żaden ich pomysł...powiedzmy wprost - nie wypalił. I to nie tylko, że nie wypalił - wywołuje ogromne, wieloletnie i społeczne problemy i konsekwencje. Kompromitują nas na każdym kroku w sprawie polityki wewnętrznej i międzynarodowej. Międzynarodowej zwłaszcza.
Wymieniać wszystkiego co mi przychodzi do głowy nawet nie będę, bo mi żal prądu i czasu, ale afery związane z PO to jak się okazuje głupie działanie paru jednostek i dziecięca piaskownica.
Rządy PiS się w końcu skończą, ale to jakie społeczeństwo i to obecnie tak koszmarnie podzielone, poniesie - będzie szło w milionach.
I nie mówię tu o pieniądzach. Bo w sferze ekonomicznej to może 2-3 pokolenie się wykopie z tego gówna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maxim212
0 / 0

No cóż, mamy katolicką władzę. No to działanie musi być po katolicku.
Tylko mnie, nie wiem dlaczego, przypominają się lata pięćdziesiąte (wczesne) dwudziestego wieku, gdy domiarem zarzynano rzemiosło. Też ma się PiS na kim wzorować...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gicio
+13 / 15

Panie premierze Morawiecki pan coś zrobi z tym Tuskiem .On torpeduje wszystkie świetne pomysły rządu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+6 / 14

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G good_man
+7 / 9

Prawda!
Więcej jest zdjęć Tuska w pracy... Niż dupy... Dudy w pracy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DAREKJP
+14 / 18

Jesteś kolejnym, ktory nie wie, co to sarkazm?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M milamber84
0 / 4

@DAREKJP niestety, ale niskie IQ jest ponad partiami i poglądami politycznymi. wśród wielbicieli każdego ugrupowania można trafić na cymbała, dzwona czy dzbana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Niktobcy
+4 / 4

ten Tusk tylko jeździ i krzyżuje PiSowi plany...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar FleurDeLys
+4 / 4

a między 8 a 12 rozbija się limuzynami i dostaje mandaty i "przewodzi" narodowemu klubowi piratów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hokek
+1 / 5

@FleurDeLys w odróżnieniu od pisowskich szuj, które wrabiają niewinnych po swoich wypadkach przyjął mandat, oddał prawko i afery z tego nie robił. (nie żebym popierał człowieka, albo jeżdżenie po mieście >100)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar FleurDeLys
0 / 0

@hokek poćwicz wyłapywanie sarkazmu, jesteś inteligentny :)
Ale, tak. To go odróżnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 stycznia 2022 o 10:33

D Dinus84
+3 / 5

Wysłałbym to do tvpis. W wiadomościach (celowo z małych liter)zrobiliby z tego materiał na 28minut;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+2 / 6

I tak właśnie ciemny lud pojony przez kur wizję prymitywną propagandą postrzega Donalda Tuska. Gdzieś tu na demotach jest filmik redaktora Faktu rozmawiającego z ludźmi z mazowieckich wsi. Taką właśnie mają narrację. Wszystko wina Tuska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hoost
-3 / 3

@tema_lina Ten człowiek był już u władzy, i nie bez powodu już nie jest i nie bez powodu uciekał za granicę kiedy już było pewne że PO przegra wybory w 2015...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VenarNarco
-1 / 1

@tema_lina
"kur wizję" I "Faktu" doskonałe połączenie propagandy za i przeciw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Doombringerpl
+2 / 2

@hoost. Dobrze. to porozmawiajmy o tym. Twierdzisz, że Tusk uciekł. Skoro tak, to czemu po powrocie, PiS nie wpieprzył go do pierdla zaraz po wyjściu z samolotu? Przecież on nie ma immunitetu od kiedy jest tylko przewodniczącym partii. A przecież odgrażali się, że tego "kryminalistę"(ich słowa, nie moje) należy osądzić za to co zrobił w trakcie rządów... Ucieczka powiadasz? To teraz rozłóżmy na czynniki pierwsze jakże enigmatyczne zdanie o "nie bez powodu już nie jest". Przedstaw fakty. Ok, wyręczę Cię bo może Być Ci ciężko. Po pierwsze, Przeforsował ustawię o podwyższeniu wieku emerytalnego - z punktu widzenia pracownika źle, ale jak widać inteligencji nie starczyło, żeby przemyśleć to dogłębnie. Kosztem dodatkowych dwóch lat byłaby większa emerytura. O ile? nie dowiemy się bo zostało to wycofane. A więc co zrobiło PiS? Ano obniżyło wiek, kosztem mniejszej emerytury, ale kto się teraz przejmuje, szczególnie jak już emeryturę ma...ale dali opcję pracy nadal z zachętami pieniężnymi. Nie będę szukał, ale zdaje się, że wyjdzie na to samo, tyle, że teraz masz teoretycznie wybór. Ale są dwa problemy. Poziom inflacji powoduje, że za kilkanaście lat, przy tej samej władzy, Twoja emerytura będzie mniej warta niż najniższa emerytura jaką wypłacają komukolwiek(przypomnę - to 42 grosze/msc). Poza tym przy tym poziomie wydawania na 500+ i inne benefity dla rodzin "należy mi się" emerytury możesz w ogóle nie zobaczyć i to teraz już może nawet od władzy nie zależeć, bo każda kolejna będzie mieć problem z zakopaniem dziury w budżecie. Drugi powód - przejęcie połowy środków z OFE - prywatnej firmy, inwestującej moje pieniądze tak, żebym coś miał na emeryturze, przynajmniej tyle ile zdeponowałem u nich. Wszystko przy aprobacie TK, co uważam, że jawne oszustwo. Ale stało się. Co zrobił PiS? Wybudował na tym kampanię i... Zlikwidował całkowicie OFE, a środki z nich opodatkował w przypadku przelewu na konto emerytalne, a nie do ZUS, skąd trafia do budżetu, czyli przepadną... W zamian za to dali szumnie brzmiące PPK czyli płać solidarnie z pracodawcą dodatkową kasę do ZUS, a my Ci to wypłacimy na emeryturze. ZUS nie ma swoich pieniędzy. Dostaje je z podatków. I jest tak od czasu wprowadzenia reformy emerytalnej przez Mazowieckiego. Reformy, której autorem notabene jest nikt inny jak Petru, który w tym czasie był analitykiem w resorcie. Kasa z ZUS trafia do budżetu Państwa, w zamian za obietnicę spłaty tego "długu" a spłata następuje z podatków...
Trzecia afera: Amber Gold. Ponoć Tusk wiedział i nic nie zrobił. A pomimo tego komisja śledcza nie udowodniła mu przestępstwa, choć bardzo się starali. Amber Gold - afera na 851 mln zł. W tym czasie SKOK jako całość, bez podziału na odłamy, którego głównym udziałowcem i założycielem był mi. Grzegorz Biernacki z PiS zbankrutował w znacznej części(zostało kilka odłamów) doprowadzając do strat wśród ludzi na poziomie 9 mld zł. I o tym jest cicho, żadnej afery nie ma. Za to wyskoczyła afera Getback, którą usilnie próbują zwalić na Tuska... Trzeci powód - nagrania z Sowy, przy tych legendarnych ośmiorniczkach. Pominę kwestię ceny bulwersującego jedzenia, bo to mógłbym przebić wielokrotnie, a nie to jest ważne. Ważne jest to, że ich podsłuchiwano, bo to, że stwierdzili że państwo jest z dykty i paździerza to nic nowego. Tym bardziej że teraz już nawet o kartonie mówić nie możemy. Co najwyżej o bibułce. Przypomnę co stało się kilka dni temu. Przedsiębiorca odwoła spotkanie z Tuskiem bo dostał telefon... A może któryś z pracowników Sowy też dostał telefon? Kto wtedy był koordynatorem służ specjalnych? Czy nie przypadkiem ten samo człowiek, który potem został oskarżony o liczne nadużycie, skazany nieprawomocnym wyrokiem, ułaskawiony przez prezydenta, choć formalnie nie był skazany, i który ponownie kieruje służbami specjalnymi, które se kupił Pegasusa?. A teraz racz, zanim coś napiszesz, sięgnąć po statystyki do GUS jak kształtował się budżet w latach rządów PO i PiS obecnie. Nie te, co przedstawia jedyna słuszna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Michael_1999
0 / 0

Nie jestem wielbicielem żadnej partii, a niskie IQ to ma autor tego demota. Chodziło mi to tylko o to, że jestem typowo anty-pis, a co do reszty to wszystko to samo. Szkoda tylko, że po wyrażeniu swojego zdania, nagle ma się niski iloraz inteligencji :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem