Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
261 292
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Ashardon
+10 / 12

Myślicie, że mając taki tryb życia, takie zobowiązania, a przede wszystkim takie PIENIĄDZE, to ona wychowywała te dzieci, czy tabun opiekunek?
Zejdźcie na ziemię.

Też z chęcią wyrobię synowi licencję pilota... a nie, czekaj - to dobre kilkadziesiąt, o ile obecnie nie kilkaset tysięcy złotych. Oj, zły ze mnie ojciec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Misiuuu84
+1 / 5

Matka Polka obecnie, w dzisiejszych czasach to tylko 500+ na bombelka bierze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
+3 / 5

nie wiedziałem, że aby odwiedzić swój kraj trzeba mieć licencje pilota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-3 / 11

@Caffa śmiechu warte. Milionerka, która mogła całe rodziny tych dzieci przywieść do siebie i dać im pracę, ratując całą rodzinę i nie zrywając jednych z najważniejszych więzi, kupiła sobie zabawki od nędzarzy - ich dzieci - i zabrała od rodzin. Rewelacyjne wielkie serce - tak samo wielkie, jak te pary homo kupujące sobie na Ukrainie i Białorusi dzieci. Po prostu szczyt humanitaryzmu. Flaki się wywracają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lestar
+1 / 1

Ale ona wzięła dzieci z sierocińca,czy znacie temat?Czy tylko wasze chore domysły i krytyka wami przemawiają.Jaka by nie była pomoc,to pomoc nie należy krytykować choć zapewne wy lepiej się udzielacie społecznie i jesteście wzorowymi rodzicami.Zapraszam zapoznać się z działalnością charytatywną A.J.A milionerką jest bo zapracowała sobie ,z nieba jej nie spadło.Co to za pracą aktorstwo,każdy może.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-4 / 4

@Lestar Po pierwsze: Tylko część była z sierocińca, po drugie - w takim sierocińcu część dzieci niekoniecznie jest sierotami - chłopak mojej siostrzenicy też był w domu dziecka, ale mia rodziców i miał wciąż z nimi kontakt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
0 / 2

@Fragglesik
Ach, co za wnikliwa analiza... Wyrywa z rannych pantofli:) Na marginesie, Angelina nie wodziła swoich dzieci ale przywoziła, stąd użycie czasownika przywieść jest jak najbardziej nie na miejscu i nie świadczy dobrze o znajomości języka polskiego przez autora komentarza.
No i oczywiście musiał się znaleźć, jak to u Polaka-katolika wątek homoseksualny, bo jakże inaczej xDDD
A poza tym, to u @Fraglesika norma. Bredzi jak zwykle XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
0 / 2

Matka Polka? A pobiera 500+ ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skar2k19
0 / 0

"matka Polka" ... śmiech na sali , ona wydaje pieniądze które zarobiła a nie dostała z socjalu na swoje bombelki ... a i tak znajdąsię ludzie że powiedzą czemu oni nie dostali albo czemu tak mało daje skoro taka bogata jej pieniądze niech robi co chce z nimi, jak Vateusz rozdaje nasze pieniądze nierobom to nikt się mu do gardła nie rzuca i aż dziw bierze że jeszcze go nie pogonili ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem