Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
405 416
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+10 / 16

Było doczytać do końca

"Robert N. został aresztowany kilka dni po ogłoszeniu prawomocnego wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie, który uniewinnił mężczyznę w sprawach, które dotyczyły rajdów po ulicach Warszawy i pod Kielcami." - czyli deportują go do Polski a tu go wypuszczą. Bo to nie Anglicy go szukali, tylko był poszukiwany na wniosek polskiej policji. Względnie wypuszczą go jeszcze w Anglii.

Więc nikt temu frajerowi nic nie zrobi...
Mnie zastanawia jedno, jakie plecy musi mieć Frog żeby za takie rzeczy nie iść za kratki? Co on? Prostytutki politykom załatwia? XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gavron88
0 / 2

@rafik54321 Ok, może mam problemy z czytaniem, ale nie widzę w tym cytacie niczego co sugerowało by deportację do Polski (co oczywiście nie oznacza że się nie pośpieszyłem przy robieniu demota).

Fakt, też zastanawiam się jakie ma plecy. Chociaż chyba kilka lat temu gdzieś pisało że jest synem jakiejś prokurator? Nie pamiętam czy chodziło o niego...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
+9 / 9

@Gavron88 Dobrze pamiętasz. Jest synem prokuratorki. Widocznie ta ma niezłe wpływy, skoro ten debil jest bezkarny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+4 / 4

@Gavron88 "Akcja zatrzymania miała miejsce w środę o godzinie 6:30 w stolicy Wielkiej Brytanii w ramach współpracy funkcjonariuszy policji z obu krajów." - skoro to wspólna akcja, został złapany w Anglii, a wyrok miał odsiedzieć w Polsce, to jak to inaczej załatwić niż deportacją?

Oczywiście na chwilę obecną, Frog jest wolny, więc albo wypuszczą go na miejscu, albo tuż po deportacji. Zależy jak się połapią w papierkologii.

Syn byle prokurator aż tak mocnych pleców by nie miał. Przy lokalnych akcjach, może by go matka wyciągnęła, ale przy akcjach w skali kraju, już by nie dała rady. Bo z tego co pamiętam, to Frog broił też w trójmieście (oprócz stolicy rzecz jasna).
Zresztą tu jest jeszcze informacja o Kielcach
https://www.tvp.info/58074752/sad-robert-n-ps-frog-prawomocnie-niewinny-w-sprawach-rajdow-pod-kielcami-i-w-warszawie
No to trójmiasto, Warszawa i Kielce - trochę daleko od siebie :/ .
O ile znajomość prokurator, mogłaby zadziałać w obrębie tej prokuratury i sądu, o tyle w innych placówkach? Ciężko to widzę.

Trzeba patrzeć na level wyżej. Na kogoś kto ma władzę "międzyplacówkową".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
-1 / 5

@rafik54321
Politycy i policjanci z innych krajów wkurzają się na Polaków, że wystawiają Europejskie Nakazy Aresztowania z powodu błahych spraw. Ta, o ile nikogo nie zabił czy nie spowodował wypadku (nie wiem, nie znam historii), nie jest na tyle poważna, żeby angażować w to policję z innych krajów. Mają dużo poważniejsze sprawy na glowie. Chyba że w ich kraju też złamał prawo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
+7 / 9

@rafik54321 Rafik. Myśl. Facet ma prawomocny wyrok 1,5 roku za jazdę bez uprawnień. Sąd uniewinnił przygłupa od innych zarzutów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2022 o 7:29

avatar rafik54321
+2 / 2

@El_Polaco czy to że przestępstwo nie ma najcięższego wymiaru oznacza że nie należy ścigać takich przestępców? To może złodziei ścigajmy wyłącznie na terenie województwa?

Poza tym Frog, to nie jest byle pirat drogowy, który w jednym miejscu leciał setką. To drogowy terrorysta. Kwestią czasu jest aż kogoś zabije na drodze.

@TomorrowNeverKnows oj nie jestem pewny. Musiałbym sprawdzić :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
0 / 0

@rafik54321
Przede wszystkim powinien mieć zakaz opuszczania kraju. Jeśli granice dalej są strzeżone przez Covid, to nie powinno być z tym większego problemu. Wielka Brytania nie jest w strefie Schengen, więc w ogóle nie powinien się tam dostać. Chyba że z fałszywymi papierami czy coś.

Nie znam dokładnie jego sprawy, więc ciężko mi ocenić, czy powinno się wystawiać Europejski Nakaz Aresztowania. Chodzi mi o to, że polskie sądy wystawiały takie nakazy z powodu naprawdę błahych spraw, przez co np. w UK już mieli ich serdecznie dosyć, bo mają wystarczająco dużo bandytów, żeby zajmować się przysłowiową kradzieżą lizaka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+5 / 5

@Inspiron8767 Ja rozumiem, że można bronić dzieciaka, któremu się noga powinęła - nie poszło mu w biznesie, popadł w długi, czy nawet w desperacji zaciukał gangstera który go dociskał. Ale bronić banana przed konsekwencjami idiotycznych harców? Jeśli to jest prawda, to to jest chyba najwyższy poziom wychowania bezstresowego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+3 / 3

@rafik54321 tak, ma plecy. Rodzinka z nadania Ziobry była odpowiedzialna za porządki w Warszawskiej prokuraturze tak więc dość silne powiązania z Ziobrą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@Elathir nooo i jesteśmy u źródeł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
0 / 0

@daclaw To prawda, ja pamiętam iż rzeczywiście jest synusiem pani prokurator, a dokładniejsze wyjaśnienie przedstawił Elathir w komentarzu poniżej. Są równi i równiejsi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
-1 / 1

@rafik54321 - koleś nie ma żadnych pleców. Po prostu niechcący załapał się na wojnę PiSu z sądami. Bo wbrew obiegowej opinii, władza nie jest jedyną stroną atakującą w tej wojence. Sędziowie też się odgryzają władzy np. uniewinniając ludzi, których władza bardzo chce widzieć za kratkami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humberto
+4 / 6

Przecież ten człowiek ma wyrok , zostanie deportowany do Polski i tu osadzony w zakładzie karnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+1 / 1

@humberto nie będzie. Sąd wyższej instancji skasował wyrok. Rodzina kolesia ma powiązania z Ziobrą, więc włos mu z głowy nie spadnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humberto
+1 / 1

@Elathir Frog miał 2 sprawy. W jednej z tych spraw dostał wyrok 1,5 roku + 8 lat zakazu prowadzanie pojazdów. W drugiej sprawie - uniewinnienie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tawarisz12
-1 / 3

To nie wymiar sprawiedliwości tylko prawo, które było zrąbane. Zaczyna się w nim coś dziać, ale to wciąż za mało. Dopóki nie zaczną zabierać takim cwaniaczkom (biorącym udział w nielegalnych rajdach, czy notorycznie łamiącym prawo) od razu auta oni wciąż będą narażać życie swoje i innych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N narsis
+2 / 2

@tawarisz12 twierdzisz: "To nie wymiar sprawiedliwości tylko prawo, które było zrąbane." to powiedz proszę jak to jest że jest w K.K. artykuł na takiego froga ale sędzia ma to gdzieś bo jakiś "znawca" powiedział "w trakcie tych wykroczeń jednak całkowicie panował nad pojazdem" i K.K. poszedł na bok a wyrok wydano w/g sumienia sędziego, to po co K.K.
Odnośnie zaś narażania życia innych uczestników ruchu drogowego no cóż jak by kogoś teraz zabił to ja wsadził bym oboje froga za czyn i sędziego za pomocnictwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tawarisz12
+1 / 3

@narsis Bo debil prokurator, chciał posadzić froga za paragraf o zagrożenie katastrofą w ruchu lądowym. A katastrofa w ruchu lądowym różni się od wypadku wyrażeniem wielu, bądź większą liczbą ludzi. I frog pomimo swojego długiego i niebezpieczengo przejazdu stwarzał ryzyko spowodowania "wypadku". Tak więc sędzia zachował się dobrze. Prokurator spaprał sprawę. Na pewno frog powinien dostać za każde wykroczenie z osobna (oprócz prędkości) mandat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N narsis
0 / 0

@tawarisz12 ale wiesz że sędzia może zmienić kwalifikację czynu gdy dopatrzy się że jednak podsądny jest winien, ale w mniemaniu sądu z innego artykułu. Chyba że od początku ma wyrok.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tawarisz12
-1 / 1

@narsis A na jaki paragraf? To jest rola prokuratora. A prokurator chciał się popisać przed społeczeństwem bo takie były oczekiwania opinii publicznej, a sprawa była bardzo medialna. Zbyt dużo ludzi zostało niewinnie skazanych przez takie postępowanie prokuratury i policji. Sędzia nie uległ opinii publicznej, a jedynie kierował się literą prawa i za to mu chwała, bo nie do sądu należy naprawa chorego prawa, ale do ustawodawcy, tam należy szukać winnych i to nie tylko wśród pisu, ale i poprzednich ekip. Gdyby frogowi walnąć mandaty wg dzisiejszych cenników, to byś mógł wygrać na licytacji jego majtki, tak byłby spłukany. Ponad 20 lat bali się podwyższyć mandaty. 20 lat nie mogli przeforsować prawa, że jazda bez uprawnień, czy ucieczka przed policją to nie wykroczenia a przestępstwa. Teraz na szczęście to się zmieniło. Jeszcze tylko zmienić mentalność Polaków (chociaż i ta się na szczęście zmienia) w dobrym kierunku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zenonbak
0 / 2

Widziałem w swoim życiu trzy prawdziwe wypadki: w jednym nadjechałem jak już tylko mózg leżał na jezdni i parę czarnych worków na poboczu; w drugim motocyklista pieprznął w słup i urwał w ten sposób sobie nogę, a w trzecim gość dostał takiego dzwona, że jak przelatywał obok mojego samochodu, to myślałem, że to z wiatrem jakiś duży śmieć leci. Po tym co widziałem, to takiego koleżkę jak ten Frog, to był mógł własnymi rękami zatłuc, ale w bardziej wymyślny sposób skończyłby ten sędzia, co to ostatnio uniewinnił tego całego Froga. "Wolne sądy" - jasne!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem