Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
996 1003
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J jasjas
-5 / 11

ja bym zostal snajperem zeby uwolnic ludzi. wszystkich ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Darksmakosz
+1 / 3

@jasjas To sie nazywa seryjny morderca, bo jak mniemam chciałbyś ich uwolnić od życia, czyli po prostu zabić. Powodzenia, ale zabicie ok 8 mld ludzi zajmie ci wieczność i dłużej, bo cały czas będą sie rodzić kolejni także...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jasjas
-2 / 2

@Darksmakosz widze ze moj geniusz jest nie do przenikniecia dla ciebie ... zgaduj dalej..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K korn82
-2 / 2

@Darksmakosz tych nowonarodzonych i poczetych najłatwiej zabijac. Kazdy lewak ci to powie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tudrut
0 / 0

@jasjas Napisanie jednego zdania stwarza ci problem, więc życzę powodzenia z tym uwalnianiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+21 / 29

A czy osoba, która oskarżyła go o napaść seksualną została skazana za swój czyn?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+12 / 16

@Rydzykant Znając nasz sprawiedliwy świat, to tak. Poszła do więzienia w Monopoly na dwie kolejki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+3 / 13

@Rydzykant niestety osoba jest w klasie uprzywilejowanej, więc jest nietykalna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NWOhell
+1 / 1

@Rydzykant
Tez mnie ciekawi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+1 / 1

@Rydzykant W starożytnych Atenach był taki fajny przepis, że jak ktoś kogoś niesłusznie oskarżył, to potem dostawał karę która groziła oskarżonemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 2

@Prally
Może brutalny, ale bardzo fajny przepis. Świadomość, że za mistyfikację można dostać dożywocie zapewne ostudziłaby kilka gorących głów.

Będę jeszcze złośliwszy - sprawca (sprawczyni) fałszywego oskarżenia powinien trafić do takiej samej celi i z takimi samymi współwięźniami, z jakimi przebywał niewinnie skazany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TomekOKM
+3 / 9

Zarówno oskarżający, prokurator czy jego odpowiednik, sędzia, który wydał wyrok powinni zostać zamknięci na 10 lat. Nawet sobie nie wyobrażam , jak niesłusznie skazanemu jest niszczone całe życie. Żadne odszkodowanie nie jest w stanie zadośćuczynić za niesłuszne zamknięcie na 10 lat. Żadne. Szczególnie, że został zamknięty, kiedy miał ok. 17-18 lat. A takich przypadków jest zapewne dużo, dużo więcej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+1 / 3

@TomekOKM przy prokurator, sędzia, policjanci prowadzący sprawę i "świadek" w sprawie Komedy ponieśli konsekwencje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+5 / 11

@TomekOKM jasne ze takich przypadkow jest masa. najczesciej oskarzycielkami sa kobiety. nie ma nic latwiejszego niz zniszczenie zycia faceta oskarzajac go o molestowanie czy gwalt. spoleczenstwo zniszczy mu zycie jeszcze przed wyrokiem. przykladow jest masa, np wsrod aktorow.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jacaato
+5 / 9

@TomekOKM a dlaczego sędzia? dlaczego prokurator? jeżeli dowody zostały spreparowane i na ich podstawie zapadł wyrok, to powinna odpowiedzieć osoba, która te dowody spreparowała - domyślam się, że może chodzić tutaj o oskarżającego, chociaż też niekoniecznie. Jeżeli udowodniono by, że chodziło o uprzedzenia rasowe, to owszem, sędzia powinien beknąć, ale czy prokurator? A czemu nie obrońca - skoro skazali niewinnego gościa, który potem był w stanie się wybronić, to dlaczego zakładać że obrońca nie maczał w tym palców? A co w przypadku 'nacisków' politycznych (patrz Komenda)? Pamiętaj, że ludzie zawsze najpierw dbają o siebie i swoją rodzinę, dopiero potem o innych. To wszystko nie jest takie proste. Poza tym nie jest napisane, że koleś chciał się mścić na sędzi - być może wie, że to nie jego wina (w końcu jest obeznany w prawie teraz :P )? I jeszcze jedno ważne zdanie: prawo != sprawiedliwość - jedno może być w sprzeczności z drugim, a władza sądownicza MUSI się kierować wykładnią prawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TomekOKM
+1 / 1

@jacaato
Każdy przypadek jest inny. Ciężko mi uwierzyć, że nikt z wymiaru sprawiedliwości nie miał z tym nic wspólnego. Może się zagalopowałem, że sędzia i prokurator, bo oni podejmują decyzję na podstawie dowodów. Jednak czy nie jest dziwne, że nie poddają w wątpliwość spreparowanych dowodów/zeznań? Moim zdaniem często jest tak, że chcą po prostu mieć zamkniętą sprawę i tyle. A jak było z T. Komendą? Człowiek Bogu ducha winny, poszedł siedzieć bo inni tak chcieli, a nie dlatego, że coś zrobił. Ktoś za to odpowiedział personalnie? Jakoś o tym się nie mówi. A takich przypadków jak mówiłem są zapewne setki jak nie tysiące tylko w naszym kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michaler
+2 / 2

Na początku zdawało mi się, że za jego plecami wisi dużo demotywatorów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ArthurFleck
0 / 0

A potem wszyscy żyli długo i szczęśliwie ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Edicool1975
-5 / 5

To się nazywa resocjalizacja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glus_eli
+4 / 4

Skoro nie był przestępcą to nie nazywa to się resocjalizacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
-1 / 3

W więzieniach siedzą sami niewinni, niesłusznie skazani ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
+4 / 10

Dlaczego w naszym społeczeństwie kobietom wszystko uchodzi na sucho? Czas na zmiany!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
0 / 4

@BlueAlien Ta! My płacimy na wszystkich podatki, a Wy się kształcicie i o...lacie na zasiłkach za nasze. Jesteśmy jak robotnicy w piramidzie systemu kapitalistycznego - my na wszystkich pracujemy, a dostajemy najmniej!

I nie mów mi, że Wy też płacicie podatki bo to my zarabiamy najwięcej, więc najwięcej na Was płacimy i na cudze bachory tak samo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kooment
+1 / 3

@Jeremi978 wiesz choć dlaczego zarabiasz więcej? Bo pracodawcą mając do wyboru kobietę i mężczyznę zaplabi facetowi więcej bo wie że to kobieta a nie facet zachodzi w ciążę a potem jak rodzi się dziecko opiekuje się nim na macierzyńskim i wiele jeszcze potem bierze wolne na chore dziecko. Kobiety muszą się poświęcić by wychować kolejne pokolenie bo faceci żadko aż tak poświęcają swoją karierę. Dlatego kobiety zarabiają mniej i dlatego co logiczne płacą mniejsze podatki. Kształcą się "za nasze" zarówno faceci jak babki. Zasiłki zaś są konserwacją tego samego co wyżej. Tylko nie twierdz że należą się tylko panią, należą się rodzinie. Zadaj sobie pytanie czy ty chętnie byś zrezygnował z awansu by zostać z płaczącym dzieckiem w domu. Potem grzecznie podziękuj mamie i każdej innej kobiecie w otoczeniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krickin
+1 / 3

@kooment Zapomniałeś o tym że mężczyźni później idą na emeryturę i mają mniej urlopów czyli mają dłuższą karierę i więcej okazji na awans, przepracowywują więcej godzin miesięcznie, pracują w trudniejszych i lepiej płatnych płatnych zawodach, jest na nich dużo większy nacisk i oczekiwania by dobrze zarabiali, są bardziej kompetytywni itd... Wyższe zarobki mężczyzn nie wynikają z seksizmu bo jest to wpost nielegalne i ostatnio np. Riot Ganes musiał płacić paniom 100 milionów odszkodowania paniom za nierówne płace.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-2 / 2

@kooment jakim prawem pracodawca odbiera wypłatę kobiecie, która nie jest w ciąży, nie ma dzieci, nie bierze opiekuńczego i nie ma pewności, że kiedykolwiek będzie? Kto jej odda stracone za nic pieniądze? To jest niezgodne z prawem, ba, to powinno być karalne!

@Jeremi978 zasiłki? Pójdź do dowolnego urzędu i na 99% pracować tam będzie kobieta, więc co to za naginanie faktów pod swoje widzimisię? A faceci nie biorą zasiłków?

I tak też płacimy podatki, chociażby kupując w sklepie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kooment
0 / 2

@krickin wiele kobiet chciałoby i pracuje dłużej. To już nie ich wina że tak rząd ustalił wiek emerytalny. Jest wiele krajów gdzie jest on równy dla płci. Nikt nie broni również lepszej płacy dla trudniejszych zawodów. Chodzi o to że statystycznie sekretarz zarabia więcej niż sekretarka. To że kobiety pracują krócej też wynika z myślenia społecznego bo to częściej babcia zajmie się wnukiem niż dziadek, stąd taką polityka wieku emerytalnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kooment
+1 / 1

@BlueAlien no cóż takie życie. Pracodawca kalkuluje ryzyko stąd różnica płacową między płuciami na tym samym stanowisku.
Np. Są kraje takie jak Holandia gdzie jest nawet dyskryminacja że względu na wiek do 25 roku życia zarabia się mniej. Teoretycznie chodzi o to by zachęcić do zatrudnienia młodych i niedoświadczonych w praktyce jest to wykorzystane nawet w takich firmach gdzie po szkoleniu niezależnie od wieku każdy ma takie samo doświadczenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-4 / 4

@kooment

Zaraz mnie coś trafi

Wytłumacz mi to bo nie rozumiem.

@Jeremi978 @tomkosz @pani_jeziora @gats i cała reszta wam podobnych

Jak to jest, że gdy dla kobiet jest niższy wiek emerytalny niż dla facetów czy częściej to kobiety dostają opiekę nad dziećmi po rozwodzie to kwiczycie że "a gdzie równouprawnienie! Trzeba odebrać kobietom ich przywileje! Faceci mają gorzej! Trzeba walczyć by to zmienić!"

A jak jest niższa płaca kobiet nie z powodu niższych kompetencji (innymi słowy przydatności) tylko "ryzyka że kiedyś zajdzie w ciążę więc trzeba jej na wszelki wypadek zabrać część wypłaty gdyby w ciążę zaszła" to kobiety słyszą "no cóż, takie życie, trzeba to akceptować"?

Kobiety muszą nierówności akceptować, bo takie jest życie, a wy macie ból doopy, gdy są nierówności?

To w takim razie też akceptujcie nierówności skierowane w stronę facetów!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+1 / 3

@BlueAlien cyttuje: A jak jest niższa płaca kobiet nie z powodu niższych kompetencji (innymi słowy przydatności) tylko "ryzyka że kiedyś zajdzie w ciążę więc trzeba jej na wszelki wypadek zabrać część wypłaty gdyby w ciążę zaszła" to kobiety słyszą "no cóż, takie życie, trzeba to akceptować"? Skad wzielas taka bzdure? Przeciez to nie pracodawca placi rodzicielskie, wiec nie ma to wplywu na jej pensje. Kobiety sa mniej wydajne w pracy, mniej kreatywne, mniej wnosza do firmy, a do tego biora wiecej wolnego, wiec dostaja tyle na ile zasluguja. Nie stoi za tym zaden mityczny patriarchalizm ani nie jest to niesprawiedliwoscia, tak jak w przypadku oddawania dzieci matce po rozwodzie, nawet gdy jest pijaca, agresywna alkoholiczka a facet ma poukladane w glowie. Sprawa emerytur to juz najgrubszy z przekretow i skandali btw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
0 / 4

@kooment Jak zarabiamy więcej, to więcej kasy nam kradniecie. A jak nie pobieram socjali, to nic do mnie nie wraca. :) A czy bym został zamiast awansu? Nooo k...wa! Pewnie że tak! Co to za robota zmienić pieluchę, ponosić dzidziusia? Zero wysiłku, praca trochę cięższa od leżenia! :P
@krickin Zgadzam się ziomeczku!
@BlueAlien I mniej tych podatków wypracowujecie nieroby. Rację ma kolega wyżej @tomkosz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-3 / 5

@tomkosz

Mniej kreatywne xDDD buahaha

Kobiety są dużo kreatywniejsze od mężczyzn. Gdzie facet robi mięśniami na siłę tam kobieta kombinuje i wymyśla inne sposoby.

@Jeremi978

Jakbyś nie zauważył -

Nie pracujące kobiety przeżerają podatki także pracujących kobiet!
Niepracujący faceci przeżerają podatki pracujących kobiet i mężczyzn!

To że niepracujących kobiet/ zarabiających mniej jest więcej niż mężczyzn nie ma znaczenia.

Tylko dlatego, że kilka kobiet żeruje na socjalu wypłacanym z moich podatków czyni ze mnie nieroba?

Tylko dlatego, że moja praca jest mniej płatna niż praca takiego polityka czyni ze mnie nieroba?

To w takim razie ty też jesteś nierobem, w końcu Mietek spod mostu przepijający rentę z mopsu to też mężczyzna, tak jak ty!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+2 / 4

@BlueAlien xD bzdura, jak zwykle. gdyby bylo jak piszesz, to kobiety bylyby wynalazcami, majsterkowiczkami, naukowcami, informatykami... jest jak jest, rzeczywistosci nie oszukasz, choc probujesz ja uparcie zaklamac.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kooment
-3 / 3

@BlueAlien

Zawsze jest coś za coś.
Kobiety mniej zarabiają ale przechodzą na emeryturę wcześniej. Faceci jęczą że nie jest to sprawiedliwe ale jakoś nie kwapią się do wstawania do dziecka w nocy albo twierdzą jak @Jeremi978 że " Co to za robota zmienić pieluchę, ponosić dzidziusia? Zero wysiłku, praca trochę cięższa od leżenia!" bo tego nigdy nie robili.

Jestem za równymi płacami na tym samym stanowisku i tym samym wiekiem emerytalnym. Więc jestem zarówno wrogiem panów którzy twierdzą że kobiety są mniej efektywne jak i wrogiem kobiet bo chcę aby pracowały dłużej (tak dla własnego dobra by mieć wyższa emeryturę).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kooment
-3 / 3

@tomkosz gdyby kobiety miały możliwość edukacji 1000 czy 500 lat temu byłoby więcej wynalazków kobiet. Zresztą kobiety może mają inne zdolności niż chytanie za młotek. Lepiej się sprawdzają w zawodach społecznych (lekarz, nauczyciel, pielegniarka). To tak jakbyś zrobił zawody na szybkie latanie między orłem a kurą. Jasne że orzeł wygra ale nie zniesie tyle jaj co kura gdyby zrobić takie zawody.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+2 / 4

@kooment kobiety maja rowne szansze w edukacji od paru pokolen i nie ma zadnego wysypu wielkich naukowcow w spodnicy. argument nie do obrony, sorry

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kooment
-2 / 4

@tomkosz
Kilka pokoleń w stosunku do tysiąca lat to żaden argument. Cały czas jest nad kobietami nacisk że mają mieć dzieci, zajmować się domem i być ostoją mężczyzny. Schematu który istniał tysiące lat nie tak łatwo można się wyzbyć. Dodatkowo natura robi swoje.
Myślę że i tak mamy wielki wysyp kobiety naukowców. Może nigdy nie będzie ich tyke co mężczyzn bo jak to wyżej wspomniane ich zdolności są nieco inne i niekoniecznie wiele kobiet będzie twórca wynalazku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-3 / 3

@kooment no ale czemu wszystkie kobiety się zrównuje, bez pytania ich o zdanie? Przecież są kobiety które nie chcą mieć dzieci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-1 / 1

@kooment schematy o ktorych wspominasz wynikaly wlasnie z natury i z tego do czego bylismy przez nia przygotowani. to nie przypadek ze niemal w kazdej kulturze na swiecie bylo podobnie. w temacie wysypu naukowcow, mialem na mysli tych najwiekszych, wciaz nie ma zadnej kobiety w czolowce a Noble sa przyznawane facetom. To sie nie zmieni, chyba ze lobby feministyczne zastapi zwykla uczciwosc

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+1 / 5

@BlueAlien tylko się ośmieszasz wspominając "wage gap" był on "debunkowany" przez wszystkich i na tysiąć sposobów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AnonPrzegryw
-3 / 3

@pani_jeziora
Nie spodziewałem się, że kiedyś zobaczę osobę z tym nickiem jadącą po niebieskiej. No ale nie będę narzekał, pochwalam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 1

@AnonPrzegryw

Po pierwsze, to nie jest ta sama osoba, różnica jest w podkreślenikach.

Po drugie, niby gdzie po mnie jedzie? XD pierdoły pisze i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
-2 / 2

@BlueAlien No to kobieta dostaje mniejszą wypłatę bo jest mniej produktywna (przez ciążę) i to jest konkretny powód.

Jaki jest konkretny powód wcześniejszej emerytury kobiet i otrzymywania przez nie opieki nad dziećmi?

Co do kobiecej kreatywności - gdzie jest kobieta majster, murarz, operator koparki, ślusarz? Gdzie ta kobieca kreatywność która pozwoliłaby wynaleźć SPRYTNY SPOSÓB murowania/układania zbrojeń/szalunków/elewacji?

Gdzie kobiety brygadzistki przy stawianiu apartamentowców? Uwierz mi, w Białymstoku na każdym osiedlu prawie stawia się nowe wieżowe i nigdzie kobiety pracującej nie widzę.

Może monitorują pracę zdalnie, dronem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
-1 / 1

@BlueAlien

@BlueAlien No to kobieta dostaje mniejszą wypłatę bo jest mniej produktywna (przez ciążę) i to jest konkretny powód.

Jaki jest konkretny powód wcześniejszej emerytury kobiet i otrzymywania przez nie opieki nad dziećmi?

Co do kobiecej kreatywności - gdzie jest kobieta majster, murarz, operator koparki, ślusarz? Gdzie ta kobieca kreatywność która pozwoliłaby wynaleźć SPRYTNY SPOSÓB murowania/układania zbrojeń/szalunków/elewacji?

Gdzie kobiety brygadzistki przy stawianiu apartamentowców? Uwierz mi, w Białymstoku na każdym osiedlu prawie stawia się nowe wieżowe i nigdzie kobiety pracującej nie widzę.

Może monitorują pracę zdalnie, dronem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
-1 / 1

@kooment Jakie możliwości edukacji miał biedny chłop/mieszczanin 500 lat temu? Rozumiem że w XVI wieku dzieci z rodzin mieszczańskich i chłopskich tłumnie studiowały?

Ty piszesz na poważnie czy po prostu przerażająca ignorancja?

Popatrz na statystyki i nie pisz więcej bzdur

https://niepodlegla.gov.pl/o-niepodleglej/edukacja-w-ii-rzeczypospolitej/

"Obowiązek szkolny i bezpłatny dostęp do szkolnictwa podstawowego zagwarantowany został w konstytucji marcowej (17 marca 1921).

O ile przed wybuchem I wojny światowej na terenie Królestwa Polskiego edukacją instytucjonalną objętych było zaledwie niespełna 20% dzieci, o tyle do 1922 roku odsetek ten wzrósł do 65%."

Tu jest Twój dostęp do edukacji. 100 lat minęło od powszechnego obowiązku szkolnego, 100 lat, a nie 500 jak piszesz:)

A tutaj prawdziwa perełka:

"Statystyki dotyczące wykształcenia polskiego społeczeństwa w dwudziestoleciu międzywojennym nie są budujące. Zdecydowana większość odebrała wówczas jedynie wykształcenie podstawowe. Szkoły średnie ukończyło około 4% ludności, natomiast odsetek osób z wykształceniem wyższym nie przekraczał 1%."

1% ludności kończyło szkoły wyższe:) Niesamowite wprost możliwości edukacyjne społeczeństwa.

Lepiej milczeć niż pisać takie głupoty o możliwościach edukacyjnych 1000 LAT TEMU, naprawdę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@tomkosz

Jak to typowy mężczyzna ograniczasz kreatywność tylko do kilku dziedzin, w których potrzeba kasy, materiału, czasu a niekiedy i siły fizycznej oraz pozwoleń.

Kobiety są kreatywne tak samo jak mężczyźni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-2 / 2

@pani_jeziora

Ja się ośmieszam? XD to wy się ośmieszacie, wiecznie dajecie popis waszej hipokryzji udając, że nie wiecie o co chodzi, po czym liżecie się nawzajem po tyłkach, gdy przychodzi do obrażania kobiet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-1 / 1

@BlueAlien sama sobie przeczysz. faceci rzeczywiscie ograniczaja swoja kreatwnosc do kilku dziedzin, ale w tych dziedzinach nie macie szans sie do nas zblizyc, takze w kreatywnosci. Kobiety nie maja tej zdolnosci, wy jestescie dobre w multitaskingu. Potraficie skupic sie na wielu rzeczach jednoczesnie, w zadnej nie osiagajac sprawnosci faceta, ktory sie zajmuje wlasnie ta rzecza. Wiec kobiety sa kreatywne inaczej. Efekt jest taki ze lepiej zajmujecie sie domem, dziecmi, zakupami, obiadkami, czy pacjentami w szpitalu itp, podczas gdy facet jest specjalista ktory zarabia lepiej i utrzymuje dom. Tak dzialamy, taka nasza natura i zaden feminizm tego nie zmieni

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 lutego 2022 o 12:43

avatar BlueAlien
0 / 0

@Gats

Jest mniej produktywna przez ciążę, o ile JEST W TYM MOMENCIE W CIĄŻY, a nie że w ciąży nie jest ale i tak zabierzemy, bo w ciąży, której nie ma, jest mniej produktywna, mimo że jest produktywna normalnie. Kołomyja i błąd logiczny.

No i kolejny który kreatywność miesza z budową / kopalnią, tam gdzie trzeba siły, zezwoleń itp.

Ale nic straconego, jest sobie np taka Zaha Hadid.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
-1 / 1

@BlueAlien a to zgrywaj ofiarę i ignoruj fakty kto ci broni. Fajnie, że jesteś mamy rozrywkę;:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@tomkosz

Mówisz do mnie w liczbie mnogiej i o facetach w liczbie mnogiej, jakbyś siebie włączał do tych wielce kreatywnych mężczyzn, których jest kilka procent ze wszystkich facetów.

Oczywiście, wy dajecie nam takie pierdołowate zajęcia, żebyście wy mogli czuć się królami, że to od was zależy życie waszych żon, więc one winny wam służyć robiąc zakupki i obiadki, tłumacząc to bzdurnie naturą a tak naprawdę manipulując, by mieć służące.

Kobiety same na siebie pracują i zarabiają, są kreatywne, nie każda ma umiejętność robienia wszystkiego na raz, tak jak nie każdy facet jest kreatywny, zamiast narzucać ludziom że mają żyć i postępować według starych norm, trzeba pozwolić ludziom być sobą.

Ograniczenie kobiecej kreatywności do obiadków to manipulacja.

I to nie feminizm to zmienia, tylko ludzie, którzy nie są zacofani i widzą potencjał w każdym człowieku, którego nie będzie ograniczać jego płeć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AnonPrzegryw
-2 / 2

@BlueAlien Dobra dobra, nie pisze głupot, tylko cię punktuje. Jak zresztą wszyscy logicznie myślący użytkownicy tego portalu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@AnonPrzegryw

"Logicznie myślący użytkownicy tego portalu" to w 90% przegrywy nienawidzące kobiet, chcące odebrać im prawa, zmienić je w słyszące, którzy się z nich śmieją a czasem nawet obrażają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-1 / 1

@BlueAlien o matko. z toba jest gorzej niz myslalem. psychologaaa! a w kreatywnosci obiadkowej bije kobiety. w jakosci przygotowanych posilkow tez. #kreatywnosc

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kooment
0 / 0

@Gats
To że 500 lat temu czy 1000 nie było szkół nie znaczy że nie było nauczania. Oczywiście stać był tylko na to bogatych. Nawet Platon miał uczniów, taki np. Arystoteles.
To co napisałeś tym bardziej udowadnia to moją tezę że edukacja dla dziewcząt to świeża sprawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 2

@tomkosz

Buahaha

Ja mam iść do psychologa bo nie zgadzam się z twoim poniżającym kobiety podejściem :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-1 / 1

@BlueAlien nie. masz isc do psychologa, bo masz ze soba problemy. takze z ocena wpisow ktore nie pasuja ci do swiatopogladu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@tomkosz

Haha.

Natomiast twój światopogląd jest jedyny słuszny i możesz bzdury pisać, bo jesteś facetem a facet zawsze ma rację :)

Megalomania w Uj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-1 / 1

@BlueAlien moj swiadopoglad zmienial sie wielokrotnie w moim zyciu, np bylem religiantem, mialem isc na ksiedza, zostalem antyklerykalem. podobnie w tym temacie - nazywano mnie feminista zanim to bylo modne. doswiadczenia zyciowe, dyskusje z ciekawymi ludzmi, ksiazki, to mnie ksztaltuje. Zakladam ze moge sie mylic, nawet w tym temacie, ale na razie naprawde slabo jest z argumentami feministek wiec chyba zdania nie zmienie ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 2

@tomkosz

Jak już kiedyś mówiłam, ja działam solo, nie należę do żadnej organizacji feministycznej, za bardzo przypominają mi sekty.

Albo nazistów.

Natomiast moje doświadczenia dały mi do zrozumienia, że świat nie jest czarno-biały.

Z resztą, zawsze uważałam cię za trolla.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-1 / 1

@BlueAlien super. strasznie mi z tego powodu wszystko jedno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AnonPrzegryw
-1 / 3

@BlueAlien Spoko, podaj mi przykład osoby nienawidzącej kobiet na tym portalu. Ale nienawidzącej, czyli życzącej im najgorszego możliwego losu, szczerze piszącej, że powinno się je zabijać, gwałcić, okradać, pozbawiać praw i tak dalej i tak dalej. Jeżeli nie pokażesz mi minimum 27 takich użytkowników (skoro stwierdzasz 90%, a są tu co najmniej trzy logicznie myślące osoby nie pałające nienawiścią do kobiet) to masz zamknąć ryj i przestać używać słowa, którego znaczenia ewidentnie nie rozumiesz. Liniowości czasu już raz udowodniłaś że nie pojmujesz, więc pewnie się zesrasz jak zawsze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
0 / 2

@BlueAlien "Logicznie myślący użytkownicy tego portalu" to w 90% przegrywy nienawidzące kobiet, chcące odebrać im prawa, zmienić je w słyszące, którzy się z nich śmieją a czasem nawet obrażają."

Rozumiem, że nie powinni się śmiać z głuchoniemych, ale czemu nie ze słyszących?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem