Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
404 422
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Asravaf
-5 / 5

logiki to tam nie znajdziesz w żadnej opcji i to właśnie jest problem z jednej strony fanatyczni Uber Katole a z drogiej zdrajcy którzy włażą w dupę Niemcą ewentualnie ruskim i najchetniej wszystko by i oddali za 1zl i całkowicie się podporządkowali woli panów ze wschodu lub zachodu wszystko jedno zależy kto da więcej. tak wygląda polska polityka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar radiron
0 / 4

@Asravaf moim zdaniem problem jest większy, ludzie przejmują się pierdołami tzn LGBT/kościół/aborcja itp Ja wiem że dla co niektórych to są najważniejsze tematy w ich życiu. Lecz ja na tą zgraję patrzę w inny sposób, a mam tu na myśli ekonomię. Gdy jakaś partia/koło czy ugrupowanie mówi mi o obniżce podatków i zniesieniu danin, o większej swobodzie rynkowej i mniejszej kontroli państwa. Tacy mnie ujmują i na nich głosuję bo widzisz wolę sam dysponować swoim majątkiem, wolę mnogość firm i usług a nie monopole. Silna gospodarka to silne państwo mimo problemów na tle religijnym /światopoglądowym czy seksualnym. W momencie jak ludzie zaczną się bogacić a tylko gonić średnią krajową zmieni się ich światopogląd na takie czy inne błahe sprawy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Asravaf
-1 / 1

@radiron zgadzam się z tobą w 100% jak by była taka partia jak mówisz to też bym na nią zagłosował

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skar2k19
-1 / 1

jak by ci ludzie głosowali na wiarę a nie na kościół i pis to by nie wygrali bo ich Bóg nie jest w kościele Rydzyku czy księżach ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 1

Może nie tyle głosowali przez wiarę, co tak jak mówi KK. KK z wiarą ma niewiele wspólnego, bo nie stosują się do nauki Jezusa, ani nawet do samej Biblii. Chyba, że wybiórczo do tego, co im odpowiada (przykład: homoskesualistów należy zabijać, kobieta ma być posłuszna i uległa, ale z tym miłowaniem bliźniego, to już "lewacka propaganda").

No i myślę, że głównym problemem jest słabe wykształcenie narodu. Zobacz sobie, kto głosuje na PIS. Ludzie po podstawówkach i gimnazjach. No i ewentualnie po zawodówkach. Jeśli ktoś ma wyższe wykształcenie niż zawodowe i popiera PIS, to jest wykształconym idiotą/ karierowiczem, który za fuchę zrobi wszystko.
Zaś w innych krajach ludzie nie są aż tak fałszywi, nie kombinują, no i prawie każdy jest tam wykształcony, czego niestety nie da się powiedzieć o Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+2 / 2

@Cammax
To jedna część problemu. Niewykształcone prostaczki głosują na PIS. A na kogo głosują myślący, wykształceni, inteligentni? Na nikogo. Mają wywalone na wybory. I dlatego PIS wygrywa, bo ich elektorat jest zmobilizowany i zasuwa na wybory aż się kurzy żeby 500 + , 13, 14 i 16 emerytury nie stracić, bo "jak tamci wygrajo to nam zabiero"

Uważam, że ci, którzy na wybory nie chodzą też są winni temu, że PIS zdemolował nasze państwo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 lutego 2022 o 16:44

avatar radiron
0 / 0

@KatzenKratzen wykształceni i MYŚLĄCY wiedzą że "debili" jest więcej więc muszą za wszelką cenę iść na wybory bo tamci wybiorą PiS, no chyba że pisiory przegną pałę to wybiorą PO na 4 lata by znów wybrać PiS... Oni po prostu wierzą w to że nie ma innych dobrych partii... I każdy kto wierzy w to że są tylko dwie partie w Polsce zalicza się do "debili". Dlatego w opisie demota masz głosowanie na wiarę a nie na logikę... ( skoro coś raz wybrane NIE DZIAŁA to po 4 latach magicznie nie zacznie działać ;p )

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 1

@KatzenKratzen tu widać różnicę między wykształconym a inteligentnym. Wykształcony stwierdzi, że on ma to w dupie, odnajdzie się w każdym ustroju, a w sumie to wszyscy siebie warci.
Inteligentny wie, że na ten moment najważniejsze jest pokonanie i rozliczenie PISu. A jak PIS przestanie istnieć, to wie, że może zagłosować na kogo chce. Może nawet nie iść, jeśli aż tak mu nikt nie odpowiada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+2 / 2

Muszę cię zmartwić. Tylko mały odsetek głosuje na logikę - czyli ci, bezpośrednio zainteresowani są intratnymi posadkami. Każdy inny głosuje na wiarę - każdy wierzy, że będzie lepiej. Religie nie maja nic do tego. Po prostu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 lutego 2022 o 14:34

K katem
+1 / 1

Dałam słabe za żebractwo i nieumiejętność/lenistwo co do sformułowania podpisu do demotywatora. Myśl słuszna, ale wykonanie fatalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-5 / 5

Krecha za żebranie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar radiron
+1 / 1

@Fragglesik wiesz co jest smutne ? Gdy ulepisz dobrego Demota i umarł w poczekalni... Ma dużo plusików ale i tak nie trafia na główną... Potem czytasz dlaczego tak się dzieje i widzisz że na główną trafiają demoty które się spodobają adminowi a nie ludziom. Dlatego na głównej masz demoty z 60+ i z 500+ czy 2000+ a to jest największy Demotywator. A no i przepraszam za żebractwo ale zauważyłem że większość ludzi to lubi nie mam pojęcia dlaczego...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik720
-1 / 1

Patrząc na scenę polityczną można zauważyć, że nie zmieniają się twarze co najwyżej nazwy partii i trwa to od 30 lat a zasadzie i nieco dłużej.
Pytanie brzmi czy ludzie mają krótką pamięć, czy też zwyczajnie nasze głosy nie są tak ważne jak ludzi, którzy je liczą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 lutego 2022 o 17:43