Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
70 94
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
7 konto usunięte
-4 / 20

To już na prawdę nie ma o czym demotów robić żeby przemyślenia jakiegoś upadłego grajka przeżywać :) aha, LowcaKomedii.... I wszystko jasne;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 13

Ciebie to np. obchodzi. Zobacz - przychodzisz, piszesz komentarze z błędami ortograficznymi i to już w pierwszym zdaniu. Zresztą, tak tylko wspomnę, że jego poglądy są równie naukowe co twoje, więc powinnaś mu raczej przybić piątkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
-1 / 7

@LowcaKomedii bo taki -jesli nie zauważyłeś- jest charakter tej strony. Ja oceniam demota, który moim zdaniem jest gówniany. Ty przeżywasz wyburzenia jakiegoś zapomnianego grajka. Masz na prawdę obsesję :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+6 / 10

Nikt go już nie słucha, artystycznie nie ma nic do powiedzenia a zaistnieć by się chciało... Odjechał od rzeczywistości prawie tak, jak niejaka Edyta G.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
-1 / 3

Ogólnie Natalia Maliszewska i Novak Djokovic są przykładami jak ładnie można manipulować w czasach covida zawodami sportowymi. Przykład dlaczego miała pozytywny wynik są 2 opcje... 1 pomyłka w testach 2 miała kontakt przed testem z osobą zarażoną i wyszedł jej pozytywny wynik.... Jeśli chodzi o Djokovica przypominam że nie chodziło o covid tylko że był w Hiszpanii i nie wymienił tego w kwestionariuszu, problem w tym by coś takiego sprawdzić w strefie schengen jest praktycznie niemożliwe, musieli dokładnie prześwietlić go... a problem był taki że podczas covida turniej ma ograniczone finansowanie a główny sponsor finansował Nadala który wygrał turniej... przypadek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem