Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
19 42
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J jurand65
+4 / 12

Nie wiem jak to skomentować.
Brnijcie w to dalej śpiące królewny i biegnijcie po szprycę piątą, szóstą... itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Amon666
+1 / 5

ciekawe czemu żadna wielką firma ani państwo nie skupiło się na uwiarygodnieniu statys

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wiecejwolnosci
+8 / 12

Zmień płytę, stary. Pandemia odwołana i temat schodzi ze sceny. Kryzys gospodarczy się rozkręca, inflacja szaleje, a Rosja w ostrym sporze z Zachodem. Nikogo zaraz nie będą obchodzić bzdury o covidzie i wjadą poważne problemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+6 / 10

Czyli jest parcie na jedną stronę, ogólnie nie mam zaufania do cenzury a inaczej tego nazwać nie można. Jeżeli ktoś tak bardzo nie chce aby pojawiały się inne niż zatwierdzone przez niech informacje to musi mieć w tym interes i raczej nie chodzi o dobro ogółu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+5 / 9

Tak oto tego typu hasłami przekonuje się głupców że potrzebna jest cenzura w sieci.

Jak wprowadzano bazę lokalizacyjna argumentowano jej powstanie celami ratowania życia , no bo wypadek w górach i by GOPR wiedział gdzie jest poszkodowany podobnie jak dzieci dzwonią o pomoc i nie podadzą adresu. A baza służ y MSWIA do lokalizowania posiadaczy każdych komórek w każdej chwili. i możliwość śledzenia ludzi.

Odcinkowy pomiar prędkości też argumentowano że to dla dobra .. A system służy skanowaniu tablic rejestracyjnych pojazdów by państwo wiedziało gdzie się poruszają bo skanują rejestracje każdego samochodu.

Podobna retoryka niby pozytywna to wymóg w samochodach systemu auto SOS jaki mamy od 3 lat . Ale to oznacza montaż komórki w samochodzie jaka wyśle SMS jak strzelą poduszki powietrzne. A to oznacza możliwość śledzenia każdego samochodu.


i tak kawałek po kawałku tworzy się ponura rzeczywistość państwa totalnej kontroli nad obywatelem . Coś rodem z 1984

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KonserwaSJW
+3 / 9

Kto decyduje, które źródło jest wiarygodne? Rada Sarumana?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cienisty93
+2 / 6

Patrząc co się dzieje to albo jesteśmy najbardziej odpornym narodem świata albo ktoś tu ewidentnie leci w ch. Izrael najlepiej wyszczepiony nie daje rady z 5 falą. Przed piąta fala u Nas straszyli po 150 tys zakażeń. Blokadzie ochrony zdrowia. Teraz już w tym momencie niedzielski mówi o zamknięciu szpitali covidowych na stadionach itp. I ze koniec 5 fali. Przypominam Polska posiada jakoś koło 55% zaszczepionych. Tak to tylko zostawię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cienisty93
+2 / 4

@LowcaKomedii jakie szurostwo przecież nie pisałem o żadnych chipach czy tym podobniej teorii podałem fakty które może znaleźć na każdym portalu typu Onet itp. Może coś więcej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem