Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
110 117
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J jeszczeNieZajety
+5 / 5

Nie nic takiego jak "najoptymalniejsze". Przymiotnik "optymalny" formalnie, gramatycznie da się stopniować ale to nie ma sensu. "Optymalny" to znaczy ":najlepszy w danych warunkach". NAJLEPSZY więc w danych warunkachnic lepszego już być nie może. Zatem nic, z definicji nie może być "optymalniejsze" bo jeśli jest lepsze od optymalnego w danych warunkach to samo staje się optymalnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 0

@jeszczeNieZajety Na moim wydziale we wszelkiego rodzaju pracach słowo "optymalny" i pochodne są zakazane. Jest taki profesor, który chodzi na wszystkie obrony, bo lubi sobie pogadać i pomęczyć pytaniami. On się zajmuje jakąś teorią optymalizacji. Lepiej nie drażnić lwa. ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+3 / 3

Wystarczy przeczytać jeden tamtejszy tekst, aby samemu się domyślić, że tak to właśnie wygląda. Zęby bolą od banału.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tniusia1
0 / 0

@daclaw i najlepsze są właśnie komentarze pod tego typu "sensacyjnymi" artykułami. Jak również pod różnymi równie wysokich lotów filmikami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
0 / 0

Kobiety jak i mężczyźni zdradzają równie często. Faceci mają to w genach, a kobiety tłumaczą to "wyzwoleniem, wolnością" itp tylko jak śpiewały "facet to świnia" nie patrzyły wówczas w lustro bo zauważyłyby że również owymi świniami się stały.
Największy naiwniak to facet który wierzy, że jego kobieta go nie okłamie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem