Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
580 587
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Aarcticfrost
-5 / 9

Bo jeżeli poweźmiesz zamiar walnąć samobója, to walniesz bez względu na sytuację i okoliczności i nie robisz tego demonstracyjnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+3 / 7

@Aarcticfrost Myślę, że prawdy co do tej teorii nigdy się nie dowiemy, bo ci, którzy walnęli samobójstwo już nam nie powiedzą, co by było, gdyby w drodze na tory ktoś ich jednak zatrzymał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+2 / 2

@Ashardon czy ja wiem, są tacy, których się udało przypadkiem odratować. Wielu nie ponawia próby, co by wskazywało na bardziej spontaniczną decyzję, podyktowaną aktualną sytuacją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Adamwisielski
-1 / 1

Gdy wiesz, że popełnisz samobojstwo czujesz spokoj. Wiesz ,że Twoje problemy się skończą bo znalazłeś rozwiązanie. Wybrałeś formę w jakiej to zrobisz, wiesz co Cię czeka. Nie masz wątpliwości, że to zrobisz, chyba że pojawi się ktoś kto te wątpliwości w Tobie zasieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lopez87
+2 / 4

Jeśli rozmawiał przez 1,5h to nie chciał popełnić samobójstwa. Ktoś kto chce się zabić, robi to pocichu w domu:( a jak chce skoczyć to idzie na most i skacze, a nie czeka aż ktoś wezwie pomoc, pomoc przyjedzie i rozmawia. To było wołanie o pomoc, a nie chęć skończenia z życiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem