Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1802 1826
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Aarcticfrost
+62 / 72

Bo tam nie rządzą złodzieje spod znaku PiS.
Czego nie rozumiesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mazona
+13 / 13

@nasper Wypowiadam się więc zamiennie za niego, o kraju w którym mieszkam i próbuję prowadzić firmę: bo u nas rządzą złodzieje spod znaku PiS. Czego nie rozumiesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nasper
-5 / 13

@mazona Masz rację, za czasów PiS ludzie okradają ludzi. Jak przyjdą rządy PO, będzie na odwrót.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
+3 / 9

@nasper No tak tępego debila to ja dawno nie widziałem. Wypisz 1 argument, słownie jeden, który jest na plus obecnej władzy? Nie wypiszesz, bo jedyny, którym wiecznie sracie to 500+, które primo jest już g*wno warte, a secundo jest zwykłym łapówkarstwem na nierobów z jedyną umiejętnością, a konkretnie z brakiem zdolności do antykoncepcji. Banda sebiksów, dresików i osiedlowych karyn z pod znaku Harnasia lubią to.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
0 / 2

@nasper A kto mówi że PO będzie lepsze. PIS, PO podobne zło. To jedynie kłótnia o różnice łajdactwa. Tamci już rządzili i ich czas powinien słusznie przeminąć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dzonsmis
-1 / 1

@Loganesko Jakkolwiek uważam PiS za sektę, takkolwiek mocno współczuję ludziom, którzy wiążą swoje nadzieje ze zmianą władzy. Mocno im współczuję.
Trzeba mieć 15 lat, siano w głowie oraz kompletnie nie znać polskich realiów i polityki.

Za kilka lat będę czytał takie same narzekanie na nową władzę, jak na obecną, pisane przez takich samych pseudointeligentów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
-1 / 1

@dzonsmis Aha, bo obrażam i narzekam na obecną władzę to jestem pseudointeligentem? To co powiesz o sobie? Ani nie rzuciłeś tutaj rozwiązaniem proponowanym przez siebie, ani też nie wykazałeś się żadnym konkretnym argumentem.

Jasne, ja wiem, że każda władza ma coś na sumieniu, ale po tym co napisałeś, wnioskuję, że proponujesz rewoltę i rządy anarchii, być może proponujesz zdechnąć i strzelić sobie w łeb/nic nie robić i czekać na śmierć albo jesteś zwyczajnym dzbanem, który uważa, że nie da się nic zrobić, więc trzeba to zaakceptować. Otóż nie trzeba. Trzeba walczyć, tych obecnych obalić, a potem wykonać publiczną egzekucję by pokazać jak się kończy to, że się okrada naród, że się go oszukuje, morduje, że bezkarność nie istnieje. Tak ku przestrodze nowym, co po nich przyjdą. Uważam, że dałoby to o wiele, wiele więcej niż komentarz typu "liczysz na zmianę władzy? jesteś pseudointeligentem". Więc tutaj zapewne nie zaskoczę nikogo łącznie z tobą, ale pseudointeligentem jest ten, który sugeruje, że "zmiana władzy nic nie da". Otóż może dać. Bardzo wiele, wielu już światowych przywódców udowodniło, że choć sami mogą się potknąć to nigdy się nie skur*ią. No, ale po co ja to wszystko pisze? Zapewne jesteś z prawakówkatolaków, którym obecna sytuacja jest na rękę... nawet jeśli nie jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+35 / 45

Odpowiedź jest banalna. Cały pisland wie, że to ich ostatnia kadencja. Ta partia jest skończona na maksa. Mają przechlapane u każdej grupy wyborców. Już nawet wśród emerytów, pisland nie jest już powszechnie szanowany.
Dlatego na bezczelnego napychają kieszenie póki jeszcze mają taką możliwość. A potem zwieją gdzieś daleko i będą sobie żyć w dostatku. Przydałby się taki polityczny mściciel który by ich z tego rozliczył.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dabronik
+4 / 12

@rafik54321 Według sondaży na 1000 osób pis ma 33% poparcia :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+22 / 22

@rafik54321 Nie zgodzę się. Ludzie są tak ogłupieniu, że są w stanie wybrać ich na trzecią kadencje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 13

@Dabronik wg sondaży na TVPiS? XD. To może mieć nawet i 120%. W końcu tam pracują przodownicy telewizji jedynej nam jaśnie oświeconej istoty boskiej a'la Jarosław Kaczystaw XD.

@agronomista ogłupieni może i tak, ale to całe szambo dopiero zaczyna wybijać. Leje na wszystkich równiutko. U połowy narodu PiS ma otwarcie przeje***e i ludzie są tak wściekli na wybory polecą tłumnie.
Reszta narodu już tak skora do głosowania nie będzie. A nawet z tej drugiej połowy, też nie wszyscy to zatwardziały elektorat pislandu.

Serio, jak długo żyję, tak bardziej skopanego rządu nie pamiętam. Szkoda że Lechu kojtnął w Smoleńsku, bo trzymał karakana w ryzach. Nie wiem, temu aktualnemu psiochy do bzykania brakuje, że mu na łeb się rzuciło czy jak?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+7 / 11

@rafik54321 "Nie wiem, temu aktualnemu psiochy do bzykania brakuje, że mu na łeb się rzuciło czy jak?"
A on w ogóle w paniach gustuje? Różne plotki po mieście chodziły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 7

@agronomista no to czy mu odwłoka do bzykania brakuje? Na jedno...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Avadis
0 / 2

@rafik54321 PiS ma otwarcie przeje***e u połowy narodu od ponad dekady, także to akurat żadna nowość. Czy przegrają następne wybory? Być może. Czy to ich ostatnia kadencja? Naprawdę wątpię. Obstawiam raczej, że będzie tak jak do tej pory: na kilka-kilkanaście lat PO z PiSem zamienią się miejscami, przez które ludzie zdążą znienawidzić PO (bo wyjdzie na to, że jedyny pomysł jaki mają, to jak podzielić się korytem) a potem cykl zacznie się na nowo :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+3 / 3

@Dabronik O ile dobrze pamiętam to w sondażach przedwyborczych gdy Komorowski startował na drugą kadencję... to w niemal wszystkich sondażach też miał przewagę nad innymi kandydatami i to wcale nie taką małą...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZZZZ9999
+1 / 3

@rafik54321 Zmartwię Ciebie - moja siostra pracuje w firmie robiącej ankiety. Sama jest 100% przeciw PiS. Ludzie są tak debilni, że szkoda mówić - to 500+ jest ich asem i to nie w rękawie. Siostra nie mogła uwierzyć w wyniki które sama robiła (sama nie może nakierować rozmówcy) - niestety PiS króluje. Może teraz po podwyżkach coś się zmieni ale PiS winę za to zwala na Tuska i UE więc może ciemny lud to kupi i dalej za miskę ryżu będzie zaiwaniał. i narzekał, że ci co pracują mają za dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 3

@ZZZZ9999 jednak dalej mamy te 33% vs 67%. Czyli 2 razy więcej ludzi jest przeciw PiS niż za.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
-2 / 4

@agronomista ja myślę, że jest impotentem. I był nim już jako młody mężczyzna. Wynikało to z problemów zdrowotnych. Dorzucić jeszcze trzeba specyficzną matkę. Reszta to już historia. Kompensował sobie niedostatki ambicjami, rządza władzy. Tłumaczył sobie, że jak będzie miał władze to zrobi dla Polski wspaniałe rzeczy.... Jak się okazało dojście do władzy i jej utrzymanie wymagało jednak zaszkodzenie Polsce. I okazało się jednak że rządzą władzy jest ważniejsza. Kiedy PIS tworzył pierwszy rząd to wbrew pozorom wziął do niego też ekspertów. Ale ci okazali się nie pokorni, nie chcieli słuchać. W dodatku koalicjanci ograniczali jego władzę. Próbował ich nielegalnie wyciąć. Skończyło się przedwczesnymi przegranymi wyborami. W 2015 wziął już tylko miernych, bbliernych ale wiernych. Zaczął przejmować władze tam gdzie jej legalnie nie mógł xdobyc- sądy, trybunał konstytucyjny. Nigdy się nie nasycił, wciąż mu mało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SzalonyTamburynista
0 / 0

Tak, ale te 67% dzieli się na resztę partii. Takim sposobem będzie około 35% na PiS, 30% na PO i 40% rozdzielone po 10% i mniej na resztę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ludek_z_lasu
0 / 0

@5g3g Wygogluj sobie "sprawa Buś".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
-1 / 1

@Pasqdnik82 Owszem, miał. Wszystko jednak spie*olił pan szmata (czyt. kukiz TFU!), który do momentu jak się nie określił w drugiej turze wyborów, Komorowski miał 70 do 30 nad dupą. Jak się von szmata określił to wszystko co młode poleciało tłumnie za dupełuszem zagłosować, a i starsi poszli, bo Komorowski był zwyczajnie nijaki, a przecież agatka "mam tak zajebiście dużo do powiedzenia" dupa stwierdziła otwarcie, że ona się prezia nie boli. Mocno pod publiczkę zagranie, ale zadziałało, a i tak kaczinga von konus z żoliborza tak się za to obraził (co pewnie sam wymyślił, ale wyszło na żywo lepiej niż zamierzał i to go wkurzyło) i kazał agatce walczuncej ryj stulić na przeszło 2 lata. Społeczeństwo dopiero po latach przekonało się jaka z kukiza jest szmata i sprzedajny sku*wiel.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
+25 / 27

Poszło na 500+ i inne sztandarowe projekty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jackal13
+3 / 9

Na 500+ to poszedł ułamek z tego a znaczna większość w prywatnych portfelach PiS i ich rodzin.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
+26 / 26

Jak to gdzie. W kieszeniach tych złodziei z PiSuaru. A reszta poszła na socjale dla patusów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
+16 / 16

Rozeszły się, jakoś tak...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Karmel1922
+10 / 16

To proste u karyny brajanka i dzesiki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+16 / 18

Zapytajcie o to beneficjentów 500+, 300+, 13 i 14 emerytury, itp - oni wiedzą na co poszły te pieniądze. Na pocieszenie można dodać że teraz oddadzą te sumy z nawiązką.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+21 / 29

Jak to gdzie?:
-w kieszeniach patusów,
-w kieszeniach PISowskich dygnitarzy,
-u Rydzyka,
-w KK,
-w PISowskich szczekaczkach, jak TVPIS,
-u Bąkiewicza innych nazioli.

Dlatego trzeba wmówić ciemnemy ludowi, że ceny prądu to wina Tuska i UE. A tak naprawdę, to wyłączna wina PIS. Ale ciemny lud ogląda tylko TVPIS, więc nie tylko to kupi, ale sam zacznie błagać PIS o realizację ich największego marzenia- polexit i złączenie z Węgrami i Rosją, która "nas wyzwoli z europejakiej okupacji. Te kłamstwa PISu, to nic innego, jak gruntowanie nastrojów pod referendum polexitowe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
+12 / 12

Przeżarte, przepite - słowem socjal. No i jeszcze trzeba było utworzyć kilka nowych stołków w spółkach państwowych aby zapewnić dalsze funkcjonowanie ZP czyli patologii politycznej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
+4 / 4

Przecież myślą 10 lat gdzie zbudować elektrownie atomową, to chyba wystarczy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sylweriusz83
+2 / 2

No, te pieniądze w pińcset plus i tak dalej się znajdzie, a jak XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TheBigShow
-1 / 7

Pewnie tam, gdzie 100 mld złotych z OFE, na kontach polityków i ich znajomych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sokolasty
+2 / 2

@TheBigShow
W ZUS, misiu, są te pieniądze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakistamktos
+3 / 3

tylko pytanie, bo ta opłata jest od dłuższego czasu, była też za PO, więc wszystkie (nie)rządy biorą sobie te pieniądze dla siebie. A jak ich zapytasz to powiedzą ze do UE wysłali. Może i do UE ale na swoje konta w Luksemburgu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fsubi
+3 / 5

Te pienionżki poszły ja jakieś takie tam działania

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O oxy2022moron
-5 / 5

@fsubi "pienionżki"? Serio?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MEATLOAF
0 / 0

Zostaly przejedzone przez pincetplusy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+4 / 4

Bo tam budżet nie jest drenowany na łapówki+ żeby pis mógł utrzymać władze i dalej robić wały na mld

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O oxy2022moron
+3 / 5

niech ci odpowiedzą wyborcy, którzy stoją za tym "dobrobytem"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+4 / 4

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: te pieniądze trafiły do budżetu państwa w celu sfinansowania ogromnie kosztownej polityki socjalnej. Dzisiaj wyborcy PiS się cieszą, że dostali 500+ i całą kupę zasiłków, ale pewnego dnia będą płakać gdy nie będą w stanie zapłacić za prąd. A razem z nimi będziemy płakać my - reszta społeczeństwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rogeros123
+3 / 3

twardy elektorat pisu czyt. najgłupsza część społeczeństwa nie zastanawia się nad takimi kwestiami. A to sa pieniądze dla nich, oraz przekręty i majątki naszej elyty no i nie zapominajmy o klerze, im też cos się należy od życia poza ruchaniem dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Demot249
+5 / 5

500+
roczny koszt tego wsparcia to 41 mld zł.

Słowem przejedliśmy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek2891
0 / 0

Jak Pani będzie zadawać takie pytania to może zadzwonić do jej rodziny ktoś kto grzecznie poinformuje że ta Pani nie żyje. Ostrzegam też wszystkich tu nieprzychylnie komentujących nasz rząd tysiąclecia, że może ich spotkać to samo. Myślę, że teraz jest dobry czas na oglądanie słodkich kotków w internecie i niekomentowanie ich na wszelki wypadek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Niewiemnic_888
-2 / 2

oj tam oj tam, sobie porozdawali, ale co z tego przeciez kazdy(w Polsce) tak robi :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KENJI512
-3 / 3

Kupili gaz od Rosji? ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar samodzielny68
+2 / 2

Widać w państwach bałtyckich rządzą głupki: zamiast zajmować się jakimiś tam źródłami energii powinni wydawać kasę na propagandę i łapówki dla ludu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nasper
-3 / 9

PiS to dno, dna. Jednak entuzjazm ich upadku przechodzi mi, kiedy pomyślę o tym co ich zastąpi. Krótko mówiąc partię sektę, zastąpi partia mafia. Jeśli ktoś myśli, że za Tuska było i będzie coś lepszego, że będzie tak jak na zachodzie, jest po prostu (nie)pożytecznym ..........

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Qooyon
+1 / 1

@nasper to wybierzmy kogoś innego. Czy PiS i PO to jedyne opcje? Konfederacja, Polska 2050, co nam szkodzi dać się dopchać do koryta innym...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
-1 / 1

@Qooyon Konfederacja - będzie jeszcze gorzej, dużo gorzej, zwłaszcza że wszelkim kur*inom i innym bosakom się bardzo putin podoba. Oj bardzo.
Partia hołownii to coś pomiędzy pisuarami i po, a przede wszystkim będzie konkretnie przyspawane do kościółka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wujekdolf1
+1 / 1

myśle że 500+, 13, 14 i tarcze tych partoków (pro - inflacyjne)...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michaelsoft
+1 / 1

A skąd się biorą 14 emerytury, 500+ 300+ z powietrza? No tak z powietrza czyli wiatrowych elektrowni itd. ale brak inwestycji tylko konsumpcjonizm doprowadza do stagnacji a potem do regresu gospodarki. NAJWAŻNIEJSZA JEST WŁADZA!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aypeross
0 / 0

i to zrobił ;p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Coti
+1 / 7

Moja nadzieja na dobro państwa legła na ostatnich wyborach.
Otóż żyjący z socjalu ojciec 5 dzieci wprowadza do lokalu wyborczego swojego upośledzonego umysłowo syna, każe mu gryzmolnąć "podpis" i idzie z nim głosować na ukochaną katolicką partię bo słyszałem zza kotary co zaznaczali.
I teraz tak.
Ja pracuje nawet w trzech miejscach bo chce sobie coś kupić, zwiększyć poziom, zainwestować.
Ci drudzy żyją na mój koszt. Mało tego, upośledzony, który skończył kilka lat szkoły specjalnej ma taki sam przyczynek wyborczy jak ja.
Mało tego. Ze swoim ojcem mnie przegłosowali.
Wyszli z założenia, że zarabiam za dużo i mam im oddać w socjalu, bo jeden nie umie pracować, a drugi potrafił tylko dzieci robić, w tym troje z uposledzeniem umysłowym.
Demokracja jest plugastwem i wymysłem nierobów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+1 / 1

Dla młodszych: krążył kiedyś taki wyświechtany i nieśmieszny dowcip, że gdyby ówczesna PZPR zajęła się zarządzaniem piaskiem w Afryce, wkrótce na Saharze piasku by zabrakło. Po to właśnie hoduje się de_bi_li w szkołach i tworzy masową propagandę, aby ludzie się nie zorientowali w zataczaniu koła przez historię. Moim zdaniem, PISiory rozpaczliwie potrzebują kasy do realizacji swoich wizji, bo już wszystko rozłazi się w rękach. W rozp* nie swojej kasy są dobrzy, w zarabianiu - już nie. Całą kasa z podatków, kredytów itp. trafia do wspólnego wora, potem jest "utylizowana". Podobnie zresztą z naszymi emeryturami, składkami zdrowotnymi, podatkiem "drogowym"... Płacisz całe życie, by na koniec usłyszeć: nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
0 / 0

Kaczor zainwestował w nowatorską metodę rozwoju ciemnej masy w kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
-1 / 1

Tu ją szczegóły https://businessinsider.com.pl/finanse/handel-emisjami-budzet-zyska-nawet-20-mld-zl/c7xgnz2
Najprościej połowa idzie "na środowisko", co niekoniecznie oznacza modernizację sposobu pozyskiwania energii (co miało by przełożenie na ceny prądu), ale np na dopłaty do zakupu elektryków czy zmniejszanie smogu w miastach. Druga połowa idzie, najprościej mówiąc, na PiSowsie plusy i tarcze.
Inaczej mówiąc, jak można się spierać, czy dobrze wydajemy działkę "na środowisko" (czy programy są potrzebne i czy działają), tak druga połowa jest po prostu czystym podatkiem "od prądu", który jest przejadany przez rząd na "cele statutowe", czyli płacenie elektoratowi za głosowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aleksander1900
-3 / 3

Bo tam nie rządzą na przemian złodzieje z pisu i po.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem