Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
71 88
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Arqs1986
+1 / 9

wyrzucanie pieniędzy w błoto

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konotori
+1 / 9

@Arqs1986 tak, zgadzam się, te rządowe bilbordy to wyrzucanie kasy w błoto

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KatzenKratzen
+2 / 6

Pomysł super, tylko lokalizacja do d... w dużych miastach mieszkają na ogół rozumni, wykształceni ludzie, odporni na tępą PISią propagandę. Im tego tłumaczyć nie trzeba. Takie billboardy powinny stanąć w każdej wiosce i mieścinie na Podkarpaciu i Podlasiu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L loukas5
-1 / 1

No jak to kto? Niemcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sroka123
-1 / 1

Na Demotach nie zaczynaj, bo pisowska tu rodzina
Zaraz zjedzą i oplują, żeś ty jest zwykłą szują,
Do nich nic już nie dociera,
nim nie znajdą w portfelu cienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 lutego 2022 o 18:15

A konto usunięte
-3 / 3

Sami eurokraci powiedzieli że odpowiadają aż o 20% kosztów energii w polsce. To oni są chyba głupi jak myślą że to mało. To cholernie dużo i nadal uważam że nasze bycie w UE coraz bardziej przestaje nam sie opłacać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Laufer
0 / 2

@Azolneru
Unia, to jedyne co daje nadzieję na normalność w tym kurkatodołku. Żaden polski rząd nigdy nie rozpocznie żadnych istotnych reform z własnej inicjatywy.
Klimat to dobry przykład. Środowisko to nasze wspólne dobro. Czemu niektórzy mieliby je niszczyć bezkarnie dla własnych korzyści?
Opłata klimatyczna służy temu, by odchodzić od węgla. Za niszczenie atmosfery dwutlenkiem węgla trzeba płacić.
Unia jak coś wymaga, to oferuje sposób na spełnienie zobowiązań. Aby były pieniądze na reformy, każdy kraj dostaje prawa do emisji.
Zdrajcy, pieniądze pozyskane z praw do emisji zamiast wykorzystać na ekologiczne źródła energii, albo chociaż zniwelować część kosztów jej wytworzenia i zmniejszyć cenę w czasie kryzysu, wolą je wykorzystać by kupić lub omamić takich głupców jak ty. To działa, bo zamiast dopytywać się, czemu od lat zrobiono tak niewiele i jak zmarnowano pieniądze, wolisz obwiniać UE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 lutego 2022 o 22:19

A konto usunięte
-2 / 2

@Laufer Tyle że ten pakiet klimatyczny to powinny podpisywać takie kraje jak USA Chiny czy Brazylia a nie Polska. Polska mimo że jest oparta na węglu to i tak trujemy tyle co mucha nafajda w porównaniu do światowych gospodarek nawet niemiecka świni więcej od nas.

Po drugie zielona energia to energia z atomu a nie gazu, mało tego zieloni z niemiec zwalczają atom, nie wiedząc czemu.

Po trzecie jak chcesz pomóc środowisku to segreguj odpady i nie zaśmiecaj środowiska, nie pal plastikiem, to więcej da niż jebitny rachunek za prąd.

Unia europejska szkodzi nie tylko tutaj. 20% większy rachunek za prąd to masakrycznie dużo tym bardziej ze to się przekłada na wszystkie gałezie gospodarki.

A Ci zdrajcy to m.in kochani euroentuzjaści czytaj PO i tusk który jakimś cudem nie wybudował nawet fundamentów nie wylał pod elektrownię atomową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem